Sayfa 7/17 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon
84 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Bana Sevmeyi Anlat - Bölüm Yorumları

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    124

Aldığı Beğeni: 272

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Massan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta final mi?..fox'ta altta tanıtımda final yazısını gördüm..fox bir dizi daha harcadı..
    Final haberi gelmişti bize,sanırım geçen hafta konuşuldu burda,yazıldı..Ben bu hafta değil de bi sonraki bölüm final olur diye düşünüyordum,final yazısı varsa finali izleyecğiz ama yine de erken olduğunu düşünüyorum..Bi bölüm daha olmalıydı..Kesinlikle harcanan bi dizi,Kösem uğruna gitti dizi..

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1099
    Verdiği Beğeni
    640

Aldığı Beğeni: 1,438

Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart BSA veda

Durum:
    Masaldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yarin finali izliyormusuz gerçekten de. Internette hangi sosyal medya hesabina baksam (dizinin hesabi, yapim sirketi ve kanalin hesaplarindan bahsediyorum) yeni bölüm yaziyor. Fox'un sitesinde de yeni bölüm yaziyor. Insanlari kandirmaya ne gerek var acaba? Tepkilerden mi korkuldu? Elbette ki tepki olacak, Kösem için kanal dizimizi harcayip tutunmasi en zor olacak güne koydu. Bakin simdi de aynisini Kösem'e yapti, dizinin gününü degistirdi hem de iki hafta ara koyarak, yerine de baska bir yeni dizi koydu cuma günü için. Ama Kösem'in durumu farkli, reytingi gerçekten çok kötü. Bizim reyting o kadar kötü degildi. Her neyse tekrar Kösem konularini konusmayacagim ama final olacagini oyuncular açikladi fotograflar koyarak, ne Ay Yapim, ne dizinin resmi hesaplari, ne de kanal final olacaginin haberini vermedi internette. Fragmanlar'da da yeni bölüm yaziyor. Simdi bu dogru birsey mi ? Bunu son dakikadan degil ama daha önceden resmi kaynaklardan ögrenmeyi hak ediyorduk biz izleyicileri olarak. Tahmin ettigimiz bir durum olsa da. Hak etmedigimiz sekilde dizimiz kurban edildi bari final haberini açikça verseydiniz önceden.

Eger bir 10 bölüm önce bu final haberi gelseydi daha çok üzülürdüm. O zaman senaryo çok güzel gidiyordu. Ama simdi mutlu sonla bitsin yeter. Günü degisti olanlar oldu diziye hepimiz biliyoruz zaten. Güzel, dolu dolu bölümler izledik herseye ragmen. Hasmet'in ögrenme kisimlari çok hizli geçilmek zorunda kaldi, o üzücü. Çünkü tüm hikaye bunun üzerine kuruluydu. Her neyse, veda fotograflarinda Kadir Dogulu'nun buzdolabi önünde çekilmis bir fotografi var. Buzdolabinin üzerinde ki fotograflara baktim da, orasi gerçekten Alper ve Leyla'nin evi. Ezgi ve Engin'de evlenmisler. Yani buzdolabinda bir dügün fotografina benzeyen bir fotograf var ve damat sakalli, Engin'dir diye düsünüyorum. Sanirim dedigim gibi bir zaman atlamasi olacak. Bakalim. Kutlama da Rüzgar için yapiliyor gibi, Defne06'nin ekledigi fotograflarin bir tanesinde neredeyse tüm aileyi görüyoruz kamera önünde. Alper ve Leyla'nin çocugunu göremeyecegiz sanirim. Fotografta Canan da var, bu iyi birsey. Güzel bir final izleyecegiz bence. Senaristimiz Deniz Akçay projesini severek yaziyordu bence, iyi karakterlere hak ettikleri gibi bir mutlu son yazmistir diye düsünüyorum :good:.

Durum:
    Emektar
    Konular
    1099
    Verdiği Beğeni
    640

Bahsedilme
    10 Mesaj

Seda Bakan

Çok güzel anılar, iyi arkadaşlıklar ve önemli deneyimler kazandığım dizimiz 'Bana Sevmeyi Anlat' final bölümüyle Pazartesi ekrana gelecek. Çalışan, çeken, izleyen, emek veren herkese çok teşekkürler🙏🏼💗 sizi seviyorum 😘

Durum:
    Emektar
    Konular
    1099
    Verdiği Beğeni
    640

Bahsedilme
    10 Mesaj

Sayfa 7/17 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri