Sayfa 119/123 İlkİlk ... 1969109115116117118119120121122123 SonSon
615 sonuçtan 591 ile 595 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    696

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    13 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

2. fragman bu sefer geç gelmiş ama güzel gelmiş..

Nejat'ın kocaman bir ailesi oldu.. En çok buna seviniyorum desem..

Adam yalnızdı.. Huysuzdu.. Fakat o kadar farklı ki şimdi.. Acısını başkalarıyla yaşıyor.. Onlarla birlikte çoğalıyor..

Sevgi böyle bir şey işte.. Aylin gibi insanların anlayamayacağı bir şey..

Kayra'nın bir gün annesiyle bir iletişimi olsa bile, asla ama asla bunları unutmayacak.. Ve annesiyle olan ilişkisi onun hayatında bir yara olarak kalacak.. Ne yazık ki böyle anneler var..

Bunu daha önce de söyledim.. Şimdi de söylüyorum. Kayra'nın bir şansı var o da Suna annesi.. Suna karşısına çıkmasaydı, gerçek annesi gelsin ya da gelmesin Nejat gibi bir babaya sahip olmasına rağmen; bu onda onarılmaz bir travmaya yol açacaktı. Çünkü babasının da yetmeyeceği durumlar var hayatında..

Şimdi en azından, her şeyin kan bağı olmadığını ve anne baba gibi isimlerin sadece birer kavramdan ibaret olduğunu biliyor.. O sevgiyi ve o bağı gördü.. Hayatta birilerine güvenebilecek.. İşte bu yüzden bile, Suna annesi onun için başka..

Ve giderken yine bunu söylüyor.. Benim annem sensin diyor..

Nejat haklı.. Bunu Aylin bile veremez artık Kayra'ya.. Hele bu saatten sonra hiç..

2. Beğenenler;
    deren1970 (Dün), mazze (10-11-19), mehmetlover (08-11-19), seval2005 (08-11-19)

Durum:
    mazze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    412

Aldığı Beğeni: 407

Bahsedilme
    3 Mesaj

Fragman kalbimi sızlattı.Dev gibi Nejat Şevket beyle dertleşip ağlıyor.Yalnız çok ta güzel ağlıyor.
    Aylin sana ne desem bilemiyorum.Bende bir anneyim hemde genç yaşta anne olmuştum ama çocuğumu bırakıp gitmek hiç aklıma gelmedi çok şükür ki.
    Aylin bencil,yüzsüz ve kendinden başka kimseyi umursamayan bir insan.Ah Kayra güzel kuzum Suna belki anneliği tam olarak bilmiyordur ama sana önce şahane bir abla sonrada şahane bir anne olacaktır diye düşünüyorum.

4. Beğenenler;
    deren1970 (Dün), fracture (08-11-19), mehmetlover (08-11-19), seval2005 (09-11-19)

Durum:
    aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    evim
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    27

Aldığı Beğeni: 94

Bahsedilme
    0 Mesaj

ikinci fragmanda nejatın istemeye istemeye kızını vermesi kayranın annesiyle gitmek zorunda kalması bunların hepsi tamam ama kayra ne diyor giderken sunaya sen benim annemsin diyor değilmi eee bu durumdan sonra aylin bu çocuğu nereye götürürse götürsün istediği kadar kendisi ile aynı çatı altında tutmaya çalışsın hepsi boş önemli olan çocuğun kalbine girmek onun sevgisini kazanmak tabi öyle bir durum yok daha doğrusu aylinin böyle bir derdi yok onun derdi nejatla sunayı ayırmak onları üzmek üzme konusunda başarılıda sayılır bunun için hiç düşünmeden kızını kullanıyor ama burada en çok kayraya oluyor olan çocukannesiyle babasının arasında savrulup duruyor annesi aylin kendi derdinde çocugunu piskolojisini hiç düşünmüyor birde geçen haftaki mahkeme sahnesinde çocuğunun piskolojisinin bozuk olduğundan bahsediyor
    artık çocugu zorla yanına aldı ya kayranın pikolojisi süper olur artık

6. Beğenenler;
    deren1970 (Dün), mehmetlover (09-11-19), seval2005 (09-11-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    953

Aldığı Beğeni: 687

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aylin nefret ettiği birinin kendi öz annesinin kızı olduğunu kanıtladı.... tam olarak en çok korktuğu şey oldu aslında... bir gün aynaya baktığında kendini değil annesini görecek...
    Konu seval2005 tarafından (10-11-19 Saat 00:19 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    deren1970 (Dün), fracture (09-11-19), mazze (10-11-19)

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    101

Aldığı Beğeni: 243

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nejat yine bodoslamadan daldı olaya,ortak olmak isteyen şirketi iyice araştırmadan,bi an önce işlerini düzeltmek adına kabul etti teklifi.Vekarşısına Hande çıktı..Aylin ise Suna'yı tam can evinden vurdu.Bi şartla Kayra evine döner dedi,sen gidersen.Suna kesin Nejat'a söylemez bu durumu,kendini feda eder,evlilik yalan olur.
    Hem Hande hem Aylin ikisi de kötülüklerine devam ediyor..Şu Cem miydi neydi,o da galiba Hande'ye çalışıyor birisiyle konuşmuştu telefonda.Bölüm hiç iç açııcı bitmedi,haftaya neler olur merak ediyorum.Nejat Hande'yle çalışmak zorunda kalır,Suna artık Nejat'tan ayrılır mı bilinmez ama durum pek de parlak değil gibi geldi bana..

10. Beğenenler;
    deren1970 (Dün), fracture (10-11-19), seval2005 (10-11-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 35 kullanıcı var. (1 üye ve 34 konuk)

1. fıccın

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri