Sayfa 25/44 İlkİlk ... 1521222324252627282935 ... SonSon
217 sonuçtan 121 ile 125 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Rep veren bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler fragman güzelde herkes gibi Berrinin öteki çocuklarını bırakıp sadece Sunayı görmek için çabalaması beni de şüphelendirdi ya bu işin altından başka bir şey çıkar kesin Nejat bence çoktan Sunadan etkilenmeye başladı ama işte ya farkında değil yada kabullenemiyor neyse Hande gibi kötü saplantılı bencil ruh hastası karakterlerden nefret ederim öyle ki tvden izleyemiyorum sinirlerim bozuluyor o karakterleri izleyince onlar olmadan da yada bu kadar etkili olmadan yani kötülük yapıp yapıp yaptıkları hep anında boşa çıkan hiç başaramayan diziler yapılabilir ben bir sürü dizi izledim çokta keyifle izledim yani ama maalesef bizim senaristlerimiz farklı şeyler yazmayı beceremiyor bir kiralık aşk vardı o da son bölümler de biraz saçmalamıştı

2. Beğenenler;
    deren1970 (25-07-19), seval2005 (25-07-19), yedel (25-07-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    605

Aldığı Beğeni: 301

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rep veren bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler fragman güzelde herkes gibi Berrinin öteki çocuklarını bırakıp sadece Sunayı görmek için çabalaması beni de şüphelendirdi ya bu işin altından başka bir şey çıkar kesin Nejat bence çoktan Sunadan etkilenmeye başladı ama işte ya farkında değil yada kabullenemiyor neyse Hande gibi kötü saplantılı bencil ruh hastası karakterlerden nefret ederim öyle ki tvden izleyemiyorum sinirlerim bozuluyor o karakterleri izleyince onlar olmadan da yada bu kadar etkili olmadan yani kötülük yapıp yapıp yaptıkları hep anında boşa çıkan hiç başaramayan diziler yapılabilir ben bir sürü dizi izledim çokta keyifle izledim yani ama maalesef bizim senaristlerimiz farklı şeyler yazmayı beceremiyor bir kiralık aşk vardı o da son bölümler de biraz saçmalamıştı
    Sevgili mehmetlover hatirlarsan sadece Suna annesini hic hatirlamiyordu yani karsisindaki Berrin hanimin öz annesi oldugu kizin aklindan dahi gecmeyecek... Saniye ile abla-kardes sohbetinde ellerinde annelerine ait bir fotografin dahi olmadigini yanginda tüm fotograflarin yandiklarini konusmuslardi.

Bence Rafet ve Saniye görseler belki hemen degil ama cok sürmeden annelerini taniyabilirler ama mektupta yazdigina göre onlar da annelerini öldü biliyorlar...

Berrin yirmi yil önce gitmisse bugün Suna en az 23 yasinda, Saniye ondan 3-5 yas daha büyük, 28 gibi, Rafet en büyükleri rahatlikla 30 larinda olmali... Gerci bugün bana sorsalar "Seval 60 yasindasin, aklinda 10 yasindaki günlerinden herhangi bir yüz var mi?" diye ne cevap verirdim hic bilmiyorum... Ama belki ayni soru 30 lu yaslarimda sorulsaydi daha olumlu yanitlardim saniyorum...

Ama ben daha cok Sevket´in böyle büyük bir yalani TC. yasalari karsisinda nasil uydurabildigini hangi kilifa soktugunu ayrica merak ediyorum! Mahalleliden, cocuklardan, akrabalardan saklanir ama yasalar karsisinda saklanamaz... Bir insan bosanmissa bosanmistir, ölmüsse ölmüstür, nufüstaki kayitlar da bunu gösterir!

Hande simdilik kenarda park edilmis araba gibi sessiz sakin duruyor. O hayatindan cok memnun! "Aylin nasilsa baska bir adamla birlikteymis, gecici olarak gelmis ve yakinda gidecek! Böylece Nejat yine bana kalacak!" diye düsündügü icin sorun yapmiyor...

Hazir Hande onlari rahatsiz etmezken Nejat ile Suna da birbirlerine olan duygularini inkar etmekle ugrasirlarken belki de tam da kabullendikleri bir zamanda, yani karsilikli itiraflara giden yolda, Hande, Nejat ile Aylin sandigi Suna´nin birbirlerine cekildigini hissettigi anda eminim yine gercek yüzüyle gelecek, tehditler-santajlar vs. ile ortaligi birbirine katarak bizi haftalarca sinirden catlacaktir...

Sonrasinda herhalde Hande sorunu bir sekilde cözülürken ve biz daha "asiklarimiz artik rahat bir nefes alsinlar!" diyemeden, hop diye kizinin hasretine dayanamadigini iddia eden bir adet Aylin karsimizda dikilir!! Hep böyle olmaz mi?

Selamlar - Sevgiler...
    Konu seval2005 tarafından (25-07-19 Saat 13:25 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    deren1970 (25-07-19), mehmetlover (25-07-19), qsawe (25-07-19), yedel (25-07-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ay evet bu dizi de birde Aylin var o kim bilir nasıl sinirimizi bozacak o da hande gibi bir karakter olur kesin hadi hande onların yanındaymış hakkı var diyelim o da bir yere kadar ama küçücük çocuğunu bırakıp giden üstelik yıllardır aramamış sormamış bir kadın kimse kusura bakmasın o adamın ve çocuğun üstünde hiç bir söz hakkı olamaz bahanesi de olamaz hiç bir bahane onu haklı göstermez buna Sunanın annesi de dahil hayır hafıza kaybı filan olabilir tamam unutmuştur ona bir şey demem ama başka hangi sebepten olursa olsun gerçek bir anne evladını bırakmaz onun için Berrinin de Aylin'in de hiç bir şekilde affedilir tarafı yok benim gözümde
    Konu mehmetlover tarafından (25-07-19 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    qsawe (25-07-19), seval2005 (25-07-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,294

Aldığı Beğeni: 1,326

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmmm

Tüm BTY ailesine sevgiler, saygılar. Sevgili Nejat ve Kayra'cığım size de sevgiler. Eee Suna ya sevgi yok mu diyorsanız 1. fragmanda beni sinir eden mavi elbiseli sahnesinin devamı olan kapıda ki Kayra2yı görünce, yok ona sevgimin tamamı yani o Kayra'yı üzmeye değer mi acaba, akşam olmadan asıp, kesmiyorum kendisini. Hele bir bölümü izleyelim, eğer saçma sapan sebeple Nejat'a çemkiriyorsa bu kız kork benden Suna , hıhhhh diye de tepki kondurayım şuraya

Sevgili Seval'ciğim yine tam isabeti tutturmuşsun Nejat'cığım Kayra gözlük işi aldı diye seviniyorsun ama Berrin bile isteye, işi sana vermiş olayı ile kızı Suna'nın hayatına girme çalışmasına başlamış. Kısacası karım Aylin hikayesi Berrin'e işlemez, kadın iyi bir çalışma yapıp, düğmeye öyle basmış, ( çocuklarının hayatına girme durumu yani )

Nejat'ın duvarlarda, tenhalarda kıstırma olayının gerçek olduğunu hala pek sanmıyorum. Suna gıcığının (en azından bu kadarını söylüyeyim yahu, dizi başlayana kadar ) gördüğü rüyadır. O bunu kabus olarak kabul edecektir de neyse

Görüşürüz, bye herkese

8. Beğenenler;
    seval2005 (25-07-19), yedel (25-07-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,356

Aldığı Beğeni: 1,134

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar,

İkinci tanıtımı yeni izleyebildim.Kimi zaman güleceğiz, kimi zaman duygusallaşacağız demek ki ..Komedi ile hüznü dengede tutuyorlar tebrik ediyorum.

Fatoş Abla gibi ben de kıyıda köşede sıkıştırılma durumlarının rüya olduğuna inanmaya başladım.Nejat, Suna kadar çabuk çözülmez, aşılmaz duvarları var.Ama Suna ne yapar ne eder bu duvarları yıkar :) Seval Abla'nın da değindiği gibi Hande pusuda beklerken çiftimiz ilerleme kaydedebilir, dolu dizgin bir aşka yelken açabilir. Hoop her şey yoluna girmişken Hande pençelerini tekrar çıkartacak ve aralarına çomak sokacaktır.Hande saf dışı bırakılsa bile dizi uzarsa biliyoruz ki Aylin saklandığı yerden sobeleyecek.Daha o günlere çok var hanımlar, şimdiden moralimizi bozmasak mı ?

Suna'nın annesi hakkında henüz bir fikir edinemedim ön yargılı da yaklaşmak istemiyorum.Çok ciddi , katı görünüyordu geçen bölüm.Fragmanda ağladığını görünce kıyamadım.Klasik bir laf vardır ya herkes ikinci bir şansı hak eder diye.Belki istemeden çocuklarını terketmek zorunda kaldı içi yana yana gitti belki.. Ama haklı sebebi olsun olmasın çocukları büyümüş yetişkin olmuşlar.Bu saatten sonra onlara ne verebilir bilemedim.İnsanın her yaşta anne sevgisine ihtiyacı vardır şüphesiz..Ne bileyim bunca yıl geçmiş aradan bütün o geçen yılları nasıl telafi edecek ? Suçlamalara, hakaretlere, reddedilişlere göğüs gerebilecek mi ?

Neyse, akşama az kaldı.Çok güzel bir bölüm olsun, bize de yorumlama arzusu uyandırsın. İyi seyirler efem.

10. Beğenenler;
    deren1970 (26-07-19), Narin (25-07-19), qsawe (25-07-19), seval2005 (25-07-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 42 kullanıcı var. (6 üye ve 36 konuk)

1. Eminetta,
  2. hagam,
  3. fıccın,
  4. Heartfilia,
  5. Doga2014,
  6. zorlu ikili

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri