Sayfa 151/201 İlkİlk ... 51101141147148149150151152153154155161 ... SonSon
1001 sonuçtan 751 ile 755 arası

Konu: Bahar Dalları - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    arte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İz Bırakanlar Unutulmaz
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin ilk iki bölümü felaketti ya ağla ağla helak olmuştum:img-cray: ama şimdi biraz daha farklı durum dramla birlikte komedi de var sumru yavrucuk bu konuda harikulade zaten müthiş bi kabiliyet ama ben bilge karakterine de çok gülüyorum o şaşkın halleri falan:img-wink:alacakaranlıktan sonra ilk defa bu rolde beğendim nurcan ereni. oyuncu kadrosuyla acısıyla tatlısıyla güzel bi dizi yani

Durum:
    ggnibsgk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selamlar herkese:)

Uzun zamandır yorum yazmak kısmet olmamıştı bu dizi için... Sonunda bu gece biraz boş vaktim var da bir iki bişey yazabileceğim:)

Bu dizinin en çok sevdiğim yanı, bana verdiği güven duygusu... Bilmem size de aynı güven duygusunu veriyor mu? O kadar güzel bir bütünlük içinde devam ediyor ki her şey, insan bir sonraki bölümde ne olacağından korkmuyor. Kastettiğim bir sonraki bölümde ne olacağını merak etmemek değil,merak ediyorum hem de öyle bir merak ediyorum ki...:) Kastettiğim şu; kim bilir neler olacak, bu senaristler başlarına kim bilir ne çoraplar örecek diye korkmuyorum. Demek istediğimi bu da anlatamadı galiba:icon_whis Örneğin; Emine'nin başına gelenler; pişmiş tavuğun başına gelmez denilecek cinstendi, insanın ağzını açık bıraktıracak cinsten... Bir sonraki bölümde ne olacağını merak ediyorum evet hatta korkuyorum da aman yakalanmasın sakın kızcağız diye... Ama zaten demek istediğim Emine adına korkmak değil ki, senaristlerden korkmak... Başka bir dizide olsa, sırf dikkat çekelim, ay şu kızın hikayesi çok durgun, hadi biraz heyecan katalım diye konulmuş sahneler olacakken söz konusu sahneler, burdaki olay örgüsü o kadar muhteşem ki her şeyin yerli yerinde ve olması gerektiği gibi olduğunu biliyorum. İşte bahsettiğim güven duygusu bu,hiç bir sahne boşa yazılmış değil...O yüzden senaristlerimize teşekkür etmek istiyorum , sadece anı kurtarabilmek adına yazmadıkları ve bu özenleri için...Sevgili Deniz YEŞİLGÜN , Esra Çetek YILMAZER ,Gökhan ZİNCİR , Belma Güney ULUTAŞ ,Atilla ÜNSAL hepinize sonsuz teşekkürler...:) (Umarım ekipte bir değişiklik yoktur. Jeneriğin son haline bakamadım da:))

Neyse gelelim bu akşamki bölüme... Özkan'ın Emine'ye karşı oaln aşkını annesine karşı savunması çok hoştu gerçekten...Annesi hakikaten herkesi bilip bilmeden yargılıyor. Kendisinden başka kimseyi mükemmel görmeyenlerden sanırım.Bu da en büyük kusuru zaten. Ama ne yalan söyleyeyim Özkan'ın da ergen triplerini sevmiyorum hatta geçen bölüm 20 yaşın üstünde olduğunu duyunca şaşırdım bile biraz,daha küçük olduğunu düşünmüştüm.(Daha önce belirtildiyse de ben rastlamamışımdır. Hala izleyemediğim yerler var da) O yüzden de anne oğlun tek sorununun iletişimsizlik olduğunu düşünüyorum. Birbirlerini karşılarındakinin yerine koyabilseler sorun kalmayacak gibi...E o da biraz olgunluk gerektiriyo, o olgunluğu da ana oğula Emine öğretecek sanırım,çok da hoş sahneler olur eğer olursa...:)

Gelelim Altan ve Ece'ye... Altan'ın Ece'yi aldattığına inanmak çok zor oldu benim için, o kadar çok sevenler de aldatabiliyomuş demek ki:icon_whisHele Altan'ın fragmanda söyledikleri...Aslında klasik; "sen benim hayatımın anlamısın, o kadın çıtır çerez caaanımmm" geyiği ama Altan ve Ece'nin ilişkisinde klasik aldatma aldatılmadan farklı bir durum var.Normalde ne olur; Erkek aldatır,kadın da ya affeder ya da ayrılır. Affeden kadın profili de genelde; ya kocasından başka sığınacak yeri olmayan ya da varsa da bu sığınma hakkını son şans olarak kullanması beklenen bir kadındır ya da kadın aslında zaten kocasını sevmiyordur, "Ne halt yerse yesin banane" der umrunda olmaz. Bizim olayımızda, Ece kocasını çok seviyor,ayakları üstünde de durabilen bir kadın...Dolayısıyla mantık olarak Ece'nin gururuna yediremeyerek ve sevdasına yakıştıramayarak hemen kocasını terketmesini beklemek gerek... Ama ben bunu beklemiyorum...Eminim ki Ece affedecek Altan'ı (Bu senaryodan emin olma işini abarttım biraz galiba:icon_whis) Çünkü Ece o kadar asil bir kadın ki...Bu hikayede zavallı olan Altan...Altan'In aldatmış olması hakikaten Altan'ın zavallığı bu yüzden acıyorum ona...Ece'nin asilliği o kadar sağlam ki,Altan'ın acizliği,Ece'nin gururundan toz bile alamaz. Dolayısıyla ben Ece'Nin hakikaten de kıskanmadığına inanıyorum.Eğer Altansağlam bir özür dilerse Ece kat'i surette affedicek Altan'ı :) Etsin de zaten,benim gözümde bu ,Ece gibi asil bir kadını gurursuz yapmaz, tam tersi daha çok yüceltir:)

Daha yazmam gereken çok şey var ama saat 2'yi geçti bile en iyisi kapatıyım şimdilik bu mesajı:) Hadi herkese iyi gecelerbye

Durum:
    Lucyka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Yalnizlar Rihtimi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

yine cok guzel bir bolumdu.ama maalesef yine temel konusu ask olmadigi icin,cok cekici bir cift etrafinda donmedigi icin fakat bunun yaninda son derece saglam ve inandirici oyunculuklarin oldugu,hayatin heryonunu anlatan hem de insani skmadan bir film guzelliginde anlatan bu kadar guzel bir dizi yine izlenmeyecek.yine ilk 100 icine giremiyecek.yada belki de bu hafta konuk oyuncu durumudan seytanin bacagini kirariz:).bir dahaki haftaya baska bir reytingi yuksek oyuncu da bir kac saniye gorunurse daha da yukarilara cikariz kimbilir:img-tomat

Durum:
    arte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İz Bırakanlar Unutulmaz
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

bugün eski bölümü izledim de sadri çok tatlıydı ya seda hakkındaki yorumları çok güldürdü beni ama en çok bilge nin yorumuna güldüm ne o belgin doruk görmüş ayhan ışık a döndün:img-hyste

Durum:
    castara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Lavita ya bakıyorum başlıkta sesyok dizi ,ile ilgili bir haber varmı diye ? demekki dizimizle ilgili sorun yok :happy0064 en azından ben öyle istiyorum.Bu hafta hem çok eğlendim,hem çok mutluydum Özkanlı bölümlerde biraz arada kıskançlık yapsamda dizinin tümünde mutluydum .En üzüldüğüm kişi Ece oldu bu hafta ne yaptıda bunu hak etti anlamadım ? daha belli değil tabi kocasıda ne yapıyor?Burda hepimiz birilerini çok seviyoruz onun için kişiler üstüne fazla yorum yapmaya çekiniyorum ,ayıp olmasın diye:img-in_loAma Fragmanda bende şaşırdım burda bunun üstünde durucak değilim bir an geçti daha bulamadım fragmanı 10 Bölümün onu bekliyorum çıksın diye ,angelstone505 haklısın arkadaşım:icon_sorr
    Bahar Dalları çok güzel bir dizi bu kadar hafta zevkle izeledik dahada haftalarca İzlemek istiyoruz,hemde çok zevkle izliyoruz:happy0064
    Tarık gene karizmaydı hemde nasıl,Mehmet abisi bile gölgede bırakamadı onu:img-hystebu ara Mehmet Akif Alakurtta renk kattı dizimize :)bayağı bir renk hemde...Organ bağışına değindi...
    4 EVER TARIK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)