Sayfa 3/43 İlkİlk 123456713 ... SonSon
214 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,294

Aldığı Beğeni: 1,326

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Ben De Geldimmmm

Furkan Palalı'yı severim keza Aslı Bekiroğlu'nu da Dizinin konusu çok tanıdık, hatta bu diziye benzer dizi yapılmıştı daha önce hatta benzer film bile yapılmıştı. Önemli olan konunun güzel işlenmesi umarım sıcacık bir şekilde konuyu işlerler de bizde keyif alarak bu dizinin takipçisi oluruz

Yolu açık olsun dizinin

2. Beğenenler;
    seval2005 (29-05-19)

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 2,750

Bahsedilme
    14 Mesaj

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    602

Aldığı Beğeni: 300

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba...

dün aksam 1. bölümü oldukca keyif alarak izledim. Babalar ve kizlarinin hikayesinde olaylarin nasil gelisecegini az-cok tahmin ediyorsam da severek izleyemeye devam edecegimi saniyorum.

Tek basina evlat büyüten genc baba Nejat´i sevdim bile. Furkan rolünün hakkini gayet iyi verdi bana göre, duygularini yüzünden okumak hic zor olmadi. Ama basrol kizimiz Suna´nin karakter yapisini nedense biraz fazla atarli-fazla negatif duygusal buldum. Kiralik Ask´in meshur Defne Topal örneginden sonra adeta dizilerde moda olan "cok fazla cesur, asiri atak, herkese kafa tutan erkek-Fatma" karakterleri her zaman sevimli olmuyor sanki ama elbette bu sadece benim görüsüm... Suna´nin olumlu-sicak-samimi ve sevimli duygularini ancak bölümün sonunda kücük Kayra icin endisenlendigi sahnelerde begendim... Umarim ilerleyen bölümlerde azicik daha törpülenir ve sadece genc-yakisikli baba, zengin-ve-basarili is insani Nejat´a vazgecilmez güzellikte bir yol arkadasi olmakla kalmaz, dünya tatlisi Kayra icin de onu cok seven bir abla olur...

Emegi gecen herkese tesekkür ederek basarilar dilerim..

Sevgilerimle.
    Konu seval2005 tarafından (14-06-19 Saat 10:44 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    deren1970 (14-06-19), mimoza17 (19-06-19), yedel (14-06-19)

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    26

Aldığı Beğeni: 124

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi beğendim,konu da fena değil,bazıları Kiralık Aşkın başka bi versiyonu Kiralık Anne bu sefer de demiş ama olabilir ben beğendim.Başrolleri yakıştırdım.Furkan baba rolünde çok tatlıydı.Aslı da izlemesi keyifli bi roldeydi,Nejatı anlayıp dinlemeden yargılaması hükümler vermesi her ne kadar hoş olmasa da sonradan düzeltti hatasını.Kayra kaza geçirecekken onu kurtardığı sahnede sevdim sunayı,onun için endişelenirken..
    Keyifli bi ilk bölümdü.Diğer oyunculardan Sunanın en yakın arkadaşı kızı sevdim şu yanlışlıkla işe giren hani.Erkek kardeşin pişkinliğine sinir oldum,her şey onun yüzünden olmuş hiç bi pişmanlık özür dilerim demek yok.Bir de keşke Aylin karakterini Gonca Sarıyıldız canlandırsaymış,ondan da kötü kalpli kızının doğum gününe gelmeyen bi anne karakteri çıkabilirdi.Bu haliyle de Sunanın başını ağrıtacağı kesin zaten.

2.bölüm daha bi keyifli geçecek gibi.Suna ve Kayranın sahnelerini şimdiden merakla bekliyorum.
    Konu nuro tarafından (14-06-19 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    deren1970 (14-06-19), mimoza17 (19-06-19), seval2005 (17-06-19), yedel (14-06-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,294

Aldığı Beğeni: 1,326

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmmm

Tüm BTY ailesine sevgiler, saygılar. Sevgili Seval'ciğim, nuro'cuğum aaaa Fatoş/abla sen böyle değildin sözlerinizi duyacak olsam da, sıfırcı, notu az olan biri olmasam da üzgünüm ama dizinin ilk bölümü benden alsa alsa en fazla 3-4 not alabilir, kısacası pek beğenmedim ben diziyi, ilk bölümünü maalesef

Şimdi Nejat'cığımı sevsem de beğensem de Suna karakterini, tepkilerini ATARLI ABLA pozlarını pek de başarılı bulamadım, yani Furkan beyciğim Nejat karakterini çok güzel bir şekilde oynamış iken Aslı hanımcığım üzgünüm ama Suna karakterini ilk bölümde bana sevdiremediniz, tepkilerini pek geçiremediniz

Yanlış anlaşılmayacağımı düşünerek bölümün ilk başında Suna'nın giydiği o yeşil gömlek hiç olmuş mu desem yani mahalle, mahlale kahvesinden dem vurup, mahallenin kızına göre fazla cesur bir gömlekmiş diyerek konuyu burada kapatsam iyi olacak sanırım Gonca Sarıyıldız ile Furkan beyin boyu posu daha bir uyuyor demiyeceğim çünkü Yasak elma'da 1.90 lık alihan ile 1.60 lık Zeynep'i yakıştırıp, seven bir izleyici olduğuma göre dediğim gibi Suna karakterinin tepkileri, suna'nın Nejat'ın evine gidişi, içki ile sarhoş oluşu felan fıstık sahneler beni hadi canım moduna soktuğundan mıdır nedir ama ilk bölümü pek sevemedim ben. İnşallah 2. bölüm negatif görüşlerimin azaldığı bir bölüm olur diyerek sevgiler ve saygılarımla sizi kucaklıyor, öpüyorum BTY Ailesi
    Konu deren1970 tarafından (17-06-19 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

9. Beğenenler;
    nuro (15-06-19), seval2005 (17-06-19), yedel (14-06-19)

Sayfa 3/43 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 23 kullanıcı var. (5 üye ve 18 konuk)

1. mehmetlover,
  2. mimoza17,
  3. fracture,
  4. angelic,
  5. zorlu ikili

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri