495.BLM
Bahar kararsızlık içinde.
Ne babasından ne de bebeğinden vazgeçmek isteyen Bahar, ne yapacağını şaşırmış haldedir. Tüm aile bu konuyu tartışırken, Şahin’in çevirdiği küçük bir oyun ortalığı karıştırır. Kemal başka bir yol bulma umudundayken, Bahar ise önemli bir karar vermek zorunda kalır. Hastalığı ağırlaşan Leyla, Umut’la yaşadığı duygusal anların gerçek olduğuna inanamaz.
Feride ile Dilek geçmiş hakkında konuşuyor.
Eylül ve Zühre’nin bir şeyler çevirdiğinden şüphelenen Cüneyt, Tunç’un hastaneden çıktıktan sonra Eylül’ün evinde kalacak olmasına tepki gösterir. Cüneyt annesini Eylül konusunda uyarırken, Feride ise Dilek’in sözleriyle şaşkına döner. Geçmiş hakkında konuşan ikili arasında nasıl bir ilişki vardır?

496.BLM
Feride, halası olduğunu iddia eden Dilek’e inanıp inanmamakta kararsız kalır. Dilek’in sözlerinin doğruluğunu sorgulayan Feride, gerçek bir ailesi olabileceği fikriyle allak bullak olur. Zühre, oğlu Tunç’un yoğun bakımdan çıktığı haberiyle sevinirken, Cüneyt’te Eylül’le ilgili gerçekleri Tunç’tan öğrenmek isteyerek hastaneye gelir.
Bahar babasının hayatını kurtarabilmek için bebeğinden vazgeçmeyi seçmiştir. Bahar’ın kararını şaşkınlıkla karşılayan Kemal, bu duruma tepki gösterirken, Şahin ise aile babası numaralarına devam eder. Öte yandan Şebnem’in Şahin’den şüphelenmesine neden olacak gelişme nedir?