Sayfa 1/145 123451151101 ... SonSon
723 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bana Artık Hicran De - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Bana Artık Hicran De - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Durum:
    KübrArda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Bırak imkansız kalsın
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Daha yeni bitirebildim bölümü, hemen damladım buraya:img-eat:
    Tek kelimeyle muazzam olmuş bu bölüm, hala etkisindeyim.
    Dizi o kadar naif o kadar sıcacık ki. Sahneler, replikler, müzikler hepsi insanın içine işliyor. Hicran'la babasının sahnelerini çok seviyorum mesela, Sinan'ın bütün sahnelerine bayılıyorum, Hicran'la olan sahneleri apayrı güzel zaten:img-in_lo, Sinan-Hicran tarafında olsam da Murat-Hicran sahneleri de çok hoşuma gitti bu bölüm, hatta Nadir Sarıbacak'ın (muhteşem) oynadığı kamyoncu karakterini bile sevdim. O kamyondaki sahnede gözlerim doldu, ki çift olarak bile değerlendirmiyorum ikisini. Ama yine de insanın içine dokundurabilmeyi başarıyorlar tek tek.
    Mesela Hicran'la arkadaşının camdan konuşmaları o kadar naif, o kadar içten ki. Zaten o sahnelerde Aslı'nın bir gülüşü var oy oy oy yani, mıncırası geliyor insanın:img-eat:
    Ve dizi adına beni en çok mutlu eden şey; Sinan karşılıksız seven 3.kişi olacak diye çok korkmuştum başlarda ama korktuğum başıma gelmeyecekmiş gibi duruyor. Sinan çok derin işlenen bir karakter ve aslında Hicran'la karakterleri çok benziyor. O yuvadaki çocuklarla geçirdikleri zaman mesela, tatlı tatlı atışmaları falan. Hepsi yavaş yavaş ama çok özenli, derin işleniyor. Hicran'ın Murat'la da çok naif sahneleri vardı bu bölüm. O iç seslerin olduğu sahne mesela. Desteklemediğim halde sevimli gelen bir çiftler, fakat ben Hicran'ın Murat'a ilk görüşte dış görünüşüne vurulduğunu düşünüyorum. Sinan'ınsa zamanla karakterine aşık olacak bence:img-in_lo Evet Murat'ı çok sevecek, belki aşık da olacak ama asıl ruh eşinin de gerçek aşkının da Sinan olacağını düşünüyorum. Sinan yetiştirme yurdunda büyümüş, sevdiği bir kadından kazık yemiş yaralı bir karakter. Hicran da aynı şekilde sevdiği adam yüzünden hayal kırıklığına uğrayacak, kızına anne sevgisini veremeyecek kadar yaralanacak bir karakter. Belki çok ilerde ama elbet bir gün, birbirlerinin yaralarını sarıp, gerçek aşkı yine birbirlerinde bulacaklarına inanıyorum ben. Ve gidişatın da bu yönde oluşu dizi için daha çok heyecanlanmamı sağlıyor:img-in_lo
    Umarım ratingi bol, yolu çok açık olur Hicran'ın. Sinan'ın aşkından yanıp tutuştuğu, Hicran'ın yavaş yavaş Sinan'a gönlünü kaptırdığı, birbirlerinin yaralarına merhem oldukları bölümleri doya doya izleriz:img-in_lo Ve umarım dizimiz bu naifliğini hiç bozmaz, böyle ilerledikçe izlemelere doyamıyorum çünkü ben (:

Durum:
    -aylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı gamze_elif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lale'nin kıyafetleri asla asla geçmiş zaman için uygun değil. Fazla günümüz giyiniyor. Bu duruma el atsınlar lütfen. Biz iyi niyetten söyleriz, başkaları karalamak için yer arar. :img-wink: Sadece eski telefon koymakla olmuyor, hakikaten göze batıyor aşırılığı yoksa dile bile getirmezdim. Dizinin nazarlığı olsun dediler herhalde ama çok büyük nazzar boncuğu olmuş o :img-hyste
    Yarama parmak bastınız doğrusu... Lale'li sahnelerde ona odaklanmaktan sahneden bir şey anlamıyorum.Kıyafetleri 2014-2015 ilkbahar-yaz defilelerinden fırlamış gibi...Hadi kıyafetleri geçtim günün makyaj trendinden de geri kalmıyor.Kullandığı ruj renklerine bakarsanız ünlü kozmetik markalarının koleksiyonlarında yer verdiği ruj renkleriyle ne kadar paralel olduğunu görürsünüz.Ten makyajı bile öyle resmen son senelerde patlak veren "devy look" :img-hyste Bu kadar da bile bile lades denilmez yahu ! Hicran'ın etiketleri sökülmüş supergaları da gözümden kaçmadı :img-hyste Yani 90'ların trendlerini takip etmek pek zor bir iş olmasa gerek... Bu tarz hatalar yapıma yakışmıyor.90'ların son demlerine de denk gelse ben sırf bu nedenle o elektriği alamıyorum.

Durum:
    cakocakmak11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben hem Hicran-Sinan hem de Hicran Murat'ı sevdim açık söyleyeyim Hicran ve Sinan'ı daha çok sevdim ama Hicran Murat sahnelerinden de zevk alıyorum ki ilk kez başıma geliyor böyle bir şey dediğim gibi yine de Sinan Hicran tercihimdir

Buğra Gülsoy çok çok iyi bir oyuncu Kuzey Güney de nasıl sinir ettiyse beni kendine bu dizi de o derece sevdirdi kendini bir oyuncunun iyi olup olmadığını gösteren bu değil midir ?

Söylemeden geçmemem lazım Baba Kız sahnelerinde mest oluyorum ben seviyorum böyle baba kız, 2 yakın arkadaş(kardeş) hikayelerini hatta aşktan daha çok ilgimi çekiyor genel de

Umarım senarist adını şimdi hatırlayamadığım kamyoncuyu ileride sırf ondan nefret ettirmek için kötülüklerin babası bir karakter haline getirmez o karakter de Hicran'ı kendi halinde güzel güzel sevse bir dizide de böyle bir karakter aşık olduğu kız kendisini sevmeyince psikopatlaşmasa yine güzel güzel sevmeye devam etse daha güzel olmaz mı ? Nadir Sarıbacak'a değinmeden olmaz zaten harika bir oyuncu daha önceki işlerinden biliyoruz ama en çok o gözlerindeki hüzüne bitiyorum çok iyi bir karakter oyuncusu gerçekten

Zaten dizi de oyunculuklar çok çok üst düzey durumda

Umarım reytingler iyi gelir uzun uzun izleriz bu diziyi Kayıp da yaşadığım hayal kırıklığını yaşamam

Durum:
    ayşegüL_çet <3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YiğKüb
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölümü sahiden çok beğendim, Sinan'ı daha yakından tanımamızı sağlayan bir bölüm oldu, o kadar güzel ve derin bir karakter ki bayılıyorum yahu... Hem Buğra Gülsoy'a, hemde bu karakteri yazan kaleme kocaman alkış.
    Sinan&Hicran sahneleri muhteşemdi... Ama tüm bölüm bir yana o sahne bir yana dediğim sahne Sinan'ın aynaya bakıp gülümsediğini kısım oldu... Gözleri o kadar güzel parlıyordu ki :img-in_lo
    Yuva sahnelerinde karşılaşmalarını çok istedim fakat olmadı Neyse önümüzdeki bölümlere artık :img-eat:
    Onun dışında yuvadaki sahneleri çok beğendim, özellikle Sinan'ın daha şirkettekilerle güreşeceğim demesine çok güldüm. Özellikle en çok " saç işte&güzel saçları var " sahnelerini sevdim.
    Murat&Hicran çiftine ısınamama rağmen yalıda ki sahnelerini çok beğendim. Atmosferi mükemmeldi...
    " Sende iskele tepesinde göründüğün kadar erkek değilsin mesela " lafına da çok güldüm.
    Son sahnelere doğru gelen Sinan&Hicran sahnesini de çok sevdim

Sayfa 1/145 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri