Sayfa 3/95 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
474 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    70

Aldığı Beğeni: 197

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Diziyi beğendim,konu da fena değil,bazıları Kiralık Aşkın başka bi versiyonu Kiralık Anne bu sefer de demiş ama olabilir ben beğendim.Başrolleri yakıştırdım.Furkan baba rolünde çok tatlıydı.Aslı da izlemesi keyifli bi roldeydi,Nejatı anlayıp dinlemeden yargılaması hükümler vermesi her ne kadar hoş olmasa da sonradan düzeltti hatasını.Kayra kaza geçirecekken onu kurtardığı sahnede sevdim sunayı,onun için endişelenirken..
    Keyifli bi ilk bölümdü.Diğer oyunculardan Sunanın en yakın arkadaşı kızı sevdim şu yanlışlıkla işe giren hani.Erkek kardeşin pişkinliğine sinir oldum,her şey onun yüzünden olmuş hiç bi pişmanlık özür dilerim demek yok.Bir de keşke Aylin karakterini Gonca Sarıyıldız canlandırsaymış,ondan da kötü kalpli kızının doğum gününe gelmeyen bi anne karakteri çıkabilirdi.Bu haliyle de Sunanın başını ağrıtacağı kesin zaten.

2.bölüm daha bi keyifli geçecek gibi.Suna ve Kayranın sahnelerini şimdiden merakla bekliyorum.
    Konu nuro tarafından (14-06-19 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    deren1970 (14-06-19), mimoza17 (19-06-19), seval2005 (17-06-19), yedel (14-06-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,605

Aldığı Beğeni: 1,417

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmmm

Tüm BTY ailesine sevgiler, saygılar. Sevgili Seval'ciğim, nuro'cuğum aaaa Fatoş/abla sen böyle değildin sözlerinizi duyacak olsam da, sıfırcı, notu az olan biri olmasam da üzgünüm ama dizinin ilk bölümü benden alsa alsa en fazla 3-4 not alabilir, kısacası pek beğenmedim ben diziyi, ilk bölümünü maalesef

Şimdi Nejat'cığımı sevsem de beğensem de Suna karakterini, tepkilerini ATARLI ABLA pozlarını pek de başarılı bulamadım, yani Furkan beyciğim Nejat karakterini çok güzel bir şekilde oynamış iken Aslı hanımcığım üzgünüm ama Suna karakterini ilk bölümde bana sevdiremediniz, tepkilerini pek geçiremediniz

Yanlış anlaşılmayacağımı düşünerek bölümün ilk başında Suna'nın giydiği o yeşil gömlek hiç olmuş mu desem yani mahalle, mahlale kahvesinden dem vurup, mahallenin kızına göre fazla cesur bir gömlekmiş diyerek konuyu burada kapatsam iyi olacak sanırım Gonca Sarıyıldız ile Furkan beyin boyu posu daha bir uyuyor demiyeceğim çünkü Yasak elma'da 1.90 lık alihan ile 1.60 lık Zeynep'i yakıştırıp, seven bir izleyici olduğuma göre dediğim gibi Suna karakterinin tepkileri, suna'nın Nejat'ın evine gidişi, içki ile sarhoş oluşu felan fıstık sahneler beni hadi canım moduna soktuğundan mıdır nedir ama ilk bölümü pek sevemedim ben. İnşallah 2. bölüm negatif görüşlerimin azaldığı bir bölüm olur diyerek sevgiler ve saygılarımla sizi kucaklıyor, öpüyorum BTY Ailesi
    Konu deren1970 tarafından (17-06-19 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    nuro (15-06-19), seval2005 (17-06-19), yedel (14-06-19)

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,066

Aldığı Beğeni: 223

Bahsedilme
    3 Mesaj

ben de izledm tamamen ekran boslugundan. Furkani ilk kez izledim sayilir. Rol yapmasi konusunda bisey diyemeyecegim ama sesinin ekmegini yiyor .Abimizin cok guzel bir ses tonu var. Kizinsa oyunculugunu zaten begenmiyorum ve begenmeyecegim ama rolu de cok cirkef yazmislar iyice soguttu kendisinden .Hic tanimadigi bir adamin arkasindan atip tutuyor, yuz yuze gelince de sadece cemkirmekten anliyor olayin aslini astarini dinlemeyip .nejat cok beyefendi davraniyor ama. Keske partneri gonca olsaymis furkanin o zaman sans verebilirdm...

6. Beğenenler;
    deren1970 (17-06-19)

Durum:
    ametist18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    7

Aldığı Beğeni: 89

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin fragmanlarını izleyince aklıma Tolga Çevik'in kızıyla oynadığı 'Sen Benim Her Şeyimsin' filmi geldi. Filmi çok sevdiğim için diziye karşı bir önyargım oluştu açıkçası. Akşamüstü yarısını şimdi de diğer yarısını izledim. Aslı Bekiroğlu sevdiğim biri hatta fazlaca sempatik bulduğum biri. Furkan Palalı'yı da beğendim ama ikilinin arasındaki boy farkı biraz fazla. Önyargılı yaklaşmama rağmen yaz dizileri arasında en beğendim dizi oldu umarım böyle devam eder.

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    70

Aldığı Beğeni: 197

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Geldimmmm

Tüm BTY ailesine sevgiler, saygılar. Sevgili Seval'ciğim, nuro'cuğum aaaa Fatoş/abla sen böyle değildin sözlerinizi duyacak olsam da, sıfırcı, notu az olan biri olmasam da üzgünüm ama dizinin ilk bölümü benden alsa alsa en fazla 3-4 not alabilir, kısacası pek beğenemdim ben diziyi, ilk bölümünü maalesef

Şimdi Nejat'cığımı sevsem de beüensem de Suna karakterini, tepkilerini ATARLI ABLA pozlarını pek de başarılı bulamadım, yani Furkan beyciğim Nejat karakterini çok güzel bir şekilde oynamış iken Aslı hanımcığım üzgünüm ama Suna karakterini ilk bölümde bana sevdiremediniz, tepkilerini pek geçiremediniz
    Hoşgeldin ablacım.Sunanın atarlı abla pozlarını ben de sevemedim.Çok aşırıydı.Buna karşın Nejat çok beyefendiiydi,Sunanın o büyük büyük çemkirmeleri karşısında soğukkanlılığını korudu,helal olsun dedim.İlk bölümü sevmeedim demişsin ama umarım 2.bölüm daha iyi ve eğlencelidir seversin..

9. Beğenenler;
    deren1970 (17-06-19)

Sayfa 3/95 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 44 kullanıcı var. (5 üye ve 39 konuk)

1. fracture,
  2. dajavu,
  3. refran,
  4. deren1970,
  5. ab-ı çeşm

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri