Sayfa 33/33 İlkİlk ... 232930313233
162 sonuçtan 161 ile 162 arası

Konu: Beni Böyle Sev - Replikler

Durum:
    SagoLeRa! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    geriverneşemi.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 55

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nezih: Ahh! Off..
    Haluk: Yavaş oğlum yavaş Nezih biraderim inleme.
    Nezih: Abi biraz ağrım var ama o da o vurduğundan değil yani, kendi kendimi yere sürttüm yani. Ama o Serhat dayısına gününü gösterdim ya, iyi o kafayı çaktım Haluk abi. Ama o kafayı güzel koydum kafayı ya, ne çaktım kafayı be.
    Haluk: Heee.
    Nezih: Öyle kaldı mal gibi.
    Haluk: Sen anlat ben geliyoeum Nezih biraderim.
    Nezih: Hesapta bide benden kalıplı yani yürek işi lan bu. Allah Allah.
    Kapı çalar.
    Nezih: Ne oldu birimiz dışarıda mı kaldı ha? Yediğin dayak yetmedi mi gel gel.
    Reyhan gelir.
    Nezih:Reyhan?
    Reyhan: Nezih? Ne oldu sana?
    Nezih: Geç içeri geç anlatırım. Iıı şey,… ben dövüştüm Reyhan. Senin için.
    Reyhan: Döğüştün mü? Kimle döğüştün.
    Nezih: İşte o senin beyaz atlı prens yok mu Serhat mıdır nedir aldım onu aşağıya.
    Reyhan: Benim için Serhattan dayak mı yedin?
    Nezih: Ne alakası var ya sen bi de onun suratını gör istersen. Senin ki böyle iki seksen yere böyle serildi kalkamadı hadi kalk diyorum tık yok…öyle kaldı. Hoşuna gitmedi mi? Ben, ayrıca ben başlatmadım bir. Reyhan senin için diyorum bir anlamı yok mu?
    Reyhan: Bu artık çok fazla oldu Nezih ya. Sen benim dikkatimi böyle mi çekebileceğini düşündün heh, bunun benim hoşuma gideceğini düşündün sen. Ya sen ne kadar ilkel bir adamsın ya dağ adamı! Sen bir insanla iki çift laf konuşamicak mısın ya? Hollandalara gittim dedin, Olimpostan çıktın. Senin için döndüm dedin, benim için hiç bir şey yapmadın. Ya bi kitabımın defterimin arasına bir çiçek koyarsın dedim, sen onu bile beceremedin ya. Sana olan duygularımın hiç birini hak etmiyorsun Nezih. Ne gidebiliyosun ne gelebiliyosun. İşin gücün heyecan macera. Aslında ben senin aklında hiç yokum dimi Nezih?
    Nezih: Reyhan…

Durum:
    asiyedemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

83.Bölüm Mazhar Sevinç'le beklenen konuşmayı en nihayetinde yapar !!

Mazhar:Seninle çıktığımız ilk gün ,Reyhan'a olan hislerimi sana anlattım .Gerçi arkadaşlığımız ilerledikçe onu unutmaya başladım ama

Sevinç:unuttum dedin .

Mazhar:Evet öyle dedim ,çünkü unuttuğumu sandım.Seninle bir başlangıç yapabilmek için kendimi buna inandırmaya mecburdum .

Sevinç:inandırmak mı ?

Mazhar:Evet ,çünkü Reyhan birgün geri dönebilirdi ve benim bastırdığım özlem tekrar alevlenebilirdi ve bunu sen gayet iyi anlamıştın .Sakın bana hayır deme ,bunu sende biliyorsun ,sende bunu göze aldın Reyhan birgün geri dönebilirdi

Sevinç:Evet ,ama

Mazhar: ve sana onu unuttuğumu söylememe rağmen tekrar tekrar bi daha bi daha ona olan hislerimi sordun ,çünkü kendimi kandırdığımı biliyordun !

Sevinç:Yaaa O seni terk etti, Mazhar bırakıp gitti ,sen onu nasıl affedebilirsin yaa nasıl

Mazhar:Evet, Evet GİTTİ , ama beş yıl boyunca her sabah ve her akşam beni özlemeye devam etti ,GİTTİ ama beni beklemeyi sürdürdü anlıyor musun ?? !!

Sevinç:ya seni benim sevdiğimden daha çok sevdi diye mi,bunun için mi Mazhar ,bunun için mi ?

Mazhar:HAYIR ,seven insan intikam almaz Sevinç,seven insan sevdiği mutlu olsun ister,onunla OYNAMAZ .

Sevinç:sen benimle oynasın asıl Mazhar,arkamdan gizli gizli buluştunuz .

Mazhar:Hayır ,öyle bişey olmadı

Sevinç:inkar mı ediyorsun bide

Mazhar:Sevinç, ben sana verdiğim sözü tutabilmek için çok direndim .ama OLMADI ...keşke bunun karşılığında benden intikam almak yerine beni terketseydin,belki o zaman beni gerçekten sevdiğine inanırdım ..sen beni sevmedin ..sen bana sahip olmayı sevdin Sevinç...

Sevinç:yaa ben sana emek verdim Mazhar emek,seni içinde bulunduğun o mutsuz kalıptan ben çıkardım ben ben ben

Mazhar: sen sadece mutsuz bir herifi hayata döndürmenin GURURUNU sevdin sadece,anlıyor musun ..o zaman bütün doktorlar da hastalarına aşık olsun..seni kendine olan hayranlığınla başbaşa bırakıyorum Sevinç... haa !!bu arada SARIMSAK yemişsin yaa devam et bünyeye iyi gelir

Sayfa 33/33 İlkİlk ... 232930313233

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri