Sayfa 3/89 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
444 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ben de Özledim - Bölüm Yorumları

Durum:
    Lapss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı meliha_93 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet haklısınız çok riskli bir iş ama LiM'de çok riskliydi. Tutması mucize gibi bir şeydi ama tuttu. Darısı "Bende Özledim"in başına ama sonu benzemesin diyelim.
    Evet Leyla ile Mecnun dizisi riskli bir iş idi ve dediğiniz gibi tuttu... Ama benim endişem ya beklentileri karşılayamazsa... Küçük ihtimalde olsa bu risk'de var... Ve benim endişemde bu yüzden...

Durum:
    HiLaLOzcivit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    yanıyoruz.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Leyla ile Mecnun’un sıkı takipçisi olsam da başlığın sıkı takipçisi değildim maalesef. O yüzden kendimi tanıtayım ilk, Hilal ben.

Bitişine öyle üzüldüm diycem ki, siz zaten beni anlayacaksınız. Çünkü o gemi gelmeden bu dizi biterse baya eksik bi şeyler olur be mejnunum. Daha sevenler kavuşamadı sevdiğine. Her neyse geçti o kötü günler. Ve güzel günler göreceğiz hep birlikte, ekim’de.

Tedirginliğim eskisi gibi olabilecek mi bir şeyler diye. Yanlış anlaşılmasın, oyunculara, senaryoya, ekibe güvenim tam. Ama kanala değil. Efenime söyliyim doğallığımız, göndermelerimiz falan bunlara karışılırsa biraz bi’ eksiklik hissederiz. Olmasın öyle.

Bir de kadın ekip değişecekmiş galiba. Ezgi’den sonra Zeynep’e ısınmıştım bi. O da gitti. Şu an beni pek bağlamaz galiba. Ama Nurten olsun gotik olsun. Bilmiyorum… Bildiğim tek şey bu adamlar ne yapsa izlerim.

Bol reytingli, güzel bölümlere! Bizde özledik be.

Durum:
    lalalaylom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    asidemir.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı HiLaLOzcivit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leyla ile Mecnun’un sıkı takipçisi olsam da başlığın sıkı takipçisi değildim maalesef. O yüzden kendimi tanıtayım ilk, Hilal ben.

Bitişine öyle üzüldüm diycem ki, siz zaten beni anlayacaksınız. Çünkü o gemi gelmeden bu dizi biterse baya eksik bi şeyler olur be mejnunum. Daha sevenler kavuşamadı sevdiğine. Her neyse geçti o kötü günler. Ve güzel günler göreceğiz hep birlikte, ekim’de.

Tedirginliğim eskisi gibi olabilecek mi bir şeyler diye. Yanlış anlaşılmasın, oyunculara, senaryoya, ekibe güvenim tam. Ama kanala değil. Efenime söyliyim doğallığımız, göndermelerimiz falan bunlara karışılırsa biraz bi’ eksiklik hissederiz. Olmasın öyle.

Bir de kadın ekip değişecekmiş galiba. Ezgi’den sonra Zeynep’e ısınmıştım bi. O da gitti. Şu an beni pek bağlamaz galiba. Ama Nurten olsun gotik olsun. Bilmiyorum… Bildiğim tek şey bu adamlar ne yapsa izlerim.

Bol reytingli, güzel bölümlere! Bizde özledik be.
    ben de tedirginim yaa inşallah kanal diziyi batırmazzz
    aklıma bişey de gelmedi değilmadem star bu ekiple çalışmayı kabul ediyor o zaman l&m yi de kabul etseydi sonuçta aynı ekip aynı senarist acaba dizi ekibi mi istemedi bilgisi olan var mı??

Durum:
    Lapss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lalalaylom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aklıma bişey de gelmedi değilmadem star bu ekiple çalışmayı kabul ediyor o zaman l&m yi de kabul etseydi sonuçta aynı ekip aynı senarist acaba dizi ekibi mi istemedi bilgisi olan var mı??
    Evet keşke madem aynı ekip ile devam edilecek Leyla İle Mecnun dizisi pekala devam edebilir idi. Ancak şunuda belirtmek gerekir dizinin konusunu bilmiyoruz belki sadece dizinin adını değiştirmişde olabilirler diye düşünüyorum...

Durum:
    meliha_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Manganiello ♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lalalaylom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak Aksak son verdiği röportajda sezon finali yerine final yapmayı düşündüğünü bunu Onur Ünlü ile paylaşınca kanaldan ve seyirciden gelen yoğun istek üzerine devam etme kararı almışlar.Trt LM'yi kaldırınca Burak Aksak zaten bitirmeyi düşündüğü için başka bir kanala geçmeyi düşünmediklerini söyledi.
    Leyla ile Mecnun:Bir Kavuşamama Hikayesi...

Sayfa 3/89 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri