Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567
34 sonuçtan 31 ile 34 arası

Konu: Babam Sınıfta Kaldı - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

“Babam Sınıfta Kaldı” Final Yapıyor
    FOX TV’de yayınlanan “Babam Sınıfta Kaldı” dizisi Pazartesi günü final yapıyor.

Gani Müjde’nin yapımcılığını yaptığı, Cem Davran ve Melis Tüzüngüç'ün başrollerinde oynadığı “Babam Sınıfta Kaldı” dizisi pazartesi akşamı 22.15'te yayınlancak olan bölümüyle ekranlara veda edecek.

Dizifilm Anasayfa

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

22. Bölüm (FİNAL)
    Yağmur aileye kahvaltı sırasında ehliyet aldığı müjdesini verince Erman da ona sürpriz araba alır.

Selin duştayken Asiye ve Buse gizlice vanayı kapatırlar ve Selin duşta kalır. Kaan’lara çıkıp duşa devam eder. Asiye ve Buse de Silahtar’ın kızı Nizamiye’ye durumu anlatınca Silahtar erkeklerin eve iner ve fırçalar. Buna dayanamayan Kaan evi terk eder.

Aylin, Çiğdem ve Erman’ın arasını bozmak için bir plan hazırlar. Planı tıkır tıkır işleyen Aylin sonunda istediğine kavuşur. Çiğdem Erman’ı terk eder.

Durum:
    Fotografci13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    yurt disi
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    11 Mesaj

bu dizide bugün final yapiyormus
    dizide tek iyi olan yazgan karekterini oynayan ali bicim idi
    gercekten acayip komikti
    bazen sirf onu izlemek icin seyrediyordum
    ama diger karekterler iyi degildi
    helede yagmur karekterini oynuyan kiz mümkünse hic bir projede gözüme gözükmesin

bu arada desparado karekteride komikti yani yazgan ve desperado en iyisi bunlardi digerleri birseye yaramaz neyse

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bir dizinin nasıl içine yapılır en canlı örneği bu dizi bence tv de yayınlanırken takipçisi değildim sadece gözüm takılırdı internetten bakayım dedim gercekten entrika ve saçma olan dizilerden komedi ve samimiyet yönüyle ayrılan bi diziyi gani müjde nasıl olurda böylesine saçma sapan bir hale sokup olayları çözümleme gereği duymadan sacma bir de final yapar aklım almıyor

kaan ve yagmur çifti çok güzeldi ama gani müjde reyting yapıcam diye çiftin içine yaptı bu dizi medcezir lale devri ve diğer birçok dizi gibi entrika ve sacmalık üzerine kurulu değildi bilmiyorum okunur mu ama fikirlerimi sayfasında beyan etmek istedim selin karakteri o kadar gereksiz o kadar abartılı bir karakter olmuş ki günlük dizilerden farksız bir hale sokmuş diziyi resmen bir akıllı o en iyi planları kurgulayan o yagmur salak kaan salak herkes salak bu nasıl bir mantıktır gani müjde ne yiyip ne içip kurguladı bu hikayeyi çok merak ediyorum selin karakterinin çifti ayırmak için saçma sapan planlar yapması ve ciftin her seferinde bu tuzaga düşmesinden bahsediyorum en son yaptıgı yagmurla cakamonun fotosunu cekmesi kaanında inanmayıp gelip canlı görmesi akabinde selinin omzuna yatması nasıl bir mantıktır bir de yagmurun görmesi yani bu kadar sacmalıktan sonra o cifti hangi kafayla bir araya getirecekti çok merak ediyorum gerci tahmin etmek çok zor olmasa gerek kaan bir şekilde selinin planlarını öğrenip kendini aklayacaktı sonrada yagmura bana güvenmedin tribi atıp o şekilde ayrılıgı uzatacaktı ama benim anlamadıgım selin karakterinin tek akıllı oymuş gibi gösterilmesi her planının aksamadan tıkır tıkır işlemesi dizinin erken bitmesinin bu karakterden dolayı oldugunu düşünüyorum ben sonucta insanlar bu diziyi diğer dizilerden farklı oldugu için seviyordu ama gani müjde sevilen bi cift oldumu ayırıp suyunu cıkarmaktan hic cekinmiyor nitekim hayat bildisindede yapmıştı bunu ama hayat bilgisini izlettiren başka şeyler de ağırlıktaydı ordan kurtarıyordu burda izlettiren kaan yagmur ve ermen çiğdemdi yani senarist bunları sürekli yazmaktan sıkılmıyor mu biz izlemekten sıkılıyoruz izleyiciye azıcık saygısı olsaydı konuların bu kadar suyunu cıkarmaz adam gibi bi final yapardı olaylar sonuclanırdı finalde kaanin selinin peşine gitti denmesi de ayrı bir saçma ulan adam evi terk ediyor kimsenin peşinden gittiği yok gitse gitse selin gitmiştir peşinden ki orası da meçhul ben dizinin reytinginin düşmesini selin karakterinin gereksiz büyütülmesine tek akıllı oymuş gibi gösterilmesine bağlıyorum kim ne derse desin selin karakterinin kaana istersen yagmurla konusayım demesi kaanın bana onun adını anma deyip omzuna yatması ve gene yagmurun görmesi çok gereksiz ve uzatmalı bir sahneydi ama şu var kaan o anlık öfkeyle öyle davrandı sonrasında selinden uzak durdu ve gördüklerine ragmen yagmurun başkasıyla olduguna inanmadı gibi geldi ihtimal vermiyordu yani....O nedenle devam etseydi ya kızlar ya kaan selinin cevirdiği oyunları çözüp kendini aklayıp bana güvenmedin tribini atacaktı bence ve daha cekilmez bir hal alacaktı insanlar artık bu tip klişe senaryolardan hoşlanmıyor yani bi ayrılık yazılacaksa bu tip komedi dizilerinde bu kadar dramatize edilmemeliydi uzatmadan tatlıya baglanmalıydı bu diziyi selin karakterinin bitirdiğini düşnüüyorum ben....

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri