Sayfa 2/146 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
729 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Bahar Dalları - Bölüm Yorumları

Durum:
    Zara85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ÖC
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cok güzel bir söyleyis olmus. Cok tesekkür ederiz. Insallah 3. ve 4. 13`leri de görebiliriz. Gercekten hic sıkılmadan izleyebilecegimiz nadir dizilerden. Ben uzun süre devam etmesini istiyorum.

Sevgiler...

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Röpörtaj için teşekkürler, çok güzel bir sohbet olmuş, benim için bahar dalları organ bağışı hakkında bilmediğim şeyleri öğrenmek tabi bu arada güzel hikayeler izlemek herkesin emeğine sağlık diyorum, ve teşekkür ediyorum bilmediklerimi öğrendim eminim dahad aöğreneceklerimiz vardır

Durum:
    tosca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba arkadaşlar Bahar dallarının çok büyük bir hayranıyım..Hakan gürtop'un TRT'deki bütün dizilerini hatta tekrarlarını bile hala severek izliyorum...Ama Bahar dalları ve Sumru Yavrucuk bambaşka beni çok derinden etkilediler...kimbilir kaç kere izledim..Maalesef diğer dizileri beğenemez oldum..Sesli çekimde çok farklı ve iyi sanatçılar varsa çok başarılı..hakikatten 'sesli çekim ancak sanatçılarla çekilir'.Yani hem rol yapacaksın hem sesine o duyguyu vereceksin..Bütün ekip çok başarılı ama Sumru yavrucuk bambaşka..Bir ara çok korktum bitiyor diye..Neyse çok şükür devam ediyor...Ben Bahar'ıda çok sevdim özellikle hatırlandığı bölümler 'damardan giriyor'..Yani ben salı günlerini zor bekliyorum...Bence Sırma katil değil ama sakladığı için suçlu..ve çok sinir...

aasiii
    aasiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhabalar!
    Öncelikle Ena'cığımın aracığıyla Sevgili Hakan Gürtop ile röportaj yapmaya giden ve bunu bizlerle paylaşan Ulduz'a teşekkür ederim. Keyifle okudum ve tatmin oldum okuduklarımdan.

Özeti ekleyen arkadaşıma teşekkürler .

15.Bölüm Özeti

Yavuz Eseri oteli yanmaktan kurtarır
    Fragmanda artistik bir hareketle :img-hyste Özkan yakalıyordu çakmağı:img-hysteYaniiii neymiiiş. İki haftada bir maçlarla dizimizi harcamanıza gerek yokmuş, bizim dizimizde to da varmış kaleci de varmış : )))
    Şaka bir yana aferin Özkan.
    Yavuz ne yaptı acaba?

Bütün bu olanlardan kendini sorumlu tutan Emine bir mektup bırakıp gizlice otelden ayrılır.Özkan'dan başka kimsesi olmayan Emine kime sığınacaktır?
    Emine'nin kime sığınacağı belli .
    Neşet'e gidiyor fragmandaki sahneye göre. Ah Emine.. Ah Emine..
    Yalnız ben biraz kızdım bu özetin şu cümlesine. Ne demek Özkan'dan başka kimseyi olmayan Emine. ''Anne sıcaklığı''nı hissettiren Güzide'nin, can arkadaşları Seda'nın,Ece'nin hatta Bilge ablanın hakkı yenilmiş olmuyor mu bu ifadeyle...

Bu arada yaralı olarak hastanede tedavisi süren Ekber,Güzide'nin yakarışlarına karşılık verir ve gözlerini açar.
    Ben Bahar'a karşılık verip gözlerini açtığını düşünmüştüm fakat sanıyorum ki Sumru Yavrucuk'un o muhteşem oyunculuğunu izleyip de hem dizimizin hem kadromuzun kıymetini iyice kavrayalım diye birazcık daha uzatmışlar bu konuyu (:

Öte yandan Sırma'nın Bahar için vereceği konser için geri sayım başlamıştır...
    Ne kaçırdım ben acaba.. Sırma o konseri gerçekten Bahar için mi veriyor?Besteyi sahiplenmemiş miydi? O bestenin Bahar'a ait olduğunu söylecek mi ?
    Fragmandaki o sahne ile ilgili,
    Sırma gerçekten hoş görünüyor.Birazdan başına ne geleceğinden habersiz mutlu.Ben çok mu yufka yürekliyim bilmiyorum fakat öyle herkesin içinde, konserin ortasında tutuklanması , üstelik ona Güzide'nin bağırması içimi parçaladı. Konser bitince yanına usulca gidip tutuklasalar olmuyor mu?:kahve
    Katil mi değil mi karar veremiyorum. Bir yandan yok yok olamaz , sadece Bahar'ın yerini eğitim almış olmanın ve besteyi çalmanın verdiği huzursuzluk vardır üzerinde derken öte yandan Bahar ile tartışırken onu itlemiş ve kazara ölümüne sebep olmuş olabilir diye düşünüyorum. Ya da belki , olanlara uzaktan tanık olmuş, bu tanıklığa rağmen susmasının pişmanlığını da taşıyor olabilir. Yani sonucu ne olursa olsun bir sürpriz vardır diyorum herkes için.

Güzide'nin verdiği tepki yerinde. Kızının katilini bulmak için can atıyor ve duydukları karşısında , yaşadığı acı;gerginlik tavana vuruyor;bu duyguları zanlıya kusuyor. Normal bir tepki.
    Bunlar olurken Seda'cığım da pek mutlu olmalı : )) Ne de olsa şüphesi boşa çıkmadı ve şimdilik zanlı da olsa ellerinde kaydedilmiş bir ilerleme var.
    Arabada amiri yine bakıyor Seda'ya. Hala aşk değil diyorum , tabi bölümü izleyince daha iyi anlarız. Ama amiri aşık falan olursa (hani senarist grubumuz da değişmiş.. ) üzülürüm. Ben çok sıkılıyorum öyle araya 3. şahısların girmesinden, gereksiz kıskançlık ve ayrılıkların olmasından. . .

Güzide Hanım , Bilge ve otel personeli büyük bir heyecanla konser için hazırlanır.
    Kim yazıyor bu özetiii !
    Komşu dizinin oyuncularından bahseder gibi...
    Otel personeliymiş. Hiç öyle düşünmüyorum ben onları , sanırım hiçbirimiz düşünmüyoruz. Şöyle yazsalar olmaz mıydı '' Güzide Hanım ve manevi çocukları :) .. '' Tamam şöyle de olabilir '' Güzide Hanım,Ece ,Seda, Özkan... '' Ya da '' Güzide Hanım ve diğerleri '' Ne bileyim otel personeli uzak geldi bana. İLk etapta hangi otel personeli yahu diye düşündüm,o derece.:kahve

Bahar'ın ses kayıt cihazındaki konuşmaların deşifre edilmesiyle olayla ilgili esrar perdesi aralanmaya başlar.Konser sonunda hem Sırma'yı hem de dinleyicileri büyük bir süpriz beklemektedir...
    Bu kötü süprizin sonucnda korkarım .. kuvvetle muhtemelen.. daha doğrusu kesinkes Sırma'nın babasının ona buna böğürmesini ve Sırma'nın kariyerini kurtarma çabalarını izleyeceğiz. Eh eh.

Fragmanda,
    Ekber : '' Bizim orda kan , can demektir. ''
    Büyüksün Ekber :) Yine farkımızı ortaya koyduk .Fragmanda gördüklerim içinde en çok burasını izlemeye can atıyorum ben. Çok hoşuma gitti.

Şimdilik bu kadar.Başlığımızda paylaşımda bulunan herkese sevgilerimle.

Durum:
    ena
    ena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Dersaadet
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aasiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katil mi değil mi karar veremiyorum. Bir yandan yok yok olamaz , sadece Bahar'ın yerini eğitim almış olmanın ve besteyi çalmanın verdiği huzursuzluk vardır üzerinde derken öte yandan Bahar ile tartışırken onu itlemiş ve kazara ölümüne sebep olmuş olabilir diye düşünüyorum. Ya da belki , olanlara uzaktan tanık olmuş, bu tanıklığa rağmen susmasının pişmanlığını da taşıyor olabilir. Yani sonucu ne olursa olsun bir sürpriz vardır diyorum herkes için.

Bunlar olurken Seda'cığım da pek mutlu olmalı : )) Ne de olsa şüphesi boşa çıkmadı ve şimdilik zanlı da olsa ellerinde kaydedilmiş bir ilerleme var.
    Arabada amiri yine bakıyor Seda'ya. Hala aşk değil diyorum , tabi bölümü izleyince daha iyi anlarız. Ama amiri aşık falan olursa (hani senarist grubumuz da değişmiş.. ) üzülürüm. Ben çok sıkılıyorum öyle araya 3. şahısların girmesinden, gereksiz kıskançlık ve ayrılıkların olmasından. . .

Bu kötü süprizin sonucnda korkarım .. kuvvetle muhtemelen.. daha doğrusu kesinkes Sırma'nın babasının ona buna böğürmesini ve Sırma'nın kariyerini kurtarma çabalarını izleyeceğiz. Eh eh.

Fragmanda,
    Ekber : '' Bizim orda kan , can demektir. ''
    Büyüksün Ekber :) Yine farkımızı ortaya koyduk .Fragmanda gördüklerim içinde en çok burasını izlemeye can atıyorum ben. Çok hoşuma gitti.
    Şimdi efenim sevgili kayıp arkadaşımız gelmiş hoşgelmiş,
    Bu alıntıladığım kısımlara dair birkaç kelam edesim var feci halde:))

Katil Sırma mı değil mi sorunsalı misal... Katil Sırma mı bilmiyorum ama 1. bölümü hatırlayınca şu kesin ki Bahar'ın tanıdığı biri. Zira Güzide yukarıdan dinlerken aşağıdan Bahar'ın "Ne arıyorsun burada?" tarzı bir cümle kurduğunu hatırlıyorum. Bu konuyu fazla uzatmazlar gibi geliyor. Kimin çıkacağı da çok önemli değil esasen.

Amir eğer ki Seda'ya aşık olursa bu senaryonun da birçok senaryodan pek bir farkı kalmaz. Olmamalı o yüzden. Başka başka konuların, başka başka duyguların, insan ilişkilerindeki farklı boyutların irdeleneceğine delalet etmeli o bakış. Bu konuda da ekibe güvenim tam açıkçası.

Bir de Seda'nın Güzide'nin o hallerini görüp de mutlu olabileceğini sanmıyorum. Aslında hani insanın haklı çıktığı için kahrolacağı durumlardan biridir Seda'nın içinde bulunduğu durum. Düşünsenize bir...Güzide zaten kızının ölümüyle kahrolmuş bir karakter. Sırf kızının arkadaşı olduğu için birisini bağrına basıyor, ona ilgi ve şefkat gösteriyor, sonra bir anda o şahsın katil zanlısı olduğunu, kızını öldürmüş olabileceğini öğreniyor. Seda karakteri, Güzide bu yıkımı yaşar iken ne olursa olsun mutlu olabilecek bir karakter değil bence.

Ya keşke Sırma'nın babası adının bu derece lekelenmesini kaldıramayarak oracıkta kalp krizinden terk-i dünya eylese de bir daha izlemek zorunda kalmasak o amcayı...:img-hyste

Fragmandaki Ekber-Yavuz sahnesi çok hoş ve farkımızı ortaya koyan bir sahne hakikaten. Ayrıca Ekber ile Yavuz'un elleri birleştiği an konserdeki alkış seslerinin fonu doldurması da güzel düşünülmüş bir detaydı. Biz de dizimize gönderelim o alkışları...Smiley aramak zor geldi:)Hayal ediverirsiniz siz.

Salıya da az kaldı şükür. 15. bölüm muhtemelen iki ayrı parçadan oluşacaktır; EKber'in kendine gelmesi ve nekahat dönemi ile konsere hazırlanma telaşı ve konser... Merakla bekliyoruz.

Bu arada sevgili tosca hoşgelmişsin, yorumlarınla her daim aramızda olmanı dileriz.

Sayfa 2/146 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri