Sayfa 9/17 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon
84 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: Bana Sevmeyi Anlat - Bölüm Yorumları

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1100
    Verdiği Beğeni
    640

Aldığı Beğeni: 1,438

Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart tıkla

Engin'i köşeye sıkıştıran Haşmet, ona iki seçenek sunacak. Ya Alper ya da Ezgi...

Alper ve Leyla, Haşmet'in karanlığından kurtulabilecek mi?

Düğün günü yaşanacaklar kimin kazandığını gösterecek. Bana Sevmeyi Anlat final bölümüyle şimdi FOX'ta!

Keyifli seyirler...

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    160

Aldığı Beğeni: 327

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yaa bari şunu yapmayın ya.20.30da bölüm başlatmak nedir..Biraz özet verin,zaten son kez izliyoruz,kaçıranlar da olabilir biraz bölümü hatırlatma adına özet beklerdim ben..Haberler biter bitmez yayın başladı heralde.

Edit: Salih,Haşmet aleyhine tanıklık yapacak sanırım..Bunu neden daha önce düşünemediler? Canan'dan da bi şeyler bekliyorum bakalım.Engin'in içinde bulunduğu durum çok zor..Umarım ne ona ne Ezgi'ye bi şey olmaz...Haşmet'e afilli bi son istiyorum,ona yakışacak bi son..

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    4,376

Aldığı Beğeni: 2,734

Bahsedilme
    10 Mesaj

Alper cezaevine giderken çalan şarkıyı hiç duymamıştım.
    Tam oraya ve ruh durumuna uygun olmuş.
    Çok güzel bir şarkı ve yorumdu.
    İnşallah final de diziye yakışan bir final olur.
    Rating iyi olmasa da dizimiz çok güzel ve kaliteliydi..
    :icon_sorr

Durum:
    Masaldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alper cezaevine giderken çalan şarkıyı hiç duymamıştım.
    Tam oraya ve ruh durumuna uygun olmuş.
    Çok güzel bir şarkı ve yorumdu.
    İnşallah final de diziye yakışan bir final olur.
    Rating iyi olmasa da dizimiz çok güzel ve kaliteliydi..
    :icon_sorr
    Çalan sarki Ali Erel'den "Ben Bir Hayaletim Artik" sarkisi. Yeni çikti sayilir. Severek dinliyordum dizide duymak da çok güzeldi. Çok da uydu sahneye açikçasi :good:. Bu arada Ali Erel, Seda Bakan'in esi.

Bölüm çok heyecanli bir sekilde devam ediyor. Mustafa Üstündag bu bölüm daha bir sahane, zaten sahane de, bu bölüm bir baska sanki, gerçekleri ögrenmis ve soguk kanli bir sekilde yaptigi planlari harekete geçiren Hasmet'in her yerinden psikopatlik akiyor resmen. Hasmet'in Alper'i yasatmayacagi aslinda belliydi, ben de basindan beri Alper'e bir psikopatlik yapar eger ögrenirse diyordum, ama Leyla'yla yaptigi anlasma da ben bile inandim Alper'e birsey yapmayacagina, oysa çok da belli bir seydi aslinda, Hasmet bu

Engin'in durumu da çok zor, bakalim nasil yapacak Uçurum kenarinda aglayip acidan bagirdigi sahne çok fenaydi gerçekten . Ruh hastasi Hasmet Ezgi'ye iskence etti bir de... :img-tomat Aklini yitirmis artik gerçekten! Burak'a da bravo, gerçekten yaziklar olsun, bile bile kadini yakti, o söylemisti geçen bölüm Ezgi seni soför bekliyor Engin yollamis diye. O da Ezgi'nin kaçirilma isinde var sanirim.

Alper'e de çok üzüldüm, eski görüntüler esliginde cezaevine gidisi çok dokundu
    Bakalim Salih ne yapacak? Canan ne planlayacak?

Bu arada Hakverdi'nin Engin'e biraktigi mesaji kesin Hasmet dinler Hakverdi'yi de ögrenir diyordum ama birsey olmadi simdilik iyi ki. Gerçi Hakverdi'yi de anlamistir Hasmet, sasirmam yani...

Edit: Hasmet Salih'e diyor ki "Ben senin kizini sevmekten baska ne yaptim?" pardon da, Hakverdi'ye ölüme yollayan kimdi acaba? :img-tomat Ya da küçücük Rüzgar'i kaçirtan? :img-tomat
    Ayrica Salih'in "Bir hataya kaç bedel ödedik yeter artik" lafi çok dogru ve üzücüydü

Bu arada, dizinin adi üzerinde yeni bölüm, ekranin sag üst kösesinde de final yaziyor, finali bu sekilde izlemek de tuhaf...

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    4,376

Aldığı Beğeni: 2,734

Bahsedilme
    10 Mesaj

Alıntı Masaldan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalan sarki Ali Erel'den "Ben Bir Hayaletim Artik" sarkisi. Yeni çikti sayilir. Severek dinliyordum dizide duymak da çok güzeldi. Çok da uydu sahneye açikçasi :good:. Bu arada Ali Erel, Seda Bakan'in esi.

Bölüm çok heyecanli bir sekilde devam ediyor. Mustafa Üstündag bu bölüm daha bir sahane, zaten sahane de, bu bölüm bir baska sanki, gerçekleri ögrenmis ve soguk kanli bir sekilde yaptigi planlari harekete geçiren Hasmet'in her yerinden psikopatlik akiyor resmen. Hasmet'in Alper'i yasatmayacagi aslinda belliydi, ben de basindan beri Alper'e bir psikopatlik yapar eger ögrenirse diyordum, ama Leyla'yla yaptigi anlasma da ben bile inandim Alper'e birsey yapmayacagina, oysa çok da belli bir seydi aslinda, Hasmet bu

Engin'in durumu da çok zor, bakalim nasil yapacak Uçurum kenarinda aglayip acidan bagirdigi sahne çok fenaydi gerçekten . Ruh hastasi Hasmet Ezgi'ye iskence etti bir de... :img-tomat Aklini yitirmis artik gerçekten! Burak'a da bravo, gerçekten yaziklar olsun, bile bile kadini yakti, o söylemisti geçen bölüm Ezgi seni soför bekliyor Engin yollamis diye. O da Ezgi'nin kaçirilma isinde var sanirim.

Alper'e de çok üzüldüm, eski görüntüler esliginde cezaevine gidisi çok dokundu
    Bakalim Salih ne yapacak? Canan ne planlayacak?

Bu arada Hakverdi'nin Engin'e biraktigi mesaji kesin Hasmet dinler Hakverdi'yi de ögrenir diyordum ama birsey olmadi simdilik iyi ki. Gerçi Hakverdi'yi de anlamistir Hasmet, sasirmam yani...

Edit: Hasmet Salih'e diyor ki "Ben senin kizini sevmekten baska ne yaptim?" pardon da, Hakverdi'ye ölüme yollayan kimdi acaba? :img-tomat Ya da küçücük Rüzgar'i kaçirtan? :img-tomat
    Ayrica Salih'in "Bir hataya kaç bedel ödedik yeter artik" lafi çok dogru ve üzücüydü

Bu arada, dizinin adi üzerinde yeni bölüm, ekranin sag üst kösesinde de final yaziyor, finali bu sekilde izlemek de tuhaf...
    Bilgi için çok teşekkürler.
    Haşmette yalancılık yüzsüzlük tavan..
    Hem Alperi kurtarmak için Leylaya baskı yaptı.
    Sonra da Alperi öldürtecek Engin'e.
    Gerçi Mustafa Üstündağ yıkılıyor.
    Oyunculukta tavan yaptı, hep iyidir zaten ama bu bölüm süper..
    İyi taraftan kimse ölmeden finali tamamlasak diye umuyorum.
    Güle güle Haşmet, elveda mutluluk desek..

Burak efendiyi de hiç affetmeyeceğim..
    Bakalım nasıl bir ceza bekliyor onu da..

Engin mi Canan mı?
    Bakalım oyunu kim çevirecek??

Sayfa 9/17 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)