Sayfa 1/2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Beni Bırakma - Bölüm Yorumları

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 582

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Beni Bırakma - Bölüm Yorumları

Atv’den dizi atağı

ATV, yeni yılın ilk aylarında dört yeni dizi ekrana getirmeye hazırlanıyor.
    Dört dizi, farklı konseptleri ve öyküleriyle dikkat çekiyor.

8 Ocak'ta ekrana gelecek olan ilk dizi 'Beni Bırakma'.
    Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği 'Beni Bırakma', günlük dizi olacak ve her gün yeni bir bölüm ekrana gelecek.
    Çekimleri Ankara'da devam eden ve soap opera (pembe dizi) formatında çekilen dizi; büyük oğlu 'Tarık'ın gerçek babasını kocasından saklayan bir annenin hayatının, arkadaşının bu sırrı koz olarak kullanmasıyla nasıl altüst olduğunu anlatıyor.

Kadın-erkek ilişkileri, evlilik, aile bağları gibi temalar üzerinde yoğunlaşan 'Beni Bırakma'; gündüz kuşağında kadın izleyicinin ilgiyle izleyeceği entrikası bol bir pembe dizi.

Mevlüt Tezel / Sabah

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

“Beni Bırakma”nın Fragmanı Çıktı

Atv’nin gündüz kuşağında yayınlayacağı yeni günlük dizisi “Beni Bırakma”nın fragmanı çıktı.

Yapımcılığını günlük dizilerin aşina ismi olan Nilgün Sağyaşar’ın sahibi oldugu yapım şirketi Focus film tarafından çekilecek. Gündüz kuşağında aşk ve entrika fırtasınası estirmeye hazırlanan dizinin Ocak ayının ilk 2.haftasında başlaması planlanıyor. Dizinin konusu ise kısaca şöyle;“Kocasından büyük oğlu Tarık’ın babasını saklayan bir annenin bu sırrı arkadaşları tarafından kullanılmasıyla hayatının nasıl tepetaklak olacağı anlatıyor.

fav10.net

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Ekranların yeni günlük dizisi Beni Bırakma atv’de başlıyor!
    Ranini tv

Aile olmanın, sadakatin, aşk ve ihanetin tekrar sınandığı yepyeni bir günlük dizi. Hafta içi her gün ekranlara gelecek olan “Beni Bırakma”nın başrollerini Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova’nın paylaşıyor. Çekimleri Ankara'da gerçekleşen dizinin yapımcılığını ise Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran imzasıyla Focus Film üstleniyor.

Dizide; Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir?

Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Bırakma"8 Ocak Pazartesi günü, atv ekranlarında olacak!

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Beni Bırakma [2018]

'Beni Bırakma'nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! |ATV

Atv'nin günlük dizisi 'Beni Bırakma'nın yeni sezon başlama tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Focus Film-Nilgün Sağyaşar'ın üstlendiği,başrollerinde Emrah Akduman,Sude Doğar,Berkay Veli,Esengül Aypek gibi isimlerin yer aldığı Ankara'da çekilen dizinin yeni sezon bölümleri 10 Eylül'de başlıyor.

"Beni Bırakma" yeni sezon,yeni bölümleriyle 10 Eylül'den itibaren hafta içi her gün Atv ekranlarında.​

fav10.net

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Beni Bırakma [2018]

malesef çalışmadığım için bu dizi ile karşılaştık oda evdekiler izlediği için ve kaçamadığımdan ara ara bakıyorum dizi için diyeceğim tek bir tane karakterli biri yok hepsi saçma sapan hayal bile edilemez karakterler

özellikle kadınlar hiç mi birinde karakter olmaz yahu bir hala vardı azcık aklı başında bide zeynepin anası ama yok onlardanda bir şey çıkmaz kadınların kadınlara düşmanlığı desem yeridir
    sorsan dizideki kadınların hepsi ana ama hiç birinin analıktan haberi yok
    bu diziyi yazarken çokmu düşündünüz acaba umuyorum en kısa zamanda kalkar yoksa bende tansiyon olacak
    yada ben bir iş bulsam

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri