bu bölüm harikaydi ya. tek kelimeyle hayran kaldim :img-yes:
bol askli ve bol komedili bi bölümdü.
hala etkisindeydim dizinin yine her zaman ki gibi ya, fragmani vermediler herhalde yine, neyse beklicez yine alistik artik napalim

ya hatce recep sana bisey söyliycem dedi ya orda bi an ödüm koptu aralari acilcak yine diye ama o kadar kötü bisey degilmis, onlarin acisindan da hersey cok iyi gidiyor allahtan :happy0064

murat-cemile süperdiler ismet-güven zaten benim ilk göz agrim onlara bayiliyorum :img-yes:
baslarda sinir oluyordum murata albüm yüzünden filan cemileyle öyle yakinlasiyor diye ama sonra öpüsme sahnesinde o sanki sey yapti, ay keske güven gelmeseydi orda ya keske. murat ciddi ciddi cemileyide gruba almayi düsünüyor, güzel kiz filan diyor, cemileyi düsünüyor ve bu bölüm yine belli oldu ki murat sadece seda yüzünden cekiniyor, korktugu icin :img-hyste

veee cemilenin ve ismetin gözlerini gösterdiler ya bayildim ya ne kadar güzel gözleri var ikisininde.

veee güveni ben yerim ya, murata konusmasi öldürdü beni güldürmekten:img-hyste hastaaa diyor ya :img-hyste

uff tek kelimeyle müthis bi bölümdü ya, ben hep geceleri tekrari izliyordum ya, su son iki bölümdür filan yapmiyorum öyle ama bu gece yine sabahlicam kesin olarak :img-hyste