Sayfa 3/17 İlkİlk 123456713 ... SonSon
84 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Bana Sevmeyi Anlat - Bölüm Yorumları

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eylule acıyan onun gibi olsun.:img-tomatAllah herkese Mercan gibi evlat nasip etsin.Dun gece bolumde(Sette pedagoglar var maaslarini hakketsinler diye :img-hyste)Çicekle ilgili epece 'tartişmali' sahneler vardi.Kuçuk bir çocugun yaninda ne yapılabilir ne yapılamaz ne konuşulabilir ne konuşulamaz??Aile iyice kriminal batagina batmisken, bir Berna'nin cezasiz kalmasi ozellikle kizinin gozunde hala 'melek' anne olmasi ne kadar adil??Insana adaletin bu mu dunya dedirtiyor. Suzan ne zaman akillanacak?Aydınlanacak?Ne zaman para,ünvandan ziyade manevi değerlere önem verecek?Eylul ne zaman aklı başında yaşitlari gibi universitedeki dersine odevine konsantre olacak?Canan ne dedi de Ayla ikna oldu ve kopasıca ağzini kapadi??Canan'in mafya annesi çikma ihtimali yuzde kaç?Medyadaki arkadasina ne haberi yaptiracak??Engin ölurse Ezgi bebeğiyle ardinda kalir mi??Ezgi bebek mi bekliyor??Dun aksam Ezgiyle Enginin arasinda gecen ultra ultra duygusal sahne bir 'veda' sahnesine benzemiyor mu?? Bir yurege bu kadar acı fazla degil mi??Leyla ile Alper ne yapmişlar da bu kadar acıyı hakketmisler??Öff içim şişti devam edemeyeceğim.şimdi finale 2 bolum mu var??:img-beee:

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    101

Aldığı Beğeni: 244

Bahsedilme
    0 Mesaj

Haşmet'in ölümünün Canan'ın elinden olucağını düşünmeye başladım.Kızı için her şeyi yapmaya hazır gibi duruyor her bölüm,zaten Alper için de bi şeyler yapma heveslisi olan tek o..
    Dünkü bölümün tamamını izleyemedim.Hafta sonu filan tekrarını döndürürler bence..
    22.bölüm final değildir bence de..Yazmıyor da zaten,ay yapımın dizisinde final yazmaması imkansız gibi bi şey..En az 1-2 bölüm daha izlemeliyiz..

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    4,251

Aldığı Beğeni: 2,672

Bahsedilme
    10 Mesaj

Bu senarist giderayak iyice zırvalıyor.
    Bir kere Alper taammüden adam öldürmüş!!! Hiç tanımadığı adamıtasarlayarak neden öldürmüş acaba?
    Aynı suç için Haşmet de firarda değil miydi?
    Ayrıca adam öleli kaç ay oldu?
    Hangi katil suç işlediği tabancayı içinde çocuk olan evde dolapta,ortalıkta aylarca bekletir? Atardı denize biterdi.
    Enayi gibi yakalanmak için bekletmiş demek Alper..:img-tomat:img-tomat

Ayrıca Burak karakteri 180 derece değişti.
    İnsaf et senarist.
    Bu çocuk akıllı uslu, ilkeli bir insandı.
    Şimdi ne oldu da kötü ruhlu, entrikacı, dayısının maşası bir tip oldu..
    Dizi bitecek diye bu kadar da saçmalanmaz ki??:img-tomat

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    101

Aldığı Beğeni: 244

Bahsedilme
    0 Mesaj

mimoza17,sana katılıyorum..Alper'in ilk duruşmada tutuklu yargılanması saçmalığın daniskası..Kanıt olaarak silah evinde bulundu ama cinayet sebebi yok ortada..Silahın bulunduğu yer de komik,Çiçek'in odası..Senarist Alper'i pekala tutuksuz yargılatabilirdi,kaçma şüphesi varmış bi de,yok artık dedim..Neden kaçsın ailesi yanında olan bi adam..
    Haftaya lütfen final olmasın.Bikaç bölüm daha olmalı.

Durum:
    Masaldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eylül'e karsi fazla bir acimasizlik söz konusu gibi. Herkesin görüsüne saygi duruyorum elbette ki. Neden böyle düsündügümü açiklayacagim.

Eylül'ün çogunlukta olan yanlis hareketlerine ben de hep kizdim. Fakat Burak komple degismisken, bir durup düsünüyorum. Eylül, genç yasta annesini kaybetmis, evin küçük annesi olmus. Sonra babasini kaybetti. Babasinin ölmesine neden olan kadinin evinde yasamak zorunda kaldi. Tamam Berna 8 ay boyunca yoktu, ama sonra döndü. Eylül öfke dolu, ama bu öfkesi hayata karsi bence. Evet Alper'e çok çektirdi, ama simdi düsünüyorum, bu kadar travma yasayan bir genç kiz, nasil psikolojisi etkilenmeden yoluna devam edebilir ki? Hem annesini hem babasini kaybeden birinin psikolojisi nasil olabilir ki? Üstelik babanin ölümüne neden olan kadinin evinde yasiyorsan? Artik kendi evin yoksa? Eylül az yanlis hareketler yapmadi, az kullanmadi insanlari, ben de hep kizdim, ama ben Eylül'e aciyorum arkadaslar. Çok agir seyler yasamis bir karakter. Eylül'ün çektigi aciyi kendini banyoya kilitledigi ve Alper'in önünde neredeyse sinir krizi geçirdigi bölümde hepimiz izledik. Ki o sahne beni çok etkileyen bir sahnedir. Ilayda Alisan harikalar yaratmisti o sahnede, Kadir Dogulu da ayni sekilde tabi ki. Mercan evet herkesin isteyecegi bir evlat. Ama travmalara karsi herkes esit degil. Mercan anne eksikligi hissederken ablasina sarilmis olabilir. Eylül tüm bunlari nasil yapsin mesela? Unutmayalim ki Eylül henüz 18 yasinda. Eylül'de ben bu bölüm bir düzelme gördüm. Amcasina yardimci olmak istiyor O'nu hapisten çikarabilmek için. Ve simdi kocasinin yaptiklarina bakin. Eylül Burak'tan bosansin, hersey düzelince kendini derslere versin ve kendine yeni bir hayat kursun bence. Içinde öfke olmayan bir hayat. Bunun için kendini iyilestirmesi lazim, ve zamana ihtiyaci var bence. Eger Burak karakteri degistirilmeseydi, Eylül çok iyi birine denk gelmis olurdu, ve zamanla düzelirdi bence. Tabi zamanla evlendigine pisman olsaydi baska olurdu. Ama simdi Burak degisti, ve Burak, bu yaptiklarindan sonra artik eski Burak olamaz. Bu yüzden Eylül'ün de o evden kurtulmasi gerektigini düsünüyorum.

Bu arada, Kadir Dogulu babasini kaybetmis . Babasina Allah'tan rahmet diliyorum, huzur içinde uyusun. Kadir Dogulu ve Ailesine de Allah sabirlar versin . Çok üzüldüm.

Sayfa 3/17 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri