Sayfa 90/94 İlkİlk ... 4080868788899091929394 SonSon
470 sonuçtan 446 ile 450 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    852

Aldığı Beğeni: 574

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Biz begensek de begenmesek de hikaye söyle veya böyle ilerleyecek ve biz yani sabir kapasiteleri defalarca denenmis izleyenler sonuna dek izlemeye devam edecegiz büyük bir ihtimalle... Ama bence bu diziye sadik kalmamizdaki en büyük etken (gecenlerde sevgili Yeliz´in de yazdigi gibi) bu basliklarda bulusup izledigimiz konular hakkinda karsilikli yazismalarimizdan aldigimiz büyük keyif ve bu güzellikteki fikir alis-verislerimizden mahrum olmak istemeyisimizdir...

Bu noktada senaristlerin yanlislari veya oyuncularin basarilari yahut farkli cekimler bir yana benim ilk sirada sikayetci oldugum konu "halkla (seyirci ile) iliskilerdeki aksakliklar" Yani, vaktinde bile verilmeyen fragmanlar, izleyenlerin merakini besleyecek bir takim bilgi veya fotograflarin eklenmemesi veya cesitli tüyolarin hic gelmemesi gibi durumlar seyirciyi sevdigi yapimdan sogutur saniyorum... BTY ekibi bu konuda nedense diger dizilerinkilerden cok farkli ve eksik davraniyor...

Sevgili Fracture dizi sürelerinin asiri uzunlukta cekilmelerinden söz etmis ve cok hakli olarak... Ben yillardan beri konusulan bu büyük sorunun bugün hala cözülmemis olmasini anlamiyorum zaten. Binlerce insanin ekmek kapisi olan bir sektörün ileri gelenleri-sendikalari-isverenleri nasil olur da biraraya gelip bir anlasma saglayamazlar, inanin anlamiyorum!

Yapimci sirketlere de, teknik ekiplere, oyunculara ve yardimcilarina ve hatta izleyenlere kisaca hepimize herkese yazik degil mi? Hicbir TV-Kanalinin bu kadar insanin hayatini olumsuz etkileyecek derecede gücü olmamali! Saat 19:30 da özetle baslayan yayin genelde saat 24:00 e hatta bazen 24:30 a kadar sürmemeli! 45 dakika yahut 60 dakika neyimize yetmiyor! Özet vermek de ne demek? Bir önceki bölümü izleyemeyen seyirci sansina küssün! Maksatlari reklam gelirlerini cogaltmak adina herkese eziyet etmek degilse, ne?

Hizla yazdim bir sürü hata yapmisim, cok cok pardon! Günün yarisindan fazlasi gecti sayilir, nihayet Frankfurt´ta da günes acti... Birazdan paydos...

Yarin yine burada bulusmak ve yazismak umuduyla hepiniz sevgiyle, saglicakla kalin...
    Konu seval2005 tarafından (10-10-19 Saat 16:44 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    deren1970 (10-10-19), fracture (10-10-19), nuro (10-10-19), yedel (10-10-19)

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    20
    Verdiği Beğeni
    611

Aldığı Beğeni: 640

Bahsedilme
    13 Mesaj

Fragmanda Kayra'nın babasına kıyamayıp, içli içli Suna'yı çok mu seviyorsun, evlenecek misin onunla soruları yumuşama evrimini gösteriyor..

Ama burada önemli olan Kayra'nın babasını anlamış olması.. Yani kendi annesine olan ihtiyacını unutmuş artık. Çünkü babası ona annesinin çekip gittiğini de anlatmış..

Ve o zaman Kayra babasıyla tek başına yıllarca nasıl bir bağ kurduğunu anlıyor o çocuk yüreğiyle.. Babasının da onun gibi yalnız olduğunu biliyor artık.. Sadece onun annesi değil, meğer babasının da hayat arkadaşı yanında değilmiş yıllarca..

Bu yüzden Suna'nın hayatlarına girmesine izin verecek Kayra.. Çok güzel değil mi ya.. O son tablo çok hoş..

Ama.. Ama var işte.. Fragmanda göstermemişler fakat o okul etkinliğinde Aylin de vardı.. Bu mutlu aile tablosunu gören Aylin'in buna izin vermeyeceği aşikar..

Yine de her şeye rağmen çok güzeller..Bu güzellikleri hiçbir kötü niyet bozamaz.

4. Beğenenler;
    deren1970 (11-10-19), seval2005 (10-10-19), yedel (11-10-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    852

Aldığı Beğeni: 574

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şu an agzim kulaklarimda ben oturdugum koltukta kalakaldım.... 2. fragman hiç beklemediğim güzellikler vaad ediyor.... Kayracigim nasıl üzgün yavrum.... kıyamam... yetişkin birinin altından kalkmakta zorlanacağı yük var o minicik omuzlarında....
    Konu seval2005 tarafından (10-10-19 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    deren1970 (11-10-19), fracture (10-10-19)

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    20
    Verdiği Beğeni
    611

Aldığı Beğeni: 640

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı seval2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an agzim kulaklarimda ben oturdugum koltukta kalakaldım.... 2. fragman hiç beklemediğim güzellikler vaad ediyor.... Kayracigim nasıl üzgün yavrum.... kıyamam... yetişkin birinin altından kalkmakta zorlanacağı yük var o minicik omuzlarında....
    Babasına kıyamamasi çok güzel değil mi.. İnsan orada takılıp kalıyor işte..

Suna bir kere Nejat'a şöyle bir şeyler demişti.. Sizin o kapakta olmanıza ihtiyacınız yok.. Siz zaten güçlüsünüz diye..

İşte o güç böyle bir şey..

Çok şeffaf bir affedilme olacak gibi..

Diziyi bu yüzden seviyorum sanırım biraz da..

8. Beğenenler;
    deren1970 (11-10-19), seval2005 (10-10-19), yedel (11-10-19)

Durum:
    aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    evim
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 62

Bahsedilme
    0 Mesaj

vallahi ikinci fragman çok güzel kayra affedecek gibi duruyor sunayı ve babasını onunla evlenecekmisin onu seviyormusun gibi sorular soruyor babasına eee buda normal o daha küçük bir çoçuk ve bir aile istiyor fazlada beklemeyecek çekirdek ailesi geliyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 48 kullanıcı var. (5 üye ve 43 konuk)

1. mehmetlover,
  2. zorlu ikili,
  3. fıccın,
  4. mimoza17,
  5. Doga2014

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri