Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
998 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Bana Sevmeyi Anlat - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Televizyonlarda reklamını gördümm dizinin konusu ne kim kimin nesi hiç bi fikrim yok ama fragman ilgimi çekti.. Mustafa altındağ ve Kadir doğulu ikilisini aynı dizide izlemek şahane bişi olucak çünkü ikisinede bayılıyorumm bide aynı kadına aşık iki düşman olucaklarsa ofkine off tam tadından yenmelik yani

Yanlız bayan karakter için aynısını diyemicem.. Sedayı severim oynadıgı dizileri yarıştıgı yarışmaları bilirim şeker kız candy gibi bişi Ama Mustafa ve Kadirin ortasında çok sönük kalmış bence..

Bu iki adamın ortasında daha bi iddealı ikisini taşıyabilicek hakikatli bi bayan başröl olmalıydı..Borumu bu yaa Mustafa ve Kadirden bahsediyoruz burda muhtemelen ikiside aynı kadına aşık olucak ve bu kadın bu yüzden dizide çok önemli bi nokta işte sırf bu yüzden kadın başröl Seda olmamalıydı..

Ha eğer Seda iki adamıda güzel bi şekilde taşır bu ikilinin ağırlıgını aşklarını gerektigi gibi gösterebilirse o zaman başka tabiki şuanda izlemeden yorum yapıyorum sonuçda ama ilk izlenim olarak Seda olmamış düşüncemde ısrar ediyorum

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 75

Bahsedilme
    0 Mesaj

seda bakan çok çok tatlı bir kız bana göre..ama başroller uyumsuz gibi
    görünüyor..umarım çok çok başarılı olurlarda ben haksız çıkayım..

konusunu bilmiyorum belki çok iyi bir iş çıacak ama mustafa üstündağ kötüyü
    çok iyi oynuyor kabul etmek lazım
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Durum:
    ReyMaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ReyMaz Turizm
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ay Yapım imzalı, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ'ın paylaştığı "Bana Sevmeyi Anlat" ilk tanıtımıyla FOX ekranlarından izleyiciyle buluştu. Büyük beğeni toplayan tanıtımda dizinin Almanya'dan İstanbul'a uzanan sahnelerinden merak uyandıran görüntüler ekrana geldi.

Bana Sevmeyi Anlat; Almanya'da yaşayan ve eşinden ayrıldıktan sonra bebeğiyle baba evine dönmek zorunda kalan Leyla (Seda Bakan) ile İstanbul'da restaurant işletmeciliği yapan Alper'in (Kadir Doğulu) kesişen hayatlarını konu alıyor. Dizide; Leyla'nın babasının yakın arkadaşı, güçlü ve varlıklı bir karakter olan Haşmet'i ise Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Leyla, bebeğinin geleceği için Haşmet' le bir gelecek hayali kurarken tüm hayatının alt üst olacağı bir gecede Alper (Kadir Doğulu) ile tanışacak.

ÇEKİMLER ALMANYA'DA GERÇEKLEŞTİ!

Güzel oyuncu Seda Bakan'ın ilk kez anne rolüyle izleyiciyle buluşacağı dizinin ilk bölüm çekimleri Almanya'nın Freiburg şehrinde gerçekleşti. Eşsiz doğası ve tarihiyle ülkenin en beğenilen şehirlerinden biri olan Freiburg'da kamera karşısına geçen Seda Bakan da şehri bisikletle gezme imkanı buldu.

KADİR DOĞULU MUTFAĞA GİRDİ!

Ekranlara 'Bana Sevmeyi Anlat' dizisiyle dönüş yapan Kadir Doğulu, dizide restaurant işletmecisi olan Alper karakterini canlandırıyor. Kendisi de gastronomi bölümü mezunu olan Doğulu, dizide rolü gereği aşçılık marifetlerini de konuşturacak.

Yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın, senaristliğini Deniz Akçay'ın üstlendiği "Bana Sevmeyi Anlat" Ağustos ayında FOX ekranlarından izleyiciyle buluşacak.

http://i.hizliresim.com/qPkY83.jpg

Durum:
    Rast Gele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ay Yapım imzalı, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ'ın paylaştığı "Bana Sevmeyi Anlat” dizisinin kadrosuna Dolunay Soysert de dahil oldu.

Ünlü oyuncu Dolunay Soysert, ağustos ayında FOX ekranlarında yayınlanacak Bana Sevmeyi Anlat dizisinde cemiyet hayatının ünlü ismi ve dergi yöneticisi Canan karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Leyla, bebeğinin geleceği için Haşmet' le bir gelecek hayali kurarken tüm hayatının alt üst olacağı bir gecede Alper (Kadir Doğulu) ile tanışacak. Dolunay Soysert’in canlandıracağı Canan karakteri ise tüm bu sürecin yakın takipçisi olarak hikayenin düğüm noktalarında gidişatı etkileyecek.

Kaynak: Ranini TV

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,638

Aldığı Beğeni: 836

Bahsedilme
    7 Mesaj

Selamlar
    tanıtımı izledim beğendim ama Kadir doğulu ile Seda bakanı
    uyumlu bulamıyorum ben ya bakalım nasıl olacak:img-wink:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)