Sayfa 146/146 İlkİlk ... 4696136142143144145146
729 sonuçtan 726 ile 729 arası

Konu: Bahar Dalları - Bölüm Yorumları

Durum:
    lal2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    FFM
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben gec farkina vardim tekrarlarin basladigini. Hos gündüz evde degildim. Bir hafta mecburen evde kalinca tekrarini izlemek harikaydi.
    Hepsini özlemisim acikcasi. Hatta kacirdigim yerler bile varmis.

Altan ile bosanma sahnesi mesela.. ben onlarin bir gün yine birelesecek kapasitede olduklarina inaniyorum.. o kadardia artik hayal dünyamiza kalsin.

Despire_ER
    Despire_ER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dizinin 1.Bölümne Y.Çağrı için bakmıştım.Dizi çok güzel.
    Bahar karakter ayrı bir güzel.
    Tüm oyuncular çok başarılıydı.:img-yes:

Durum:
    Gizli Özne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    HŞ .Dila Hanım .
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 87

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bu dızının çekımlerını hergun göruyordum
    Dızıdekı butun oyuncuları görmuş bulunmaktayım .:img-eat:

Durum:
    yaprak dökümü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Özlem.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhabalar arkadaslar..
    Ben bu dizinin son 3 bölümünü Özlem Conker icin izlemistim. Aylar sonra bastan sona izlemeye karar verdim, 1 haftadir izliyordum ve bugün bittim. Tek kelimeyle enfesti..Gercekten öyle cok begendimki, bunu burda tam anlamiyla tarif edebilmem imkansiz.

Hikaye, senaryo, oyunculuklar, kurgu, karakterler, replikler; herseyiyle sahane bir diziymis. O dönemler izlemedigim icin cok üzüldüm. Özlem Conker icin bastan sona izleme karari almistim, hatta genelde atlaya atlaya Özlem'li kisimlari izlemeyi planliyordum, fakat diziyi öyle cok begendimki, bastan sona her sahnesini izledim, hatta geri alip bazi yerleri tekrar tekrar seyrettigim bile oldu.

Dizinin yildizi elbette ki Sumru Yavrucuk. O agladi ben agladim bu 30 bölüm icerisinde :) Öyle basarili bir performans sergilemis ki, tarif edebilmem mümkün degil, bu diziyi izlemeyen herkese tavsiye ediyorum. BAHAR karakterini cok ama cok iyi islemisler, annesinin ona olan sevgisini, onu kaybetmenin verdigi aciyi yasarken Bahar yerine karsisina BAHAR COCUKLARIni cikarmasini, yasadigi gel-gitleri, cok cok cok cok ama cok güzeldi. Cok fazla etki birakti bende, diger hic bir karakterin yasadiklarina bu kadar üzülemedim ve etkilenmedim Güzide de oldugu kadar. O nasil bir evlat sevgisi, nasil bir aci..

Diger karakterleri de cok iyi islemisler, oyunculuklarin hepsi birbirinden sahane, tek kelimeyle kusursuz ve mükemmel bir is cikarmislar. Gec oldu ama güzel oldu bu diziyi kesfetmem. Daha nice böyle güzel dizilere..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri