Sayfa 5/42 İlkİlk 12345678915 ... SonSon
210 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Benim Adım Melek - Bölüm Yorumları

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Aldığı Beğeni: 2,032

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Benim Adım Melek

Bu hafta güzel bir bölüm izledik. Hüzünlü sahneler olsa da anlamlı sahneler baya çoktu.

Halil, Ömer ve Mahmut bölümün favorileri arasında idi bence. Halil ve Ömer ne kadar iyi niyetli ise Cumali o kadar kötü niyetli. Amca yeğeninin Cumali ye melek konusunda karşı çıkışını beğendim.

Halil ve mirza sahnelerini çok sevdim daha çok izleyebiliriz. Türküyü de güzel söylemişler. Mirza da kayıplar yaşamış umarım onun da bir hikayesi olr. Amca yeğen sahnelerini acayip seviyorum. Dört gözle bekliyorum. Zaten Halil ve Ömer kiminle sahnesi olsa iyiler. Ama Ömeri defne değişmedikçe onunla yazmayabilirler.

Kerem bu hafta iyiydi. Meleke desteği falan yerindeydi babasına tepkisi de. Defneye ise baya baya sinir oldum. Hayır insan annesini hiç mi düşünmez. Babasının annesine yaptıklarını hiç mi görmez. Hayır konakta son bölümlerde onlara kötü davranan da yok. Yok hapishane falan bence fazla abartıyor. Bu bölüm resmen çekilmezdi.

Melek acıların insanı modunda geziyor. Ama sahneleri keyifli idi. Aynı zamanda hüzünlü de. Üzülüyorum. Mutlu olsun istiyorum. Ama birazda kızıyorum Alpayı başına kendi sardı diye. Mithatla sahnesi fenaydı
    Aynı şekilde babası ile de. Halil ile olan sahnelerde mahçup olduğu çok belli oluyor.

Bu hafta mithata baya hak verdim. Daha doğrusu kızgınlığını anladım. Meleği anne bilmiş ve terk edilmiş. Sonuçta melek onu düşünmemiş ve gitmiş bu konuda haklı mithat. Diğer yanda belki seyit ali ve Kadriye olmasa bu kadar sert olmazdı. Ama dediğim gibi hak verdim. Ve ben meleğin mithatın yanında fenalaşması durumunda gardını indireceğini düşünüyorum. Mahmut ve mithat konuşması da güzeldi. Ki mithat belli ki Mahmutn sözüne gelecek büyük konuştu ve eczacı kız da sanırım melekle aynı durumda olacak yani boşanmış vs vs.

Kadriyeyi bölümde az gördük ama anılmadığı sahne yoktu sanırım. Allahım nasıl duygu sömürüsü yaptı. Mahmuta üzüldüm onu o kadar seviyor ki ama Kadriye bu sevgiyi hak etmiyor.

Seyit ali baya yumuşadı özellikle küçük seyit aliye karşı. Bir de ben oda dağıtma Alpay olayı sonrası sanmıştım meğer geçmiş sahneymiş. Son sahne dede torun sahnesi güzeldi. Seyit alinin hala ile Kerem ile olan sahnelerini de çok hoştu. Kaybolduğunda üzdü ama dedesini buldu. Ben Halil bulacak sanmıştım oysa. Ama böylesi güzel olmuş. Umarım dede torun ilişkisi görürüz.

Zümrüt ise kendi kendine düğün kuruyor. Umarım Halil kısa sürede öğrenir ve tavrını ortaya koyar. Konakta çocuklara bakarken duyduğu özleme hak versem de oğlunun ardından iş çevirmesini sevmiyorum. Ki Halil çocuk değil.

Halilin üstelik hisleri devam ediyor ne kadar o defter kapandı dese de. Melek için uğraşıyor ve olayları takip ediyor. Hastane denildiğinde telaş ediyor. Ki gördüğün de de bakışı değişiyor. Bu yüzden olmayacak iş yapıyor Zümrüt.

İhsanda ise bir samimiyetsizlik seziyorum nedense..

Yeni bölüm fragmanına gelince pek bir şey anlamadım neler oluyor. SMS aklımda kalanlar Kadriye gittiği gibi geri dönmüş. Sanırım Cumali de meleği işten artırmış. Bunu da yaptıysa düpedüz kötülük bu.. Kız iş buldum diye sevinmişti. Umarım yanlış anlamışımdır ben hastanede iş sahnesini hastalık için alt yapı sanmıştım ama bilmedim şimdi.

Alpay ise kötülükte sınır tanımıyor. Mahmutn parası ile kızının gözünü boyuyor melekten para istiyor. Resmen yüzsüz ya. Plan yapıyor haftaya da sanırım ailenin başına dert açacak.
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Durum:
    aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    36

Aldığı Beğeni: 148

Bahsedilme
    0 Mesaj

defnenin konagı hapisaneye benzetmesi bencede ağır sonuçta dedesinin torunlarıyla bir derdi yok derdi kızıyla onlar zamanla baba kız barışacaklardır bence asıl büyük sorun halilin anne ve babası halille meleğin aynı yerde çalıştığını öğrendiğinde işte asıl tufan o zaman kopacak
    öte yandan bölümlerin son sahneleri hep birbirine benziyor ya küçük seyitali kayboluyor yada babası çocuklardan birini kaçırmaya çalışıyor şimdi yine ilk bölüm sonunda olduğu gibi seyitaliyi almanyaya kaçırmaya çalışıyor babası bölüm finalleri çoğunlukla hep aynı birbirini tekrarlıyor
    Konu aslanbey09 tarafından (31-10-19 Saat 03:47 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Bahsedilme
    5 Mesaj

bölüm sonuna kadar baya farklı şeyler gördük ama çocuk kaçırma işi cidden bir tekrara döndü, sanırım alpay bu sefer başardı da. ama kaçırdıysa nasıl ilerleme olur bilemiyorum. acaba istanbulda mı yakalayacaklar diye düşündüm ama fragmanda ona benzer bir şey yokk. diğer yanda melek yine mi bayıldı da hastanedeler pek anlamadım.

bölüme gelirsem iyiydi. melek bir işten kovuldu diğerine girdi. bende babası kovdurdu sanmıştım ama meğer cumalı yapmış. adam aslında çok oluyor. hakkı değilde bu sefer yaptığı biraz da iyi oldu. meleğe halilin yanına koydu. vesile oldu bir bakıma. umarım halil melek sahneleri izleriz .bakalım bunu duyunca ne yapacak. bana aynı yerde çalışma işi duyulunca bu sefer meleği çıkarttıramayacakları için biri melekle konuşur gibi geliyor. onu da zümrütten bekliyorum.

halile gelirsem adama sahne yazın dedik. az da olsa artan sahneler varda . adama replik de yazsınlar. tamam bakarak meleğe var olan hislerini anlatabiliyor ama biraz da konuşsun. mesela hafızın yerindeki karşılaşma güzeldi. işte beyaz giyme türküsü eşliğine meleğin geldiğini hissetmesi sonra ne yapacağını bilemez haller. meleğin mahçup halleri. evet söz olmadan da güzel sahneydi ama sözlü de güzel olabilir bence. bakalım meleğin sürekli yakınında olması nasıl olacak tabi melek çalışabilirse. halili derdo ile sahnelerinde ki gibi görebiliriz bence.

dede torun sahnelerini sevdim. umarım seyit ali gitmemiştirde daha çok sahne izleriz. güzel anlardı.

keremin babasına kanmamasını her şeye rağmen kalmasını sevdim.

defneyi hale pek sevemiyorum. babasının ne olduğunu görüp bir o kadar kör olması pes dedirtiyor. ama gelişme var babasına alet olmadı bu sefer. ömerle sahneleri keyifli . daha doğrusu ömerin sahneleri genelde keyifli. örneğin bağ evi sahnesini baya sevdim. defne kardeşini gözünden ayırma diyenlere baya kızıyordu ama sayesinde gitti çocuk.

ve seyit ali bence babasının karakterini görmeli. ve ona kanmamalı.

dede seyit ali de ise baya gelişme vardı. bende çalışmasın gitsin diye istiyor sanmıştım ama derdi başkaymış. bu bölüm iyiydi. haftyaa daha iyi sanırım.

hala karakterini de seviyiorum. kadriyenin hakkından geliyor. meleğin odasını vermeyeceğini hissetmiştim öyle de oldu. kadriyenin meleğin yerinde gözü var ama melek zaten değer görüyor değil ki kendi kendine olay çıkartıyor. ki bu sayede çok istediği bebeği kaybedecek gibi duruyor. ama suçu birine atar diye düşünüyorum. diğer yandan iki beşik mi almış o.

meleğin hastalığını ise hala ömerin öğreneceğini düşünüyorum. önce amcaya sonra da diğerleri duyar gibi geliyor.

ve zümrüt . resmen kendi kendine olay yaratıyor. kızı yükseltecek gibi. ama halilin kabul edeceğini sanmıyorum. gelini ve kocası ile söz hayali kuruyorlar. ama halilin meleğe duyguları bariz belli iken başarılı olacaklarını sanmıyorum.

hafız karakterini de sözlerini de seviyorum. doığru yolu göstermeye çalaşıyor herkese.melekle bağını da sevdim.

derdo karakteri de güzel bir karakter.

mithat hala kızsa da daha sakin duruyor. mesela ilk bölümlerdeki gibi olsa atölyede meleğin karşısına çıkıp laf ederdi bence. eczacı kız ile sahneleri güzel. bakalım neler olacak.

fragmana dönersem. seyit ali gitti ise melekte gidiyor gibi.umarım alpay başaramamıştır.
    bence alpay bir süre kaybolabilir sonrasında her şey yolunda iken ortaya çıkabilir. böyle her bölüm kaçırma çalışmaları büyük tekrar oluyor.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bölüm güzeldi.

Kadriye sonunda ne yaptı etti bebeği kaybetti. Hayır sana yat diyorlar geziyorsun resmen. Birde kaybetmekten korkuyordu güya. Kendi merdivenden ayağını burktu belki bir şey olmamıştı ama plan yapıp meleğin itmesini sağlayınca gitti bebek. Ünzile gördü ama hemen söylemez gibi geliyor. Bence Kadriye kandırır onu.

Bölümün yıldızı bence seyit ali oldu. Kızına desteğini gördük kırgın da olsa. Çocuklara karşı kızının yanında oldu resmen. Sonra seyit aliyi özledi. Sanırım topaç yaptı onun için.

Halili hala az görüyoruz ama daha etkin olmaya başladı. Alpayn gitmediğini çabası ile çözdü. Umarım bir şekilde seyit aliyi meleğe Halil getirir ve artık sahneleri olur ikisinin. Hayır bari geçmiş sahneler olsa melek hiç mi sevmedi niye gitti. Ya da hafızın yerinde sahneleri olsun. Halili karagülde fıratla aynı görüyorum umarım sonu öyle olmaz da daha etkin görürüz. Derdo ile sahnesi güzeldi. Mithata da adamlık dersi çok hoştu. Ve babasına tepkisi doğruydu. Ama babası yola gelmeyecek. Hoş annesi de öyle. Resmen oğlu olmadan düğün kuracak kadın.

Meleğe gelince artık ezilmese keşke. Ömere tavrına da kızmadım ki haklı olduğunu mithat sayesinde gördük. Melek hem kızını hem ömeri düşündü ama aşkın önüne geçemeyecek gibi duruyor. Ömer baya aşık çünkü. Umarım Ömer amcasının kaderini yaşamaz. Halil bence destek olur bir süre sonra onlara şimdilik meleğe hak verdi ama. Amca yeğen aynılar Halil vazgeçmiş mi ki Ömer vazgeçsin. Adam hala uğraşıyor melek için. Öyle görünce de melek sen bu adamı nasıl bırakıp alpaya baktın diyor insan.

Kerem de boşa gitti sanırım Almanya ya. Hayır yaş sorunu yok mu nasıl gidiyor onu anlamadım.

Zehra da Ömere aşıkmış ama şu an baştan kaybetmiş görünüyor.

Ah mithat sen de bir doğru yolu bulsan.. Ablanı görsen..

Mahmut meleği suçlayacak mı merak ediyorum

Durum:
    aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    36

Aldığı Beğeni: 148

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu kadriyenin meleğe karşı olan hırsı ve kıskançlıgı çok fazla bu çok korkutucu bu kıskançlık böyle giderse daha meleğe neler yapar kimbilir baksanıza çocuğunu kendi dikkatsizliği düşürdü onu bile meleğin üzerine atmaya çalışıyor
    öte yandan bu dizide pasaportunu eline alan komşuya gider gibi almanyaya gidiyor mesela kerem pasaportunu biletini aldı almanyaya gidiyor henüz reşit değil annesinin izni olmadan yada birlikte gitmeden nereye gidiyor tek başına anlamadım

Sayfa 5/42 İlkİlk 12345678915 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri