Sayfa 5/200 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
998 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Bana Sevmeyi Anlat - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    -mine*- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Seda Bakan hiç olmamis. Oyunculugunu zayif buluyorum, birde katildigi birkaç programda antipatik ve kendisini begenmis buldum, en ufak bir elestiriye tahammulu olmadigini gordum.

Durum:
    hemsiremsii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Başrolleri sevdiğim oyuncular fakat Seda Bakan daha bi komedi oyuncusu gibi gördüğüm bir oyuncudur umarım dramda da komedide olduğu gibi başarılı olur. Kadir Doğulu'yu severim, Mustafa Üstündağ zaten 10 numara 5 yıldız bir oyuncudur gözümde. Umarım reyting savaşına yenilmez.
    speedy

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 460

Bahsedilme
    6 Mesaj

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

Bana Sevmeyi Anlat 26 Ağustos 2016 Cuma günü FOX izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bana Sevmeyi Anlat, bebeğiyle Almanya’da zorlu bir mücadele vermekte olan Leylav (Seda Bakan), en yakınlarının ihanetine uğrayan Alper (Kadir Doğulu) ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet’in (Mustafa Üstündağ) sürükleyici hikayesine odaklanacak.

Bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le evlenmeyi kabul edecek Leyla’nın yolu Alper’le tesadüfen kesişecek. Haşmet’in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar veren Leyla, Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper’in hayatına bomba gibi düşecek. İkili, ilerleyen bölümlerde kendilerini karşı konulmaz bir aşkın içinde bulacak.

Yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın, senaristliğini Deniz Akçay'ın üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda ayrıca Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer yer alıyor.

Durum:
    yakutt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

seda balkanla kadir doğulu olmamış mustafa üstündağa yazık olacak gibi geliyor.

Durum:
    Cansu* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    0
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Aa bu diziye neden yorum yapan olmamis. Sitede zor buldum. Kadir Dogulu'nun oyunculugunu cok begeniyorum, benim icin Turkiye'de bir Sukru Ozyildiz, bir de Kadir Dogulu parlayan yeteneklerdir.

Her neyse partneri Seda Hanim icin cok da pozitif duygular beslemiyorum ama izlenemeyecek kadar da degil. Bakalim onumuzdeki bolumlerde senaryo nasil sekil alacak?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri