Sayfa 1/188 123451151101 ... SonSon
936 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Beni Affet - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    Gizemy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    #AsFer♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Beni Affet - Bölüm Yorumları (3)

Kemalllll(:
    sen nasıl aşık bir adamsın öyle:))
    Kapılarda bekliyor ya!
    Ama Bahar beni bayıyor adeta.Olmaz Kemal anneme söz verdim.Peh!
    Bu bölüm Berat ona bir şey yapacak diye bekledim doğrusu
    O çocuktan her türlü pisliği beklerim
    Konu NATY&FACU tarafından (08-02-14 Saat 18:20 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    purna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    2004 yılından beri sitede
    Konular
    52
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ENİ AFFET 194. BÖLÜM ÖZETİ: Bahar’ı perişan bir halde bulan Kader, onu komşuları Gülsüm’ün evine getirmiştir. Gülsüm, Bahar’ın vücudundaki izleri görür ve başına gelenleri anlar. Gülsüm Bahar’ı Berat’ın yaptıklarını anlatmaya ikna edebilecek midir? Diğer yandan Kader Bahar’ın başına gelenlerin hesabını sormak için Berat’ın karşısına dikilir. Kazadan sonra ilk kez gözlerini açan Kemal Bahar’ı bulmak ister. Kemal’e engel olan Handan olacaktır. Kemal, Bahar’ı bulabilecek midir?

Oktay’ın çılgınlıklarına dayanamayan Feride daha fazla dayanamaz ve kapatıldığı yerden kaçmaya karar verir. Feride Oktay’ın elinden kurtulabilecek midir?

Bütün ailenin kendisine borçlu olduğunu düşünen Eylül üzerindeki ilgiden hoşnuttur. Cüneyt’i kazandığını, amacına ulaştığını düşünen Eylül’ü kötü bir sürpriz beklemektedir. Osman Kozan Eylül’ün tuttuğu kiralık katilin peşindedir.

Durum:
    Gizemy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    #AsFer♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya artık lütfen şu Berat denen adamın yaptıkları ortaya çıksın.Baymadı mı artık?Buna rağmen Bahar yine ağlayıp zırlayıp boşanmazsa şaşırmam. Malum Nazife ve Sevgi kocandır kızım boşanma hata etmiş hakkımı helal etmem der.Hopppp Berat yine kurtulur. Kemal bunu öğrendiğinde neler olacak gerçekten merak ediyorum. Uzun zaman öğrenemez orası belliii tabiii

Durum:
    *sma* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yine Baharla dolu bir bölümdü.Bıktım valla Baharı izlemekten asıl Feride'ye ne olacak kız ordan nasıl kurtulacak merak ediyorum kimsenin umrunda değil Feride kimse fark etmedi yokluğunu Oktay'da iyice kafayı sıyırdı bakalım ne zaman ve kim tarafından kurtulacak Feride tabi Bahar ve aşk üçgeninden fırsat kalırsa

Durum:
    Ayfer* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı *sma* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine Baharla dolu bir bölümdü.Bıktım valla Baharı izlemekten asıl Feride'ye ne olacak kız ordan nasıl kurtulacak merak ediyorum kimsenin umrunda değil Feride kimse fark etmedi yokluğunu Oktay'da iyice kafayı sıyırdı bakalım ne zaman ve kim tarafından kurtulacak Feride tabi Bahar ve aşk üçgeninden fırsat kalırsa

Zaten dizide Bahar 'dan bol ne var ? En iyisi netten sara sara izlemek , ama işte yine Bahar 'dan kurtulamıyorsun ki 10 sahne Bahar 1 sahne diğerleri konduğu için araya.

Şuan dizide yüzümü güldüren bir Eylül ve Tunç var zaten. Cüneyt ise iyice sınırları zorlamaya başladı ! Karıcım demeleri, sarılmaları, bir de yürütmek için ilerisi deniz gel suya ayaklarımızı sokarız, gün batımını da izleriz(!) diyor. Hayır, Feride 'ye güya aşıkken hiç böyle jestler, güzel sözler aklına gelmiyordu, şimdi güya zorunluluktan evli, önüne sunmadığı kalmadı. Durmadan öpmesi de çok iğreti zaten, artık sadece ikimiz varız, sen benim karımsın bilmem ne. Adam gülerek öpüyor, Eylül iğreniyor, artık anlamadım ben ne yapmaya çalıştıklarını senaristlerin. :img-hyste Amaç Cüneyt 'ten soğutmak herhalde : öyleyse, çok iyi başarıyorlar. Tüm bunlardan sonra bölüm sonu yüzüğü ile oynamaları da hiç inandırıcı gelmiyor. Bir de Feride 'yi siliyor rehberden. Safım, Feridem 'de, Oktay 'a ben Cüneyt 'e aşığım, ve hayatım boyunca da ona aşık kalacağım diye diklensin . . Bir de kızın koluna, Oktay yazılı dövme yapmışlar, kan içindeydi. Cüneyt gününü gün etsin, Feride neler yaşıyor, düşünen var mı ? Tabi ki yok.

Bu bölüm tek beğendiğim sahneler yine Eylül ve Tunç sahneleriydi, onlarda 2 saniye sürüyor zaten. Dizide başka izlenesi olayda yok. Bir de şunu anlamıyorum ; Bahar, Berat, Kemal cephesi zaten abartmadan söylüyorum 50 dk. bölümün en az 40 dk. sı gösteriliyor. Bir de sanki çok gerekmiş gibi neden sürekli, tecavüze, yok eski anılara flasback yapıp duruyorlar ? Yeter gerçekten. :865323 Handan 'a üzülüyorum artık, fragmanı gördüm Bahar 'ı getireceğim diyordu Kemal 'e, sırf yanında kalsın diye. Ben artık, Handan mı kötü karakter Bahar 'mı anlayamıyorum. Kocası onunla kalsın diye, sevgilisini getireceğine söz veriyor kız artık. Pes.

195. Bölüm Özeti .

Bahar ’ın eve dönmemesinden kuşkulanan Sevgi ve Nazire Berat ’ın yaptıklarını öğrenecek midir ? Bahar’ı iyileştirmek için Kemal ’i arayan Kader Osman Kozan’ın söyledikleriyle yıkılır. Osman Kozan Ferman ve Kader’i düğün günü öpüşürken görmüştür.

Kemal ve Berat iki yandan ortadan kaybolan Bahar’ı bulmaya çalışırlar. Bahar ’a ilk ulaşan kim olacaktır ? Bahar ve Kemal yaşadıklarının ardından bir araya geldiklerinde aşklarına kaldıkları yerden devam edebilecekler midir ?
    Konu NATY&FACU tarafından (19-02-13 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/188 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri