Sayfa 12/201 İlkİlk ... 289101112131415162262112 ... SonSon
1001 sonuçtan 56 ile 60 arası

Konu: Baba Ocağı - Bölüm Yorumları (23)

Durum:
    ceren_burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

yaa yeter off ben artık dayanamıyorum bu cumartesi gelmek bilmiyor hele özetten sonra çatlıcam yemin ederim meraktan ya cumartesi gelsede izlesekk off yaa az kaldı sabretmem lazım of süper olcak aşk başlıyor resmen yaa istediğimiz büm sonunda geliyorr
    ]

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,648

Aldığı Beğeni: 1,431

Bahsedilme
    2 Mesaj

DİZİMİZİN BUNDAN SONRAKİ BÖLÜMLERİ İSTANBUL'DA ÇEKİLMESİN, BİZİ KÖYÜMÜZDEN AYIRMAYIN

Evet artık yorum başlığım bu söz olacak, bitişte de dua-beddua karışımım:img-yes:

Şimdi Seda-Özge uyuzları bu kadar takipçiler filan ya, eğer kızlarla yan yana haberleri de alırlarsalar, bundan sonra şehirli-köylü kızlar savaşı çıkar ki 3. dünya savaşı çıksa bu savaş kadar etkili olmaz anacığım:img-hyste

Bir kadının diğerinden nefret etmesi, yani elindekini kaptırmama mücadelseine girecek iki çıyan:icon_sorr artık bu iş benim sevgilim olayından çıkıp, benim olana nasıl bakar, göz koyar olayına girmiştir ki eyvahhh yandı gülüm keten helva:img-hyste

Ben Seda'nın Murat'a deli divane aşık olduğuna zerre kadar inanmıyordum, şimdi düşünün benim de benim sevgilim, aşkım diye ortalıklarda dolaşıp, tırnaklarını gösteriyordu, şimdi Murat'ı bırakmak zorunda kaldı ve Cemile'yle yakınlaşma haberi geldi kendine. Şimdi bu durumda hay hayy ben çekiliyorum meydan size kalsın der mi hiç:icon_whis demez, demiyecektir de, o Murat2ı kaptırmamak, Cemile'de Murat sevdasından vazgeçmeme savaşına girecekler:img-yes:

Allah biz izleyenlere sabır evrsin anacığım:img-grin2

NOT:Murat-Güven albüm yapamazlar inşallah. Yaparlarsa da ellerinde patlar inşallah. aminnn:img-hyste

Durum:
    gümüs&mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Son|GÜL|den Ö. / D.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GÜNAYDIN DELİ DOLU BABA OCAĞI AİLESİ:img-yes:

Çocuklar vallahi korkulur sizden, bir fragmanla uçurmuşsunuz sayfaları:img-hyste birde bölüm istediğimiz, yada tahminimiz gibi biterse ben buraları düşünemiyorum:img-yes:

DİZİMİZ İSTANBUL'A TAŞINMASIN

Evet ben kesinlikle Mula'dan ayrılıp ta İstanbul'a gelmelerini istemiyorum:img-yes: çünkü İstanbul'a gelinince dizizime özel olan bu güzellik bozulacak gibime geliyor maalesef:icon_sorr oysa köyümüz, kahvemiz, tarlalarımız herşey harika:good: biz köyümüzü seviyoruz, bizi oralardan koparmayın diyerek;

DİZİMİZİN BUNDAN SONRAKİ BÖLÜMLERİ İSTANBUL'DA ÇEKİLMESİN, BİZİ KÖYÜMÜZDEN AYIRMAYIN diyerek, kampanyayı başlatırken, size sonuna kadar güveniyorum. Umarım kampanyamız başarılı olur
    Vallaha ucmuslar bende yoktum ama okudum yorumlari...
    ilk defa bi fragman ve özetten sonra baslik cok kisi tarafindan görütülendi ve yazmayan arkadaslar bile yazdi:happy0064
    bekledigimiz sahneler olunca böyle oluyor...
    Cumartesini bende düsünemiyorum:good:

Bende bu kampanyaya sonuna kadar desteklerim ama aslinda ben pek Istanbul'a gidince dizimizin degisecegini düsünmüyorum ama böyle Mugla'da daha güzel... Bide su üniversitelere baslasalar...

Alıntı Fb_RaP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkatimi ne çekti bu bölüm aşk bölümü ama murat&cemilenin ilk filizleri yani
    Köylü kızlarla yayla evinde yaşanan kaçamak buluşmalar yeni başlayacak aşkın ilk filizleridir.
    Tek aşk yani!Zaten ismet&güvende söleyemediklerini yaşıcakmış!
    Ay süper bir bölüm olucak ozaman of of!:img-in_lo
    Birde aklıma takıldı kaçamak buluşmalar
    İnşallah bize tek 1 sahne değil bir çok sahne izletirler
    evet canim Murat&Cemile'nin asklari filizlenecek...
    Güven&Ismet ise bu filizleri iyice cicege dönüstürecekler(umarim anlarsiniz ne demek istedigimi ben olsam pek anlamazdim ama :icon_whis)

bencede bundan daha fazla sahne olucak ve süper olucak :happy0064

gel cumartesi gel...

Durum:
    brk_crn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    "bayaaa."
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam millet...
    OO yeni başlık açılmış...

Süper bir haberim var..!
    Akın Saatçi Şu anda Mavi Şeker'De...:happy0064
    Çok şeker izlemeniz lazım..

Resimler geldi mi buarada? Gelmediyse ooff dicem de:img-wink:
    -özlenir gülüştüklerimiz.

Durum:
    brk_crn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    "bayaaa."
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı qsawe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kaa güzel bir kampanya bu böyle.... Aklına fikrine sağlık...

Ben, yapım ekibi olsam köyü bırakıp da, ne trafiği ne gürültüsü ne pahalılığı ile baş edilemeyen İstanbul'a seti asla taşımam.

Babaları hazır kızgınken, Murat'ın albüm hayallerini yıkmak için eline fırsat geçmiş olsun.... İstanbul'a göndermesin kimseyi... nakiller aldırılsın ve okullar değişsin... Hem İstanbul gibi ziraate uzak bir şehirde okumakla, Ege bölgesinde okumak farklı olur ( abartmak serbest değil mi?yazarım yazabildiğimce )

Bu arada kapanan başlığı okuyamayacağım... yorum yazanların ellerine sağlık ama olmaz ki.... bu kadar çok yazılmaz ki... işi gücü olanları düşünün... aklım mesajlarda kaldı ama nerde bende o vakit :img-cray:
    :good:
    Kesinlikle ben de taşımazdım..Valla işleri yokta trafiği çekecekler...Köy gibi mis gibi yer varken valla İst hiç çekilmez söyliyim...

Bence de zaten Murat albüm işini unutmaya başlıcak bence bu bölüm..Gönül işlerinden:img-in_lo
    Uyyy süper olcak yaa:love05:Murat&Cemile.!

Valla ben dün akşam 91,sayfada bıraktım..Geldiğimde burası açılmış, süper gidiyor maşallah!:img-wink:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri