Sayfa 42/42 İlkİlk ... 323839404142
210 sonuçtan 206 ile 210 arası

Konu: Benim Adım Melek - Bölüm Yorumları

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Aldığı Beğeni: 2,032

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Benim Adım Melek - Bölüm Yorumları

Dizinin geldiği durum hem izleyici hem yorumcular tarafından beğenilmiyor bu reytinglere yansımış. Rakibin biri yokken bile oranlar artmamış ki zaten artması gereken de bir bölüm değildi.

Dizinin aşk temasını defne Ömer üzerinden yürütüyorlar. Diznin ismi de sanırım meleğin melek olmasına bağlanacak ondan dolayı. Artık bundan daha çok eminim.
    O yüzden de çok büyük sahne beklentim yok. Defneyi de Ömerle seviyorum ama dün Defnenin bunalımı abartıydı.

Mesela bazı sahneler çok saçma yapılıyor ve kesinti yapmışlar mesela intihar olayında kopukluk vardı. Onları onlar geçiştirme olurken ki en sonda melek kızına koşuyordu hop Adnan ölmüş falan ama diğer yanda Erdaln seyrana yaptıkları uzun uzun çekilmiş. Yine Kenan uzun uzun çekilmiş. Defne ve Ömer sahnesinde o kadar hastane çekimi yoktu. Kenanı elli kere gösterdiler sanki başrol o.

Zümrüt gitmez sanmıyorum açıkcası. Mesela geçen hafta falan ömer olsun Vildan olsun tavırlıydı sanki barış imzalanmış gibi mutlu mesut konağa döndüler. Gideceğini sanmam. Ki alttan alıyorlar bence onu. Ama evet Cumali daha sert tavır takınabilir.

Cumali iyi yönde ilerliyor ama bu devam eder mi bilmem sanki meleklerin kalma olayı kesinleşirse eski tavrına döner gibi geliyor bana. Ama hastalık da aynı anda ortaya çıkarsa Cumali iyi kalmaya devam eder. Ama bence Zümrüt ölecektin madem niye milletin başına bela oldun diyecek bence

Vildaıı dizi başından beri mirza ile yazmalarını bekliyorum ama ona da mirza bacım deyip duruyor ve Kenan sahneleri olunca iyi ya da kötü yönde sanırım Kenan ona saracak gibi.

Evet çocuklar bencede hastalık konusunda Halille bir hareket edecekler ve bu da Alpayn kin duymasına neden olacak. Hatta ben bu bölüm meleğin Halile olduğunu duyup Kenana desteğe karar vereceğini düşündüm ama mezarlık sahnesi haftaya kaldı gibi. Ve sanırım defne hastalığı keremle konuşuyor anemi iyi ederiz diyordu fragmanda kerem.
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Durum:
    lety_ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ütopya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    64

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bu bölümde bir olmamışlık vardı zaten. Kesintili sahneler falan anlamsız baglanmalar,saymakla bitmez.
    Artık ben Defne Ömer izlerken bile sıkılıyorum. Defne çok olay yaşadı. Ömer çok şeye göğüs gerdi ama gereksiz uzun sahneler...Zaman doldurma başka birşey değil.
    Zaten dizinin süre algısı geriyor beni. 8 bölümdur 2 hafta geçmedi mesela...

Fragmandan yola çıkarak Cumali'nin çizgisi belli bir süre daha bozulmaz. Torunu için çabalar. O zaman içinde de Melek'in durumu çıkar. Kulak misafiri falan olur, hastalıği bu şekilde öğrenir. Direk yüzüne bir çıkıp söylemez.
    Zümrüt için de dediklerinize katılıyorum. Melek'in ölmesinden bile mutluluk çıkartacak potansiyele sahip artık.

Mirza'yı artık ben öyle kabul ettim. En fazla Zeynep'i evlat edinir diye düşünüyorum. Vildan olayı olmaz herhalde.

3. Beğenenler;
    SELVERR (27-03-20)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Bahsedilme
    5 Mesaj

ikizlerin doğum günü kutlaması olacak sanırım bu hafta. anladığım kadarıyla hallilerin bağ evindeler melek ve çocuklar . tabi ömer ve mirza da var ve halil gitar çalacak onlara. umarım kısa bir sahne olmaz. dizide genelde türküler çalıyor ama gitar olmasından dolayı acaba kutsinin şarkılarından birini dinler miyiz diye düşündüm. hatta melek olabilir şarkı diyye aklıma geldi. hazır duruma da uygun olur.

bölüm şu an bazı açılardan güzel olacak gbii geliyor bana. bu bölümle ara vereceksek umarım güzel giden ve biten bir bölüm olur. çünkü aranın ne kadar süreceği belli değil belki de sezon finalleri yerine geçecek dizilerin bölümleri

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Bahsedilme
    5 Mesaj

Özet çıkmış. ilk fragman kadar özet bir özet gelmiş sanırım ilk defa.

kerem imzayı atmış. ondan sonra mithatın evlilik teklifi var.

ikizlerin doğum günü var ve halilin bağ evinde kutlanacakmış. ve zamanında o ev melek için yapılmış. melek bunu bilmiyormuş sanırım geçmişe dair evde bir yeş bulacakmış. . böylece de anlayacak herhalde halilin neden bağ evinde kaldığını. anladığım aslında aslında bağ evinde kalarak kendini meleğe hapsetmiş. onu hiç kapatmamış. ona yaptıkları evde yaşamış bunca zaman ve defteri kapatma konusunun yalan olduğu bir kez daha anlaşılacak bence. yani aslında halil hep melekleymiş belki de anılarıyla berabermiş orda. bölümü baya güzel bekliyorum en azından bölüm sonuna kadar resimler özet falan bakınca baya güzel gibi.

bakalım ikinci fragmanda neler var. bana kutlamadan sahne olur gibi geliyor

EKLEME

fragman çıktı. sanırım uzun haftalardan beri ilk defa bu kadar güzel bir fragman görüyorum. halil ve melekin yüzler gülüyor çocuklar falan hep bir aradalar mutlular. meleğin bulduğu şeyde sanırım şiir şarkı defteri falan gibi bir şey mevlanının sözünü okuyor ondan. demek ki geçmişe dair önemli bir şey. belkide halilin hisleri yazıyor. yine seyit ali halilin elini tutuyor falan. çok beğendim çok

cumali gitmekten bahsediyor ama neden onu anlamadım.

sanırım mahmutlarda ayrı eve çıkma kararı alacaklar. yalnız anlamadığın konakta onlardan başka çocuk yok ki onlar niye gidiyor. zaten mithat gitti melek yok konak onların zaten ..

iki fragmanda süper iyi sanırım bölüm sonu bomba patlayacak
    Konu SELVERR tarafından (30-03-20 Saat 17:33 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    lety_ayse (30-03-20)

Durum:
    lety_ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ütopya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    64

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    1 Mesaj

Fragmandan sonra uzun zamandır ilk kez yüzüm güldü.
    Özette gelmis.
    Melek için yapılan bir bağ evi var. İkinci fragmanda iki tane önemli replik var. Birincisi insanlar susarak hayatlarını hiç ediyorlar. İkincisi Mevlaninin sözü...
    Baya anlam çıkar bu iki replikten.

Birde Melek'in sözü okuduktan sonra şok olması durumu var. Bu durum benim aklıma eskiden de yazdığım Alpay'ın Halil'in mektuplarını çalmış olacağı. Melek Halil'in yazısını ilk kez görmüş olabilir.
    Çarşamba gününü sabırsızlıkla bekliyorum. Bölümü çok merak ediyorum.

8. Beğenenler;
    SELVERR (30-03-20)

Sayfa 42/42 İlkİlk ... 323839404142

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri