Sayfa 3/3 İlkİlk 123
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Beintehaa - Replikler

Durum:
    DILEK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Alinti degildir..

Tv de verilen bölüme göre 44.bölüm

Zain gercekleri ögrendikten sonra Aaliya'nin sucsuz oldugunu anlayip hemen Aaliya'yi arar..ikilinin telefon konusmasi ...

Telefon konusmalari orjinal altyazili repliklere göre degisikti ama genel anlamda begendim ...

-Aaliya!!!!!Aaliya bütün gercegi sonunda ögrendim ..Hepsini aslinda Nefise yenge yapmis..Sen kesinlikle hakliydin..Ben cok büyük bir hata yaptim Aaliya..Senin masum oldugun ortaya cikti..

+ Dayimin mezarinda ne icin dua ettim biliyormusun Zain ???Beni masum olarak görüyorsa mezarinda ciceklerin yeniden acmasini diledim..Artik gec kaldin Zain..iliskimiz bitti artik bunu kabul et..

- Henüz gec degil Aaliya!! Hic bir sey degismedi ..Ben hala seni..

+ Hersey sona erdi Zain ..Benim inancli bir müslüman oldugumu unutma..3 ay, 3 cümle , 3 kez bos ol..Benim icin artik geri dönüs yok..

- Aaliya sen nerdesin?? ..Seni hemen görüp seninle konusmam gerekiyor!!! .

+Ben gidiyorum Zain..

-Hic bir yere gitme!! iliskimizde yeni bir sayfa acabiliriz Aaliya..

+ Üzerine mühür vurulmus olan iliskiler bir daha devam edemez Zain ..

- Aaliya lütfen böyle söyleme..Bana tek bir sans ver..tek bir sans!!..Sana cektirdigim acilar,yaptigim bütün hatalar icin hertürlü cezayi cekmeye hazirim..Ama lütfen beni bu sekilde cezalandirma Aaliya..(

+ Zain ..Eger beni gercekten sevdiysen senden cok rica ediyorum..O sevginin hatrina Nefise yengenin sirrini sakin kimseye söyleme..Cünkü bir ailenin daha mahvolmasini istemiyorum ..Dayimin evinde yeniden bir bosanma daha olmasin Zain..

- Aaliya sen ne dersen bunu kabul ederim..Ama lütfen beni birakip gitme..Ben sensiz yasayamam Aaliya.!!!! .

+ Eger farkinda olmadan bir kusurum olduysa lütfen beni affet..Benim seni affettigim gibi ..Allaha emanet ol...

-Hayir!!! hayir Aaliya!! ...Allahim hayir,hayir...!!

-----------------------------------

1 yil aradan sonra Zain Aaliya'yi hala bulamamistir..Zain babasinin mezari basinda ..Veee Usman beyin mezari ciceklerle dolu....:icon_sorr Yani Aaliya'nin dilegi...Zain'in babasiyla konusmalari ..

- Baba Onu benim hayatima soktugun zamani hatirliyorsun degil mi ?? Sana ne kadar cok kizmistim..Onu hayatimdan atmak icin elimden geleni yaptim ama senin yegenin asla pes etmedi..Ayni inadi Onu geri istedigim zamanda yapiyor..1 yil icinde benim oldu baba..Ama simdi yok..Vee baba benimle görüsmemeye karar verdi..O cok inatci bir kiz..Tek sey biliyorum nerde olursa olsun Oda beni özlüyor, beni hala seviyor..Baba sana söz veriyorum Onu mutlaka bulacagim baba..Yemin ediyorum Onu bir gün bulacagim baba!! .

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Tv de verilen bölüme göre 56.bölüm...

Zarina ve Saziyenin birbirinin arkasindan is cevirdigini anlayan Zain..Hemen teyzesine agzinin payini veriri..:happy0064

- Teyze senden bir istegim var..

+ Tamam dinliyorum ablamdan sonra bu evin büyügü benim..evet..

- Babam ailesine düskün biriydi..Herkesin mutlu olmasini isterdi..Ama bu evde öyle zamanlar oldu ki , hic birsey istedigi gibi olmadi..Herseyi kaybettik..Babam öldü..Sayginligimizi yitirdik..Hisselerimizi , sevgimizi...Babamizi geri getiremeyiz artik ama onun hayalini gerceklestirmek icin calismaya devam edebiliriz.. Biz artik bu evde iliskilere zarar getirebilecek hic bir sey istemiyoruz teyze..Bu yüzden senden istedigim Odur ki ortaligi karistirma..
    :good::good:

-----------------------------------

Dergah da Pir baba Zain'e Aaliya'ya 1 hafta yaklasmamasini söyler ..Zain'de köse bucak Aaliya'dan kacmaya baslar... Aksam Zain Aaliya sahnesi ...

.Zain'imiz kralicesini ariyor..ama bu defa bulmak icin degil ondan kacmak icin...:img-hyste Alaraka'ya soruyor hanim efendinin nerde oldugunu..oda hemen cagirayim deyince hayir hayir Allaha sükür diyip kapilari kapatiyor...:img-hyste

- O gelmeden önce hemen uyumaliyim..yoksa isim zor..:img-hyste acaba ne derdi var ..sürekli olarak bana yakinlasmaya calisiyor sürekli..

sonra yataga giriyor ki..ciglikla firliyor...Aaliya coktan onu bekliyormus yatakta haberi yok...:img-hyste

+Söylesene yanimda oldugunda icimin böyle kipir ,kipir olmasini sen neyle acikliyorsun ...

Sonra basliyor ikilinin carsaf dansi...:img-hyste Zain Aaliya'dan özür dileyerek odadan kaciyor...Sabah olunca Aaliya'yi yani basinda bulan Zain yine ona dokunamayinca Aaliya'nin kirildigini anliyor ve onun kalbini kazanmak icin süpriz hazirliyor...Odayi ciceklerle donatip notlar yaziyor..

Yazdigi notlardan biri ...

- Üzgünüm Prensesim...Seni cok kirdigimi biliyorum..Ama söz veriyorum kaybettigimiz he ani telafi edecegim..Senden bir ay süreyle yanimda durmani istiyorum sadece ..Sonra bana istedigin cezayi ver..Biliyorum bu pekala mümkün..Belki asilsiz bir sey belki batil inanc..Ama burda bizim iliskimiz söz konusu..Ve ben risk almak istemiyorum..Buna cesaretim yok benim..Seni bir kere daha kaybedemem Aaliya..Anlamaya calis..Ben gücümü senden aliyorum..Sen benim zayif noktamsin..Seni seviyorum..Seni her zaman sevecegim ..
    ....Zain ....

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Tvde verilen bölüme göre 57.bölüm

Aaliya Zain'e süpriz yapip ofisine yemek götürür...Zaini arayip odasinda oldugunu ögrenince hemen yanina gider ..Zain onu gülle karsilar..

Sonra Zain Aaliya'sina patron koltugunu göstererek...

- Sen benim kalbimin tek sahibisin..Bunun icin burasi sana ait..

+ Tesekkür ederim ...Sana en sevdigin yemegi getirdim..tabiki biryani getirdim..

Sonra Aaliya yemeklerin agzini acinca Zain Aaliya'nin süprizini görür..Yemege mayonez ile kalp cizmistir Aaliya..Ve Zain'e bi kasik yemek yedirir..

+ Zain bugün o adama rastladim ..Bana herseyi anlatti ..Zain eger bu seni mutlu edecekse sen bana dokunmayabilirsin..Eger icini rahatlatacaksa seni sonuna kadar desteklerim.. Napalim dokunamasamda sana bakabilirim öyle degil mi ??Uzaktanda olsa seni sevebilirim..:img-in_lo:img-in_lo

---------------

Aaliya'nin Zain'le korkulari üzerine konusmasi....

+Birsey dikkatini cekti mi Zain ??

- Neyy??

+ Lütfen sözlerime kulak ver..15 dakikadir seninle beraberiz..Bana dokunuyorsun ve birsey olmadi..Merdivenin orda beni tutamadin ve ben düstüm..Bugün bir karar verdim Zain ..Ikimizde bundan sonra korku icinde yasamayacagiz..Görüntülü günlügünü gördüm Zain..Evden uzak oldugum bu bir yil boyunca her yerde beni aradin..Ulasmaya calistin beni bulmak icin herseyi yaptin..Cünkü benden hayatina geri dönmemi istiyordun..Sonra beni buldun ve ben seni sinamak istedim..

- Aaliya... ( Aaliya Zain'in dudaklarina dokunarak susturur)

+ Beni dinle sadece..Izin ver sözümü bitireyim..Sayisiz sorunlar ve uzun bir bekleyisten sonra yine birbirimize kavustuk Zain..Korkularin ne olursa olsun seni ele gecirmesine izin verme...Bu bizi asla birbirimizden uzak tutmamali..Biliyormusun Zain ..Aaliya ve Zain icin , bizim icin en büyük ceza birbirimizden uzak kalmak..Ben senden uzak kalmaya dayanamiyorum..Lütfen sözlerime kulak ver..Sorunlar her insanin hayatinda var ,bizim hayatimizda varsa ne olmus..Bir sekilde üstesinden geliriz..Ama birbirimizden uzak durmayalim..Bugün senden bir istegim var..Bunu benim icin yapmani istiyorum..Bu korkudan kurtul ..Bunu yapabilirmisin ??

Zain aradaki tüm yastiklari atar...

-Üzgünüm prensesim..Bunun tek sebebi seni kaybetmekten korkmamdi..Ama sen haklisin ..Korkmamizi gerektiren birsey yok..Eger bir sorun yasarsak bunu birlikte asariz.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri