Sayfa 17/17 İlkİlk ... 71314151617
84 sonuçtan 81 ile 84 arası

Konu: Bana Sevmeyi Anlat - Bölüm Yorumları

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1102
    Verdiği Beğeni
    644

Aldığı Beğeni: 1,437

Bahsedilme
    10 Mesaj

Durum:
    gma1988 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

defne emeğine sağlık çalışmalar harika olmuş özellikle canan ve leyla çalışmaları

Durum:
    sakinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Umudumun olduğu yerdeyim!
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

cok erken oldu bu final bari 50. bölümde biteydi sindirebilirdik o zaman :)

her yarım kalmiş gibi bitti sonunda güzel bitti ya o daiyi Haşmetin kolay ölümü de olmadı neyse ya bitti geçti artık :)
    artık yeni projelerde beklenmedik şeklide bitmeyen projelerde görürüz inşallah :)

Durum:
    Masaldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Finali izlerken yorum yapma firsati buldum ama final hakkinda ki genel yorumumu yogunluktan ancak simdi yazabiliyorum...

Keske bu aksam yine dizimiz olsaydi... benim için çok farkli bir diziydi Bana Sevmeyi Anlat. Yeri hep de ayri olacak.

Final bölümüne gelirsek, gerçekten senaristimiz Deniz Akçay'a çok tesekkürler. Tek bir bölümü oldugu halde, elinden geldigince konulari toplamis çözüme ulastirmis. Benim için final bölümü çok heyecanli ve çok harika geçti. Elbette eksikleri olan bir final oldu erken son'dan dolayi ama tüm bunlara ragmen gerçekten harika bir finaldi. Sadece bir nokta'da rahatsiz oldum sanirim. O da Hasmet'in ölümü. Bence dizi uzasaydi Hasmet ölmezdi ve zamanla degisimini izlerdik. Final olunca karakter öldü sanki. Bilemeyiz tabi de bana öyle geldi. Ama bu ölümün bizimkilerden gelmesi... bilemedim. Alper yapmadi en azindan. Canan'in yapacagini tahmin ediyordum, yine de ne bileyim, Hasmet ölürken Alper'in O'na söyledikleri dogru olsa da, zaman yanlisti... nasil anlatsam, Alper'in öyle sakince, yerde sürünen ve ölen birini izlemesi bana çok garip geldi. Bence Leyla'nin da hiç bir zaman gerçeklerden haberi olmadi. Yalniz Mustafa Üstündag'in oyunculugu muhtesem ötesiydi. Kendisi zaten muhtesem bir oyuncu ama final bölümünde bir baskaydi. Kendisini izledigim bir dizide tekrar görebilmek ve izleyebilmek çok güzeldi.

Ayrica son sahnede, Canan'in, Leyla'dan "anne" kelimesini duyunca, aglamasi, Leyla'ya sarilmasi çok dokundu. Dolunay Soysert siz nasil muhtesem bir oyuncusunuz...

Keske son sahne'de Ezgi ve Engin'de olsaydi, telefondan izlemeseydik. Ben Ezgi hamile'dir karnini gösterirler diyordum ama öyle olmamis, tam bir sene sonra kizlari dogmus :img-in_lo bebek demisken, Leyla "bir misafirimiz daha var" dediginde Leyla hamile dedim, Alper'de öyle düsünmüs olmali ki direkt Leyla'nin karnina bakti :img-hyste:img-in_lo. Çok güzel ve tatli bir sahneydi :img-in_lo.

Aslinda tüm oyuncular ayri ayri muhtesemdi. Herkese çok tesekkürler bu güzel hikaye'yi yasayarak oynadiginiz için. Seda Bakan, Kadir Dogulu, Mustafa Üstündag, Dolunay Soysert, Serdar Özer, Mine Kiliç, Bihter Özdemir Dinçel, Asli Orcan, Ilayda Alisan, Naz Sayiner, Lavinya Ünlüer ve tüm kadro...

Ayrica senariste bir tesekkürüm daha olacak. Karakterlere ne oldugunu bizimle Instagram'dan paylasmasi harika oldu. Hepsini kafamda canlandirdim, çok da güzel sonlar olmus bence. Keske yayina verilseydi. Neden verilmedi anlamadim. Orada yaziyor "Ezgi ve Engin fotografi düser" diye, galiba verilmesi planlaniyordu. Her neyse, bunu yine de ögrenebilmemiz harika oldu, çok tesekkürler :happy0064.
    Eylül bosanmis, Suzan aski bulmus, Ayla'da kimseden para çalamamis, bunlar ne güzel seyler :happy0064.
    Alper'in aklanmasi ve kendi restoranini açmasi da harika :happy0064.

Dizi bittigi için gerçekten üzgünüm. Bunlari hak etmedi bu dizi.
    Alper'i çok özleyecegim. O tatli tatli havaya bakmalarini da çok özleyecegim, Leyla'nin o sirin hallerini, asklarini, Canan'in degisimini ve daha bir çok seyi... Artik özledikçe izleyecegim .

Oyunculardan set ekibine kadar emek veren herkese çok tesekkürler!
    Bu sayfaya emek veren herkese de çok tesekkürler, yorumlarinizi okumak ve fikirlerimizi paylasmak güzeldi! :img-wink:

Defne06, çalismalar çok güzel ellerinize saglik :img-wink:

Sayfa 17/17 İlkİlk ... 71314151617

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri