Sayfa 1/48 1234511 ... SonSon
237 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Babam ve Ailesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    serebra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Uzaklar diye bir yer
    Konular
    16
    Verdiği Beğeni
    268

Aldığı Beğeni: 618

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Babam ve Ailesi - Bölüm Yorumları

Ayça Bingöl ve Bülent İnal sezonda Babamın Ailesi diyecek!

raninitv
    Sezon yaklaştıkça peş peşe kadro ve yeni dizi haberleri duyulmaya başladı. Uçankuş TV'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre en son Urfalıyam Ezelden dizisinde başrol oynayan Bülent İnal ve Benim Adım Gültepe dizisinden sonra televizyon oyunculuğuna bir süre ara veren Ayça Bingöl yeni sezonda televizyonda olacaklar.

Duyumlarımıza göre Gold Film'in hazırladığı ve Kanal D'de yayınlanacak olan yeni dramada her iki oyuncuyla da imza aşamasına gelinmiş. İki farklı şehirde iki farklı ailesi olan bir adamın hikayesine odaklanan dizi için sektör kulislerinde, "sezonun en tutarlı ve sağlam senaryosu" diyorlar. Bütün uğraşlarımıza rağmen Nihat Durak rejisine emanet edilen senaryoyu kimin kaleme aldığını henüz öğrenemedik.
    Gelişmeleri bildireceğiz..
    raninitv'den alıntı
    Konu NATY&FACU tarafından (19-07-16 Saat 19:55 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    133
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 444

Bahsedilme
    6 Mesaj

ÖZEL HABER: İDDİALI DİZİNİN KADROSUNA FLAŞ TRANSFER!.. CEYDA DÜVENCİ’NİN YENİ PROJESİ BELLİ OLDU!..

Geçen sezon "Maral En Güzel Hikayem" dizisinde rol alan Ceyda Düvenci, projenin yeni sezonda apar topar bitirilmesi üzerine ekrana ara vermişti. Aralık ayında Bülent Şakrak’la evlenen güzel oyuncu, Kanal D’nin yeni iddialı dizisi “Babamın Ailesi”nin yeni kadın başrol oyuncusu oldu. Şu günlerde eşi ve kızıyla tatilde olan Düvenci, Bülent İnal ve Ayça Bingöl’le başrol oynayacak. Ünlü oyuncu tatilden dönüp diziye başlayacak. Usta yapımcı Faruk Turgut’un imza atacağı dizinin yönetmen koltuğunda ise Nihat Durak oturacak.

BİRSEN ALTUNTAŞ

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sercan Badur "Babamın Ailesi" ile Kanal D'de!
    raninitv
    21 Haziran 2016
    -- ÖZEL HABER--

Sezon yaklaştıkça peş peşe kadro ve yeni dizi haberleri duyulmaya başladı. En son Urfalıyam Ezelden dizisinde başrol oynayan Bülent İnal ve Benim Adım Gültepe dizisinden sonra televizyon oyunculuğuna bir süre ara veren Ayça Bingöl'ün yeni sezonda Kanal D için hazırlanan Gold Film draması Babamın Ailesi'nde yer alacağını duyurmuştuk.

İki farklı şehirde iki farklı ailesi olan bir adamın hikayesine odaklanan dizide Bülent İnal'ın oğlu rolünde de Sercan Badur rol alacak. Mert karakterini canlandıracak olan oyuncu yapım ile imza aşamasına gelmiş. Hikayenin diğer kadın karakteri için ise en güçlü adayın Ceyda Düvenci olduğu söyleniyor.

Nihat Durak'ın yöneteceği dizinin Temmuz ortası sete, Ağustos'ta da yayına çıkması bekleniyor.

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    503

Aldığı Beğeni: 358

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı [arzu] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sercan Badur "Babamın Ailesi" ile Kanal D'de!
    raninitv
    21 Haziran 2016
    -- ÖZEL HABER--

Sezon yaklaştıkça peş peşe kadro ve yeni dizi haberleri duyulmaya başladı. En son Urfalıyam Ezelden dizisinde başrol oynayan Bülent İnal ve Benim Adım Gültepe dizisinden sonra televizyon oyunculuğuna bir süre ara veren Ayça Bingöl'ün yeni sezonda Kanal D için hazırlanan Gold Film draması Babamın Ailesi'nde yer alacağını duyurmuştuk.

İki farklı şehirde iki farklı ailesi olan bir adamın hikayesine odaklanan dizide Bülent İnal'ın oğlu rolünde de Sercan Badur rol alacak. Mert karakterini canlandıracak olan oyuncu yapım ile imza aşamasına gelmiş. Hikayenin diğer kadın karakteri için ise en güçlü adayın Ceyda Düvenci olduğu söyleniyor.

Nihat Durak'ın yöneteceği dizinin Temmuz ortası sete, Ağustos'ta da yayına çıkması bekleniyor.

BÜLENT beyi çok özlemiştik artik yeni dizinin vakti gelmişti :img-in_lo

AYÇA hanimi de çok çok severim ama ne yalan söyleyim adi geçen iki bayan oyuncuyu da BÜLENT beye yakiştiramadim :icon_whis bakalim hayirlisi olur ve bu sefer bülent beyin dizisi erken final yapmaz :icon_sorr

Sercan bey harika bir oyuncudur dizide olmasina sevindim .:happy0064:happy0064

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Faruk Turgut ;

Yeni dizimizin adı Babam ve Ailesi.Ayça Bingöl,Bülent İnal ve Ceyda Düvenci.kanal d. yön:Nihat durak senaryo:Onur uğraş,Murat uyurkulak,

Sayfa 1/48 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri