Sayfa 2/96 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
477 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    133
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 439

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Benim Tatlı Yalanım dizisinin yayın tarihi belli oldu!
    Ranini tv

O3 Medya imzalı başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı Star’ın yeni dizisi “Benim Tatlı Yalanım” ilk tanıtımı yayınlandı.

Dizi, 13 Haziran Perşembe akşamı Star Tv'de ilk bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Her şey karısı tarafından terk edilen Nejat’ın,(Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra(Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. Annesinin ağzından yazdığı mektuplarla iyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı “Benim Tatlı Yalanım” sevilen isimleri ve duygu yüklü hikayesi ile kalbinizi fethedecek.

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,044

Aldığı Beğeni: 1,782

Bahsedilme
    5 Mesaj

Hikaye kitaplardan okuduğum hikayelere benziyor. Küçük çocuk için söylenecek yalanlar falan izlemek de eğlenceli olur gibi geliyor. Hikayenin böyle olduğunu bilmiyordum ve başrol kızdan dolayı izlemeyi pek düşünmüyordum ama hikayesi duynca merak ettim..

En azından ilk bölüme bakmayı düşünüyorum dediğim gibi sevdiğim bir hikayesi var...

Benim için tkrr kötü yani aslı hanımı hiç sevmiyorum ve başarılı bulmuyorum.. Umarım burda karakteri sevilecek ve benim yargılarımı kıracak şekilde olur.. Çünkü cidden bu sene yaz için dönen dizilerden daha çok ilgimi çekti hikayesi.

Umarım başarılı olur fragmanı izledim sıcak bir fragman olmuş.. Yalnız Furkan palalı tipi baya değişmiş
    Konu SELVERR tarafından (23-05-19 Saat 21:54 ) değiştirilmiştir.
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    854

Aldığı Beğeni: 576

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba...

eglenceli bir hikayesi olan romantik komedi benim de yeniden en basindan itibaren izlemek istedigim dizi türü... Umarim Benim Tatli Yalanim sahsen oldukca farkli buldugum basroldeki "bekar baba-yani-tek basina cocuk büyüten adam" olarak tanitilan kahramaniyla hepimizin severek izleyecegi güzel bir dizi olur.

Yolu acik olsun!

Sevgiler.

4. Beğenenler;
    deren1970 (29-05-19), SELVERR (24-05-19), yedel (24-05-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,605

Aldığı Beğeni: 1,417

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben De Geldimmmm

Furkan Palalı'yı severim keza Aslı Bekiroğlu'nu da Dizinin konusu çok tanıdık, hatta bu diziye benzer dizi yapılmıştı daha önce hatta benzer film bile yapılmıştı. Önemli olan konunun güzel işlenmesi umarım sıcacık bir şekilde konuyu işlerler de bizde keyif alarak bu dizinin takipçisi oluruz

Yolu açık olsun dizinin

6. Beğenenler;
    seval2005 (29-05-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    854

Aldığı Beğeni: 576

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba...

dün aksam 1. bölümü oldukca keyif alarak izledim. Babalar ve kizlarinin hikayesinde olaylarin nasil gelisecegini az-cok tahmin ediyorsam da severek izleyemeye devam edecegimi saniyorum.

Tek basina evlat büyüten genc baba Nejat´i sevdim bile. Furkan rolünün hakkini gayet iyi verdi bana göre, duygularini yüzünden okumak hic zor olmadi. Ama basrol kizimiz Suna´nin karakter yapisini nedense biraz fazla atarli-fazla negatif duygusal buldum. Kiralik Ask´in meshur Defne Topal örneginden sonra adeta dizilerde moda olan "cok fazla cesur, asiri atak, herkese kafa tutan erkek-Fatma" karakterleri her zaman sevimli olmuyor sanki ama elbette bu sadece benim görüsüm... Suna´nin olumlu-sicak-samimi ve sevimli duygularini ancak bölümün sonunda kücük Kayra icin endisenlendigi sahnelerde begendim... Umarim ilerleyen bölümlerde azicik daha törpülenir ve sadece genc-yakisikli baba, zengin-ve-basarili is insani Nejat´a vazgecilmez güzellikte bir yol arkadasi olmakla kalmaz, dünya tatlisi Kayra icin de onu cok seven bir abla olur...

Emegi gecen herkese tesekkür ederek basarilar dilerim..

Sevgilerimle.
    Konu seval2005 tarafından (14-06-19 Saat 10:44 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    deren1970 (14-06-19), mimoza17 (19-06-19), yedel (14-06-19)

Sayfa 2/96 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 48 kullanıcı var. (6 üye ve 42 konuk)

1. fracture,
  2. seval2005,
  3. dajavu,
  4. refran,
  5. deren1970,
  6. ab-ı çeşm

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri