Sayfa 41/43 İlkİlk ... 3137383940414243 SonSon
213 sonuçtan 201 ile 205 arası

Konu: Benim Adım Melek - Bölüm Yorumları

Durum:
    lety_ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ütopya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    64

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Benim Adım Melek - Bölüm Yorumları

Dünkü bölümde baya konuda u dönüşü yapılmış.
    Alpay'ın iyi biri gibi gösterilmeye çalışılması biraz sinirimi bozmadi değil ama fragmandan da anladığınız kadarıyla Alpay'ın iyiliği sadece bir bölüm içinmiş.
    Zümrüt'tün bu halleri artık kabak tadı verdi. Nefize hala gidip güzel bir konuşma yapsa da Nefize Hala'yi da Zümrüt kadar suçlu görüyorum. Mithat'a yaptıkları ve Melek'e dediklerimden dolayı.
    Cumali'nin Melek'i durdurma çabalarını izledik gitti Seyit Ali ile bile konuştu. Ama bu kafi olmadı. En azından ben Melek ile konuşmasını isterdim.
    Melek keşke Adana'ya gitse dedim bu bölümde belki cidden daha kolay olacak hayatı. Ama engeller tabi ki de buna izin vermeyecek. Melek'in peşinden gidebilecek Halil de vardı ne güzel izlerdik. Vildan'in da elimden bakır işi geliyormuş gelen bölümlerde umarım Loca da çalışmaya başlar.
    Defne ve Ömer'in mutlu olması için sevindirici. Kerem'in de kendi hayali peşinden gideceği belli. Melek'in daha ne kadar acı çekeceğini izleyip göreceğiz.
    Halil ve Melek izlemek istiyorum dedikçe doğru düzgün Melek ve Halil'in sahnesinin olmaması sinirimi aşırı bozmaya başladı.
    Aklıma gelmişken Kenan'ın Melek'in hastalığını öğrendikten sonra sürekli Melek'e bakması önceki bölümlerde aşık olduğu kişinin Melek olabileceği ihtimalini bir kez daha yüzüme çarptı.

2. Beğenenler;
    SELVERR (19-03-20)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Aldığı Beğeni: 2,034

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alpay konusunda u dönüşü olduğuna katılıyorum. bana hiç inandırıcı gelmese de halleri hala ben alpayın meleğe sarıp o kadar şey yaşayan çocukların annelerine babamı affet diyeceklerini düşünüyorum. bunu düşünüyorum hatta meleğin affedebileceğini bile düşünüyorum ki bence melek son bölümlerde özellikle alpaya vermesi gereken tepkileri vermiyor. çok pasif bu sebeple alpay af dilerse çocukları için bunu kabul edecek gibi geliyor. bunda biraz da sanırım artık halil ve melek arasında bir şey yazmayacaklarını düşünmemin sebebi var. çünkü cidden onlar adına bir şey yok. evet yazık halil her seferinde kendi içinde birilerine duygularını vurguluyor destek oluyor ama meleğin tavırları arkadaştan öteye gitmiyor. yine de meleğin mahkeme sevnicini telefonda paylaştığı yeri sevdim.

seyit ali konusuna ise. oyuncunun vedasını verilen araya bağlıyordum ama dün bölümü izledikten sonra sanki ayrılacak gibi hissetmeye başladım. resmen karakterlerden iyece uzaklaştı seyit ali. hani olsa da olur olmasa da olur durumuna geldi gibi. eskiden olsa melek bile babası için uğraşırken o kendi takıldı seyit ali kendi takıldı. bu sebeple de diziden ayrılabileceğini düşünüyorum. belki erdalın zarar vereceği o olur gibi geldi bu yüzden.

ömer ve defne güzel oldular sahneleri eğlenceliydi. bunun dışında bölüm sonundaki sahneleri hiç sevmedim. polisler yine olmayacak şekilde işlendi. adnan silahı alana kadar polisler anca baktı. dahası adnan parkta elini kolunu sallayarak gezerken izlediler öyle. bence illa karşılaşmaya gerek yoktu. sanırım bunun da defneye yeni travma olsun diye yaptılar.

mithat ve seyranın mutlu olmasını istedikçe herkes karşı. bu konuda bir tek destek olan melek. hadi hala ve baba tamam da mahmut kadriye gibi birini almış sorun olmamışta seyranı sorun etmesi çok saçma önce kendi karısına baksın bence. bir abi olarak ben mahmutun mithat yanında olmasını isterdim. ve ikiliye bu sefer erdal ayıracak gibi çocukları kaçırma durumunu düşünüyorum hala. sanırım mithatın elinde yüzüğü kalacak öyle.

keremin futbol için gitmekten vazgeçmesi süpriz oldu. kesin gibiydi çünkü. diğer yandan seyit alinin birilere itekledi diye harekete geçmesi falan can sıkıcıydı.

kenanın meleğin hastalığını alpaya söyleyeceğini düşündüm. derdi çok falan derken ama söylemedi. evet kenan hastalık sonrasında meleğe baktı falan ama bana ona geçmişte aşık olduğunu değilde karısını hastalık sebebiyle kaybetmiş olma ihtimalini düşündürdü. yanılmıyorsam ölümü hakkında net bir şey söylenmemişti.

cumali sonunda bir yol buldu. baştan beri gitsin dediği meleğe kalsın tavırlarındaydı. evet meleğe gitme diyebilrdi aslında . ama cumali daha iyi tepki verirken zümrüt cidden sinir bozucu. yaptığı bencillik ki ben ne ömeri ne de vildanı dediği gibi sevdiğini düşünmüyorum bana tavırları bir kere daha meleğe yenilecek olmayı hazmedemiyor gibi geliyor. sözleri o kadar kötü ve kırıcı kai ne ömerin ne de vildanın o konakta kalmasını istemiyorum.

meleğin locada zeyneple sahnesi de kısa ama güzeldi. yine seyranla dertleşmesi güzeldi.

diziler ara veriyor. bilmiyorum önümüzden sonraiki bölümü çekmişler miydi ama bana sanki seyit ali ayrılıyorsa onu izleriz dizi araya girer gibi geliyor. oyuncu bir kaç gün önce antepe veda paylaşımı yapmış ama diğerleri hala antepteydi dün sanırım paylaşımlar vardı.
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Bahsedilme
    5 Mesaj

yeni fragmana bakarsak ki çok bir gelişme yok. melek dizi sonunda ölcek eminim artık. burnu kanaya falan başlamış

kenan intikam yemini ediyor. sanki hayatı beyaz gibi artık kara sayfa açacakmış alpay da ona yardım edecekmiş. artık ömerden defneden dolayısıyla şirhanlar ve karadağlardan intikam alırlar.

kerem anladığım kadarıyla hocasına annesinin hastalığını söylüyor onu yalnız bırakamam diyor sanırım hocadan da seyit ali öğrenecek.

ve sonunda mithat evden sonra dükkandan da ayrılıyor. gönlümü dinliyorum diyor. anladığım kadarıyla hala erdaldan haber yok.

eivlat acısı var da kenan istediği kadar acı ceksin o hale kendisi sebep oldu gelmesinde tabi alpay ve funda da dahil bence asıl intikamı onlardan alsın

5. Beğenenler;
    lety_ayse (26-03-20)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Bahsedilme
    5 Mesaj

Çok boş bir bölüm izledik

Adnann öleceğini biliyorduk öyle de oldu. Ölüm anını falan görmedik ama dolaylı yoldan bölüm onun ölümü üzerine kurulmuştu. Defnenin travması ve kenanın acısı ile bölüm bitti resmen

Halil ve melek hastaneye gitti ama sadece orada 1 dk falan sahne gördük. Bence başroller daha fazlasını hak ediyor. Beklentimi yüksek tutmuyorum ama haftaya ufak beş gelişme var gibi duruyor.

Karadağların seyrana ve mithata yaptıkları çok itici.. Resmen insanlıklarını unutmuş gibi davranıyorlar. Küçücük çocuğun yanında annesini kötülüyorlar kadının boşanmakla suç işlediği var gibi. Mithata da bu yüzden yükleniyorlar. Umarım mithat vazgeçmez seyrandan. Onları izlemeyi seviyorum.

Ünzile bile mithata hesap soruyor ne hakla hani. Yine Mahmutun tavırları çok itici. Sanki kendisi doğru karar vermiş gibi onun hallerini görünce acaba başkasını seviyordu da Kadriyeyi mi aldılar diye merak ediyorum. Sanki mithatn sevdiği ile mutlu olması ona batıyor gibi.

Keremin ise hastalığı bildiğini Halile belli etmesini beklemiyordum süpriz oldu.

Zümrüt ise yüzüne ne yaptı ise çok kötü olmuş

Sanırım Kenan intikami Ömerden alacak. Ve bunu da Vildan üzerinden yapacak gibi. Yoksa Vildana Kenanla yeni Bank sahnesi yazmazlardı diye düşünüyorum.

Cumalinin de Halil Adnan olayını haber verip Ömere gitmeyin dedikten sonraki konuşma sahnesini beğendim.

Alpaya gelince ne kadar defneye üzüldüğünü söylese hiç inanmadım. Hele Kenan için Adnan için ağlaması falan. Bu adam kızının ölme ihtimalinde kazada ağlamadı

Keremin futboldan vazgeçmesi kötü oldu. Ama adana işi olmaz büyük ihtimalle ve keremde futbola döner gibi
    Yani diziler çekilebilirse.

Erdaldan sonunda kurtulduk gibi. Ama sanırım Karadağlar haklı çıksın diye bela olacak yine ileride.

Ömerin defneye desteğini beğendim. Ama travma olayını tüm bölüme yaymaları bölümü baya sıkıcı yaptı. Keşke zaman atlaması olsaydı.

Yeni fragman güzel. En azından halil ve melek adına sahne var. Halil daha cesur konuşuyor gibi. Yükselmek istemiyorum ama en azından iki sahneleri var gibi. Fragman sonundaki başka sahne belli ki.

İkizlerin doğum günü diye haftalardır bekleniyor resmen geçiştirme olmuş. Bir tüyo okumuştum melekle Halil süpriz yapacak doğum günü kutlayacaklar diye belki olur. Ama yazmadlarsa 18 yaş abartıldığı ile kalacak gibi.

Nefise haladan da nefret etmeye başladım. Tamam sevmezsin de kadın orda zor durumda ters ters bakmaları tavırlar bence hiç yaşına yakışmıyordı. Anlayış beklerdim daha laf etme derdinde falan. Dizilerin iyilerini de çekilmez hale koydular iyice.

Kerem hocasına annesinin kanser olduğunu söyledi belli ki seyit ali hocadan öğrenecek. Belki hoca geçmiş olsun falan der. Bence kerem açık etmeden başka bahane de bulabilirdi yada kanser deneyebilirdi ama belli ki seyit ali öyle öğrenecek.

Zeynelin ise Ünzile ile olmasını istemiyorum artık. Acı çekr çünkü Ünzile iyi bir değil. Oda sevdiğim beni sevsin sevmezse mutlu olmasın tavrında
    Hakkı var gibi doğru yanlışı öğretmeye çalışıyor mithata.

Çok fazla Gereksiz sahne çekiyorlar Zehrann gideceği mevzusunu izlemeye ne gerek var bir de robotu konuşturmuşlar. Belli ki Zehra yok mevzusu dönecek boş yere.

Yine Defnenin mezarlığa gitmesi aşırı saçma idi. Sana acı çektirmek için ölmüş adam mezarında işin me. Belli ki Kenan Ömeri duysun kin beslesin diye yazmışlar ama saçmaydı.
    Konu SELVERR tarafından (26-03-20 Saat 00:39 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    lety_ayse (26-03-20)

Durum:
    lety_ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ütopya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    64

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    1 Mesaj

Halil ve Melek sahnesinin azlığı gittikçe diziden kopmama sebep oluyor. Eski heyecanım kalmadı ne yazikki. Hikayenin daha fazla Defne - Ömer üzerine kurulması da aşırı saçma bir hal aldı. Keşke dizinin adı Benim Adım Melek olmasaymış o zaman daha kolay kabul ederdim hikayenin bu yöne kaymasını.

Dizide izlemekten nefret ettiğim karakterler tek tek azalıyor. Umarım en yakın zamanda Zümrüt'te nasibini alır. Zira o kadar itici bir durumda ki yakında Cumali'nin katlanamayip kapı önüne koyacağını bile düşünmeye başladım.

Cumali için dizinin en başından beri hep iyi bir tarafını görmeye çalıştığım için ve artık bu yönü daha fazla gösterilmeye başlandığı için Cumali sahnelerini beğendim.

Mithat'ın Seyran üzerinden Melek'e vurgu yapması da güzeldi.
    Ünzile Zeynel bencede olmasın Zeynel daha iyilerine layık.

Melek ve Halil'in sahnesinin azlığı yine canımı sıktı.
    Kerem Halil sahnesi hoşuma gitti.Kerem'i dinlerken Halil'in gözlerinin hafif dolması güzel bir detaydı.Oyle sanıyorum ki yakın zamanda Melek hastagi konusu iki aile tarafından öğrenilecek ve Kerem ile Defne hastalık konusunda en büyük desteği Halil'den alacaklar. Böyle bir sahne karşında tüm iki aile de söylediklerine ve yaptıklarına utanacak diye düşünüyorum. Ama. Öyle sahneler gelmiyor ne yazikki.
    Ama yine Mithat'ın Gülce üzerinden söyledikleri bana Halil ile çocukların bağının böyle olacağının sinyalini verdi.

Bir kez daha Vildan Kenan sinyali verildi hiç hoşuma gitmedi.

Kenan, Funda, Alpay, Nefize, Seyit Ali, Mahmut kısımlarına girip canımı sıkmak istemiyorum.

Genel olarak orta kararlı bir bölümdü. Zaten raytinglerde de belli olmuş...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri