merhaba bbs ailesi,:img-wink:

bbs'in final yapmasina çok uzuldum :icon_sorr
bu basliga ilk defa yaziyorum siteye cok uzun suredir gelmiyordum basliga'da ara sira nadiren takip ediyordum.

Ben bu diziyi normalde ilk bolumden beri izliyordum ama tam takip etmiyordum dizinin muzikleri dikkatimi cekmisti (aysem ömer) hikayesi de ilk bölümlerde güzel yaziliyordu ama dizinin tam takipcisi deyildim ara sira izliyordum ne zaman 46 bolum de mazhar karakteri geldi reyhan icin
o zamandan beri tam baglandim diziye reymaz didismeleri cok sevimli bulmustum cokta yakistirmistim ikisini her sahnelerini cok severek izliyordum.
sezon finalini ise oyle bir bitirdilerki (reyhan mazhar sahneleri ) 2 ay boyunca ne zaman basliyacak diye ne zor gecirmistim
mazharin reyhana cay bahcesindeki ask itirafi o kiz sensin reyhan deyisi ve kapida gitme diye yalvarisi 2 ay tatiller'de belki 100 defa izlemisimdir sezon final bölümünü.
uçuncu sezonun ilk bolumu ise reymaz'in ilk karsilasmalari cok etkileyiciydi ve sonraki bolumlerdeki butun sahneleri ise muhtesemdi:good: uçuncu sezonu beklememe deymisti aslinda
reymaz sayesinde cok baglanmistim diziye diger karakterleri de cok seviyordum tabi aysem, omer, fahriye, haluk abi bunlar'da dizinin olmazsa olmazlari haluk abi beni cok güldürüyodu.:img-hyste
Ve sunu da unutmadan söylemek istiyorum dizinin fon müzikleri muhtesem ötesiydi ve orhan gencebay sarkilari'da diziye bambaska bir hava veriyordu bana göre bir dizide muzikler çok önemli izleyicinin dikkatini çekmek için
reymaz sahnelerin'de çalan bütün fon muzikler hepsi birbirinden sahaneydi.:good:

bu kadar sevilen bir dizi sosyal medyada da cok sevilen her hafta tt olan bir dizi niye erken bitirirler ki?
ve anlamadigim tek sey Reymaz sahneleri bu kadar guzel yazan senarist nasil olurda finali boyle berbat bitirir onuda anlamis deyilim!! hersey yarim kaldi!!
zaten bitiyor diye cok uzulmustum ama finali boyle beklemiyordum cok buyuk hayal kirikligina ugradim :icon_sorr:icon_sorr
sonra duydum ki dizinin finalini film yapacaklarmis umarim filmi yaparlar
reymaz istedigimiz gibi mutlu son final olur bizlerde mutlu oluruz..:good: