Sayfa 65/73 İlkİlk ... 1555616263646566676869 ... SonSon
364 sonuçtan 321 ile 325 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    546

Aldığı Beğeni: 555

Bahsedilme
    13 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Güzel yorumlarınızı okuduğum yorucu bir günden daha merhaba

Alıntı AFKfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suna’nin hayatina girdikleri noktayi dusunurken, olaylarin ilk bolume donmesini beklerken, gercek annenin bu kadar erken gelebilecegi aklima gelmemisti... Olaylar tekrar basa sardi ve simdi gercek ANNE GELIYO....

Biraz da senaristi anladim simdi donguleri guzel yaziyorlar, senaryoyu ilginc buluyorum.... ornek, ben Rafet uzerinden dergi kapagini dusunmustum, hani o gorup bulmustu... bu bolum o donguyu, Annesinin fotorafiyla islediler... nejat/suna/kayra sahte bir aile potresi, yerine "ANNE" fotorafi cikti... orda tam anlamadim ama annesinin gercek resmi degildi herhalde demi? O zaman Pervin hanimin ilerde bir ropartaji olucak herhalde, yada bir durumu ve belki bu acik da burda cikacak, Nejat/Suna'nin cikmamis haberi anne uzerinden bir sekil islenecek gibi... cunku olaylari bagladilar bir sekil... sembolically...

Ben 13.bölüme doğru Aylin'in en azından varlığını hissederiz demiştim bir ara fakat o zamanlar Nejat ile Suna arasında da belirgin bir şeyler gelişir diye düşünüyordum.. Bizimkiler malum kağnı hızında gidince, Aylin ortalarda olmaz daha diye düşünmek istedim.. Olmadı.. Aylin'i, Nejat ile Suna'nın arasındaki ilişkiyi derinleştirmek için bir güzel attılar ortaya.. Ayrıca bu durum hem senaristlerin hem de izleyicilerin daha çok işine gelir.. Çünkü Hande gibi karikatürize bir karakterin, yeni sezonda şansını bir şekilde denemek isteyen hikaye için yeterli olmayacağı aşikâr.. Daha önce de demiştim, şimdi de diyorum.. Aylin gibi bir karakterin ismi bile yeterken, Hande'ye ne gerek vardı Maksat araya kıskançlık mevzusu sokmaksa, Suna dişi sinekten bile kıskanıyor Nejat'ı zaten.. Nejat'a da üniformalı erkekler yetiyor.. Gerek yoktu Hande gibi karikatürize bir karaktere.. Neyse artık olan oldu..

Alıntı seval2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben Tolga´yi cok kararli gördüm Sevket´in karsisinda ve ona önce Hande´den duydugu herseyi anlattigini sonra da Suna´nin iyiligi icin ve Suna´yi sevdigi icin evlenme teklif etmeyi, kabul ederse birlikte Amerika´ya gitmeyi önerdigini düsünüyorum... Sevket cok fazla ciddi hatta darmadaginikti zira.. Aksi olsa hic bir baba, sadece kizinin bir talibi ciktigi icin o kadar sarsilmaz bence... Üstelik Tolga daha ilk bakista ret edilecek istenmeyecek bir damat adayi degil...

Nejat´in bosanmamis olmasina hic sasirmadim.. Kagit üzerinde evli oldugunu Hande de söylemisti Suna´ya... Hatirlarsaniz, Aylin hic bir sorun yokken birlikte gittikleri cocuk parkinda salincakta sallanan 1 yasindaki kizini ve uzaklasmasi icin dondurma almaya gönderdigi kocasini, arkasina bakmadan birakmis gitmis ve bir daha da ortaya cikmamis...

Nejat herhalde önce her yerde deli gibi karisini aramis, bulamayinca ondan bir haber gelmesini beklemis olmali... Yoksa kizina neden "annen yasiyor, seni de cok seviyor ve günün birinde gelecek!" desin ki...
    Tolga'nın her şeyi anlattığını sanmıyorum.. Şevket bu konuşmadan önce kızıyla kendi konuşurdu bence. Fakat Tolga konuşma yaparken, şu şekilde izin almış olabilir.. Nejat'ı olumsuz faktör göstererek. Suna da hayatına bakmalı, yol almalı şeklinde.. Ben Şevket'in Tolga konusunda rahatsız olduğunu düşünmekteyim. Çünkü Suna ile daha önce konuştu, kızının fikrini almıştı.. Bu konu çok uzadı artık rahatsızlığı vardı üstünde.. Eğer Tolga gerçekleri söyleseydi, konuşmaya öncelik tanımazdı diye düşünüyorum.

Aslında evet.. Boşanmaması da normal. Çünkü kendinden çok kızını düşünmüş hep. Hatta şunu da diyebiliriz.. Nejat o kartları yazarken bile, olmayacak bir hayalin de içindeydi. Kızına annesini anlatıyordu.. Onları terk eden annesini. Bu çok acımasız bir durum. Suna bir kere Nejat'a şöyle demişti.. Hatta çok hoşuma gider bu tespiti Suna'nın..

"Ben bir şey yapmıyorum, sen Kayra'ya Aylin'i çok güzel anlatmışsın.." gibi bir cümleydi sanırım.. Sanki Aylin onları hiç terk etmemiş gibi davranıyordu, buna inanmak istiyordu. Belki de boşanarak bu inancını kaybedeceğini düşünüyordu.. Ki daha önce de onun resmini yaparken, unutamadığını hâlâ bir yerlerde bu saplantının devam ettiğini hissetmiştik.. Suna bunu da anlamıştı o gece.. Ve onun da canı Nejat gibi yanmıştı..

Şimdi durum daha farklı tabii.. Artık Suna var.. Ve Nejat'ın en büyük sınavı şimdi başlayacak.. Büyük çelişkilerin ortasında bulabilir kendisini..

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nejat 'ın evlilik teklifine olumsuz yanıtı duyması çok hoşuma gitti. Nasıl da tatlı tatlı gülümsedi dimi.Bu bölüm çok mu yakışıklıydı ne ? Ne demek Suna daha çok seviyor ? Hayır efendim kabul etmiyorum.Nejat 'ı aşkından cayır cayır yakmazsanız alacağınız olsun sevgili senaristler. Erkek çok sevmeli makbulu budur :))) Tolga 'yı kıskanmıyorum diye kendini kandırırken ikisini yan yana görünce içi gitti be :) Adam delirdikçe kendini içkiye verdi, eve sapa sağlam döndü demek ki bünyesi kaldırıyormuş. Suna ve Nejat 'ın arazi aracına bindikleri andan itibaren bölüm aktı gitti.Didişmeleri ne tatlıydı, bayıldım , ben de bundan sonra gerilimci oldum :)

Haydaa.. Niye karşılaştırdık ikisini şimdi.. Tamam tamam, ben başlattım Demem o ki, Nejat için biraz daha yol var.. Nejat ile Suna birbirine bağlandıkça, Nejat'ın duyguları da yoğunlaşacak.. Suna'nın Nejat için koşulları yok fakat Nejat'ın kendi içinde koşulları devam edecektir bir süre daha.. Buna mecbur çünkü. Fakat ben inanıyorum.. Birlikte aşacaklardır bu sorunları.. Gerekirse birbirlerine çarpa çarpa, kıra döke, söke söke.. Ne bileyim hatta tabir-i caizse döve döve.. Fakat hep birlikte.. Önemli olan beraber olmaları.. Kaçıp gitmemeleri.. Küsseler hatta ayrılsalar bile birbirlerine sırtını dönmemelidirler..

Esin Afşar'ın bir parçası vardır, çok severim..

"Çoğalmaksa sevmek, eksilmeden.." der parçanın bir dizesinde.. İşte Suna ile Nejat'ın ilişkisi de böyle bir şey.. Çoğalırken, yapıcı olmak.. Yıkıcı değil..

Gerilim güzel şey değil mi, bana güvenin derim

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Neredeyse 10 gündür aranızda yokum ( aslında okuyucu olarak varım bir kaç gündür ) patronumu kaybettik ki benim için bir ağbi gibiydi, hala acısı yüreğimde ama Takdiri İlahi işte Neyse canınızı sıkmak istemiyorum ne diyorduk OKUYUCU olarak var iken YORUMCU olarak da gelmek istedim sayfaya ve şimdi buradayım

Öncelikle bölüm şu ana kadar izlediğimiz tüm bölümlerin en güzeli, en iyisi idi ve bu dizinin bence en güzel sahneleri olan BABA-KIZ SAHNELERİ, NEJAT-KAYRA SAHNELERİNİ o kadar keyif alarak izledim ki, müzik eşliğinde bile olsa ben bu BABA-KIZ'a bayılıyorum. Furkan bey ve Lavinyao kadar güzeller ki baba-kız sahnelerinde, 24 saat bu en tatlı baba-kızı izleyebilirim derken, bu sahneleri kendi üstüme alarak lütfen bu sahnelerden bizi mahrum etmeyin. Çünkü nefretlik Aylin geldiğinde YALAN olayı ortaya çıktığında Nejat-Kayra ilişkisini düşününce
    Başın sağ olsun Fatoş Abla.. Üzüldüm.. Allah'tan sabır diliyorum, sizler için..

Baba kız ilişkisi, bu dizide görebileceğim en gerçekçi ilişki sanırım.. Serkan onu kaçırıp götürdüğünde öyle bir cümle etti ki, içim sızladı.. "Ben kızımı öpemeden okula gitmiş.." diye dertleniyordu.. Günlük rutininin arasında bunu düşünebiliyordu. O kadar gerçek bir cümle idi ki bu..Aylin hangi vicdansızlıkla kızını almak isteyecek ki anlamak mümkün bile değil..

Fakat bunun yanında, Suna ile Kayra ilişkisinin de paralel olarak daha da gelişmesi gerekiyor artık sanırım. Tamam şu konuda yine gerçekçi yaklaşıyorlar kabul ediyorum.. Suna 24 yaşında, hayatında hiç anne olmamış ki karakteri bile buna daha izin vermeyecek ölçüde hareket ediyor.. Oyunun başında, anneden çok bir abla gibi yaklaşıyordu Kayra'ya. Çocuk bakmanın ciddiyetini anladıkça ve tabii zamanla o aileye alıştıkça farklı bir yerde kendini buldu.. Ve bu sefer anne olmasa da, içgüdüsüyle samimi bir şekilde Kayra'yı kızı olarak görmeye başladı..

Şimdi ise saatlerin, dakikaların belki de saniyelerin yetmediği bir zaman dilimi mevcut Suna ve Kayra arasında.. Suna o evde yaşamıyor.. Eksik hâlâ.. Her an gidecek gibi kapının kenarında bekliyor hep.. Kayra günlerin hesabını yaparken, bir yandan da bunu hissediyor.. Babasına uykusundan uyanıp, annem nerede diye sorması bile bu hissiyatını kuvvetlendiriyor.. İşte ben bu bağdan bahsediyorum.. Suna'nın bence artık Kayra'dan ve babasından gitmeyeceğini Kayra'ya hissettirmesi gerek.. Eksik olan kısım burası bende.. Fakat hikayenin bu neresinde olur kestirmek zor.. Aylin'den önce mi, gerçeklerden sonra mı.. Yoksa hepsinden önce mi..

Alıntı AFKfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok bence Hande’den kurtulmadik, kurtulamicaz da.... cunku Aylin geliyor.... Hande ini uzattiklarina gore, yaptiklari oyle hemen cikmicak ortaya gibi..... o yuzden konulari dusundugumde, Hande’nin Suna’ya yaptiklarini, Ayline yapicak.... Aylin’in arastiricak falan falan aciklarini cikarmaya calisicaktir.... daha once de yazmistim, hep ikilenen konulardan birsey cikar diye.... bu siralamaya gore de iki kere okuldan kacan Kayra vardi.... ve bir keresinde Suna’nin arabasina girmisti gizlice.... burdan cikacak birsey, bu kacirma, kacirilma gibi de olabilir.... ama Hande’nin bu Aylin konusunda bir gorevi olucagi icin, gidemez gibi..... ben ilk once Hande’nin sahteligi cikar, sonra Aylin gelir diye dusunmustum.... ama olmadigina gore, Aylin belki fazla kalmicak... original dusuncemde bu kadin istiyerek gitmemisti, sanki basinda bir bela vardi ve ailesini korumak icin gitti diye dusunmustum ben.... hatta belki Suna da bu yuzden Nejati birakir, Kayra gercek annesini tanisin diye aklimdan gecirmistim....

Birde su Tolga, evlilik teklifini etmiyeydi iyi olucakti..... hic bos hayallere kapilmiyalim.... gitti mitti falan.... o teklif yapildi.... AFKFan hep ne der: BIR KONU VERILMISSE, IKILENIR.... sonra booooommmmmm patlar..... donup dolasip bu konu bulucak yine bizi.....

Ama positive yonde dusunursek, Nejat/Suna beraber savasabilir Kayra icin... bunu izlemek guzel olur.....

AMA o kadin, alicak cocugu..... oyle yada boyle......

Hande'nin işi elbette bitmez.. Onun dibe inişine kadar her şeyi görmemiz lazım ki bana kalırsa hızlı bir düşüş yaşıyor.. Olabilecek en kötü şeyi yaşadı.. Nejat ile Suna arasında artık bir şeyler olduğunu biliyor ve çaresizce çırpınıyor. Şimdi tek derdi onları ayırmak olacaktır.. Bu yolda onun için her şey mübah olur.. Benim tek sevindiğim yer, artık kesin cümlelerinin olmayacağıdır.. Suna'nın onu eskisi gibi kaale almayacağıdır.. Zaten Nejat'tan bir hamle görür görmez, Hande'ye karşı tavrı değişmeye başladı.. Bu değişiklik istikrarını korumalı.. Artık bu saatten sonra Hande'nin tehditleri iş görmez.. Hande'nin başka işlerle uğraşma vakti geldi..

Tolga'nın veda ettiğini düşünmeyenlerdenim ben de.. İki ay ifadesi gayet açık. Neden bir hafta değil de iki ay.. Ben ama yine bu konuda o kadar olumsuz değilim. Suna'nın bunu kabul etme ihtimali, kendini olabildiğince Nejat ile Kayra'dan koparmak istemesi olacaktır. Başka bir adamla gidecek olmasına gerek yok tabii ama bunu ben evlilik teması altında değil de sanki bir yardım çığlığıyla arzu edeceğini düşünmekteyim.. Tolga bunu kabul edebilir sonuçta.. Nejat'ın evlilik olarak düşünmesini sağlayabilir, o ayrı..

Fakat.. Suna'nın her şeye rağmen, Nejat ile Kayra'yı yarı yolda bırakmayacağı da aşikâr.. Her şey tamam belki fakat bunun aksini kabul etmem mümkün olmaz bu hikaye için. Onlara sırtını dönerse, hikaye biter diye düşünüyorum..

Kayra da bir gün affedecektir Suna'yı.. Babasını.. O çocuk yüreğiyle, gerçek annesini de affedeceğini düşünüyorum.. Tabii gerçek annesinin, buna niyeti varsa
    Konu fracture tarafından (07-09-19 Saat 01:33 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    AFKfan (07-09-19), deren1970 (11-09-19), seval2005 (07-09-19), yedel (07-09-19)

Durum:
    ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    68

Aldığı Beğeni: 191

Bahsedilme
    0 Mesaj

Biri de yarama dokunmasa diyorum gün geçmiyor ki dokunmasınlar. Yara büyük olunca sağdan soldan geçerken illa ki değiyorlar lakin bari tuz basmasalar! Bölümün üzerine yazmak istemedim. Hangi diziye başlasam oraya dokunuyorlar. Doğru mu dokunuyorlar? İzleyiciyi bilinçlendirmek amaçlı olsa mesela. Sosyal mesaj vb. Neredeeee?
    Herkes gider Mersin’e ben giderim Adana’ya! Tersinden başlayıp Pervin veya Berrin’le giriş yapayım. Kemoterapi dediğiniz şey öyle kimsenin anlamadan alacağınız bir ilaç değildir.
    A) önce ameliyat olur ki ameliyata dair mutlaka bir izler taşır hasta üzerinde. Berrin Hanım gibi deniz kenarlarında koşturamaz partilerde kimselerle buluşup tokalaşamaz.
    B) tümör ya da tümörler çok büyüktür ameliyattan önce küçültüp sonra ameliyat yaparlar.
    C) Ameliyat kemoterapi ameliyat kemoterapi sayısız yaparlar
    D) kemoterapi, radyoterapi cart, curt devam eder ama böyle kaymak gibi kollar maalesef olmaz. Kaymak gibi derken cildi çok güzel gibi bir şey değil. O kollar maalesef kan alıp vermekten ilaç almaktan mosmor oluyor. Tedaviye başlamadan önce zaten al ver işleri başlıyor. Başka yolu yok mu? Port takıyorlar ki bu da sürekli olarak üstünde bir damar yoluyla dolaşmak demek oluyor o da saklı olamıyor. Ezcümle illa ki seyircinin yüreğine dokunacak bir damar ( arabesk anlamda damar ) hikaye istiyorsanız kalp daha iyi. Tutar sol tarafını gezer ameliyat olur falan. Sırf bu hastalık yüzünden Rafet ve anne hikayesi bende değerini kaybetti bu bölüm. Bu benim tahmin ettiğim bir şeydi ama tedavi bitmiş olarak gelir diyordum. Genel olarak dizilerde o kadar yüzeysel ve sadece dram ağırlıklı işliyorlar ki bunu izleyen hasta ne hisseder düşünmüyorlar. Mühim olan ratingleri düşmesin. Burada sadece bir sahne gördüm umarım düzgün işlenir ya da kapatılır konu. Annemi “ müthiş modasın annem bak bütün dizilerde var bu hastalık” diyerek güldürmeye çalıştım.
    Konu ab-ı çeşm tarafından (08-09-19 Saat 04:45 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    deren1970 (11-09-19), fracture (08-09-19), mimoza17 (08-09-19), seval2005 (09-09-19), yedel (08-09-19)

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 149

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese iyi pazarlar.

Kanalın yayın akışına göre bugün dizimizin tekrarı var,sanırım son yayınlanan bölüm,yani benim en bi sevdiğim bölüm olan bölüm.15:30'da meraklısı için.

Çok güzel bi bölümdü.Sunayı ve davranışlarını çok beğendim,duygularını saklamadan O Adamı anlattığı sahneye bayıldım,tatlı tatlı onu dinleyen Nejatı da çok sevdim..O aniden gelen öpücükle mest oldum..Sunanın da Nejatın yaptığı uyuzluğu hatırlatarak "bu da benim hatam olsun olur mu" lafına bayıldım,helal be Suna dedim bağırarak.

Burcu-Serkan işbirliği çok iyiydi,onlar olmasa tatlı tatlı didişmeleri izleyemicektik,Nejatı çamurlar içinde göremicektik,Sunanın öpücüğüyle mest olamıcaktık,iyiki böyle bi şey yapmışlar.

Hande istediğini alamadı yine,Tolgadan da umduğunu bulamadı.Şimdi bi de gerçek Aylin ortaya çıktı,bakalım bu konuda neler yapmayı planlıcak,belki de Aylinle bi araya bile gelebilir,her şeyi beklerim ondan.

Tolganın Sunayla konuştuğu sahne ve devamı klişelerle mi devam edicek derken bize ters köşe yaptılar,çok sevindim.Nejat yanlış anlamadı,gitmedi,Sunanın cevabını duydu,mutlu oldu,göz göze geldikleri o an nasıl da güzeldi..Umarım konuşabilirler,biraz olsun mutlu mesut huzurlu Nejat-Suna ve Kayralı Suna ve Nejat sahneleri izleriz.Aylinin gölgesi üzerlerine düşmeden..

Yorumlarınız çok güzel,hepinizin yüreğine sağlık.Yeni bölüm fragmanını bekliyoruz artık,bakalım Aylini kim oynuyor,Nejat ve Suna neler yapıyor meraktayız.

Edit:Geçmiş yorumları okudum da,ve tabi Aylinin de gelişiyle kafama yeni dank etti,şu evlilik mevzusu..Nejatın hala evli oluşu yani.Neden hala evli bu adam yaa,çekip gitmiş,çocuğunu terk etmiş bi kadınla nasıl evli olabilir Nejat gibi bi adam.Kafamı kurcalıyor,umarım bi an önce boşanma olur ve güzel güzel bi ilişki yaşayabilir bizimkiler..Bu durumda tek sorun Kayranın velayeti oluyor..Bu durumda Nejat ve Suna birlikte hareket etmeli,çözüm bulmalılar.Fragman bi an önce çıksa da neler olucağına dair bi şeyler görebilsek..
    Konu nuro tarafından (08-09-19 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    deren1970 (11-09-19), fracture (08-09-19), seval2005 (09-09-19), yedel (08-09-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,585

Aldığı Beğeni: 1,360

Bahsedilme
    0 Mesaj

Mutlu pazarlar arkadaşlar ,

Yine bir pazar gününde dört gözle fragman bekliyoruz. Alışkanlık haline getirdiler ,yapacak bir şey yok elimiz mahkum.Aylin meselesi şimdiden canımı sıkmaya başladı. Karakteri hangi oyuncu canlandıracak merak ediyorum. Aylin 'in elinde iki kozu var. Birincisi Nejat kızıma yalan söyledi ,yabancı bir kadının annesi olduğunu söyleyip çocuğumun duygularıyla oynadı diyebilir. İkincisi Suna ve kocasının ( acı ama gerçek Nejat onun kocası ) aynı evde yaşadıklarını ve ahlaksızca bir ilişki yaşadıklarını söyleyebilir. Bu durumda Nejat zor durumda kalacaktır. Suna 'dan ciddi bir destek bekliyorum. Nejat 'ın bu çıkmazdan çıkabilmesi için sevdiği kadının yanında olmasına ihtiyacı olacak. Bütün bunlar olurken Hande 'nin kimin tarafında olacak meraklardayım. Suna 'yı kendisine rakip görürken en büyük rakibi geliyor. Nejat 'ı Suna 'dan ayırmanın yolu Aylin 'le iş birliği yapmaktan geçiyor. Diğer taraftan Suna 'yı bertaraf etse dişli bir rakip daha kazanacak. Aylin , Kayra 'yı alıp giderse Nejat hayata küsecek , kızı olmadan Nejat kimseyle bir gelecek kuramaz. Üstelik Aylin 'in kocası ve kızıyla mutlu bir aile kurma düşüncesi de olabilir.

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Haydaa.. Niye karşılaştırdık ikisini şimdi.. Tamam tamam, ben başlattım Demem o ki, Nejat için biraz daha yol var.. Nejat ile Suna birbirine bağlandıkça, Nejat'ın duyguları da yoğunlaşacak.. Suna'nın Nejat için koşulları yok fakat Nejat'ın kendi içinde koşulları devam edecektir bir süre daha.. Buna mecbur çünkü. Fakat ben inanıyorum.. Birlikte aşacaklardır bu sorunları.. Gerekirse birbirlerine çarpa çarpa, kıra döke, söke söke.. Ne bileyim hatta tabir-i caizse döve döve.. Fakat hep birlikte.. Önemli olan beraber olmaları.. Kaçıp gitmemeleri.. Küsseler hatta ayrılsalar bile birbirlerine sırtını dönmemelidirler..

Esin Afşar'ın bir parçası vardır, çok severim..

"Çoğalmaksa sevmek, eksilmeden.." der parçanın bir dizesinde.. İşte Suna ile Nejat'ın ilişkisi de böyle bir şey.. Çoğalırken, yapıcı olmak.. Yıkıcı değil..

Gerilim güzel şey değil mi, bana güvenin derim
    Öncelikle sizli bizli durumu kaldırıyorum senin için de bir sakıncası yoksa. Günlük yaşamında X Bey , X Hanım muhabbeti içine o kadar çok giriyorum ki ,böylesine samimi bir ortamda bari resmiyet olmasın aramızda. Bir kaç kez beni alıntılamana rağmen ben alıntılarına cevap veremedim.Hem kısıtlı zamanımdan , hem o kadar güzel açıklama yapıyorsun ki bana söyleyecek söz bırakmıyorsun.

Gerilim kelimesini ortaya atan sendin sevgili fracture :)) Suçlusun suçlu işte. Biz de tırmandırıyoruz işte fena mı ? Sana güveniyoruz bakalım yüzümüzü kara çıkartma.

Evet doğru , Nejat 'ın içinde bulunduğu durumla Suna 'nın ki farklı.Adam hali hazırda evli ,yoğun bir iş temposu , kızına karşı da sorumlulukları var. Suna 'ın tuzu ona göre kuru diyebiliriz. Aşkından sürüm sürüm sürünen Nejat 'ı görmemiz için bir miktar beklememiz şart bu durumda.

Gelemedi gitti şu fragman. Pazar trafiğine takıldı galiba :)

8. Beğenenler;
    deren1970 (11-09-19), fracture (08-09-19), seval2005 (09-09-19)

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    4,173

Aldığı Beğeni: 2,616

Bahsedilme
    10 Mesaj

İyi de bu Aylin başka bir adam için Nejat'ı terk etmemiş miydi?
    Hatta yanında bir çocuk (galiba erkek çocuktu)ile görülmemiş miydi?
    Ben bunlardan onun başkasıyla beraber olduğunu, hatta bir de çocuğu olduğunu çıkartmıştım.
    Şimdi hiç bir şey olmamış gibi, geri döndüm, çocuğumu istiyorum mu diyecek?
    Çocuğu terkedip tam 6 yıl aramamış sormamış.
    Şimdi dönüp ''Nejat başkasıyla yaşıyor !'' diye suç mu bastıracak?

10. Beğenenler;
    deren1970 (11-09-19), seval2005 (09-09-19), yedel (08-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 54 kullanıcı var. (4 üye ve 50 konuk)

1. ab-ı çeşm,
  2. sonbahar33,
  3. angelic,
  4. tvrehberi

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri