Sayfa 1/89 123451151 ... SonSon
444 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ben de Özledim - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Ben de Özledim - Bölüm Yorumları

"Leyla ile Mecnun" Ekibinden Yeni Dizi
    Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu bugünkü yazısında, tartışmalı bir şekilde final yapan "Leyla ile Mecnun" dizisinin yapımcısı Onur Ünlü'nün yeni bir dizi hazırlığında olduğunu kaleme aldı.

Sonuçta “Leyla ile Mecnun” bitti, peki yeni bir iş yapacak mı Onur Ünlü ve ekibi?
    Sürpriz haber Star TV’den geldi.
    “Leyla ile Mecnun”u “Leyla ile Mecnun” yapan ekip, yeni bir dizi için Star TV ile anlaştı.
    Ekibin Star TV’ye çekeceği yeni dizinin adı henüz belli değil, ama başlangıç öyküsü şu:
    “Leyla ile Mecnun”un yapımcısı Onur Ünlü, “Mecnun” rolündeki Ali Atay, “İsmail”i oynayan Serkan Keskin ve senarist Burak Aksak, bir yandan sohbet eder, bir yandan da tele-vizyon izlerler...
    Dörtlünün seyrettikleri televizyon, şoke olacakları bir haber verir:
    “Leyla ile Mecnun dizisi yayından kaldırıldı.”
    Bu “kara haber” üzerine ekip, “Şimdi ne yapacağız?” diye başlar kara kara düşünmeye...
    Star TV yöneticilerinden aldığım bilgiye göre “Leyla ile Mecnun” ekibinden başka kimse dahil edilmeyecek, yeni dizinin kadın oyuncuları da yeni isimler olacak.
    Adı şimdilik “Ben de Özledim” olarak planlanan ve ana teması bana “İşler Güçler”i hatırlatan dizi, ekim ortası gibi Star TV ekranında olacak."

Kaynak ve Devamı:
    http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=218082

Durum:
    lalalaylom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    asidemir.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

valla inansam mı inanmasam mı üzülsem mi sevinsem mi bilemedim mecnunla ismail abiyi yeniden izlemek güzel olacaktır ama LM bittikten hemen sonra ne kadar doğru bilmiyorum
    keşke diğer oyuncular da olsaydı ne bileyim bi erdal bakkal olur yavuz olur bilemedim yani ...

Durum:
    meliha_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Manganiello ♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir taraftan bu habere sevindim bir taraftan da üzüldüm açıkçası.:865323 Tekrar Burak Aksak'ın kalemini ve Mecnun(Ali Atay)'la İsmail Abimizi (Serkan Keskin) izleyeceğim için çok mutluyum. Ama Yavuz (Osman Sonant), Erdal Bakkal (Cengiz Bozkurt) ve tabiki İskender (A.Mümtaz Taylan)'si/ız olması da bir o kadar üzdü beni. Keşke diyorum ama hayırlısı olsun diyelim.
    Dört gözle başlamasını bekliyorum...

Durum:
    Lapss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hakkı Dayı ne demişti Mecnun'a, iki vazo Leyla için; " Tutmaz bu hikaye " hemen hemen aynı oyuncu kadrosuyla ve yine hemen hemen aynı konu ile ( haberi okuduğumda bu anlamı çıkardım. ) yeni bir dizi bence tutması her ne kadar Burak Aksak gibi bir senarist ve Onur Ünlü gibi bir yapımcı olmasına rağmen riskli bir iş olarak görüyorum...

Durum:
    meliha_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Manganiello ♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Lapss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakkı Dayı ne demişti Mecnun'a, iki vazo Leyla için; " Tutmaz bu hikaye " hemen hemen aynı oyuncu kadrosuyla ve yine hemen hemen aynı konu ile ( haberi okuduğumda bu anlamı çıkardım. ) yeni bir dizi bence tutması her ne kadar Burak Aksak gibi bir senarist ve Onur Ünlü gibi bir yapımcı olmasına rağmen riskli bir iş olarak görüyorum...

Evet haklısınız çok riskli bir iş ama LiM'de çok riskliydi. Tutması mucize gibi bir şeydi ama tuttu. Darısı "Bende Özledim"in başına ama sonu benzemesin diyelim.
    Leyla ile Mecnun:Bir Kavuşamama Hikayesi...

Sayfa 1/89 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri