Sayfa 1/43 1234511 ... SonSon
214 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 423

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Star'dan yeni dizi! Kadroda hangi ünlü oyuncular var?

Ünlü yapım şirketinden iddialı bir dizi daha geliyor.

31 Mayıs'ta ekrana veda edecek olan Star'ın fenomen dizisi İstanbullu Gelin'in yapım şirketi O3 Medya, yaz sezonu için yeni bir dizinin hazırlıklarına başladı.

Barış Erçetin'in yönetmen koltuğuna oturacağı 'Annemi Beklerken' adlı dizi, Star TV'de ekrana gelecek. Projenin başrol karakterleri Nejat ve Suna için ünlü oyuncular Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu ile imza aşamasına gelindi.

Cast çalışmaları devam eden dizide eşi tarafından ansızın terk edilince Kayra adında 6 yaşındaki kızına hem annelik, hem de babalık yapmak zorunda kalan Nejat'ın renkli hikâyesi ekrana taşınacak. Ünlü bir gözlük firmasının sahibi olan Nejat'ın hayatına tesadüfen giren Suna, tüm dengeleri değiştirecek.

Pınar Ordu'nun senaryosunu yazdığı dizinin çekimlerinin mayıs ortasında başlaması planlanıyor.

Birsen ALTUNTAŞ- MEDYATAVA

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Annemi Beklerken

İlk kez MedyaTava yazmıştı... Star TV yeni dizisi duyurdu!

Star'ın, O3 Medya imzalı yeni dizisinin resmi duyurusu yapıldı.

Star’ın O3 Medya imzalı yeni dizisi 'Benim Tatlı Yalanım' izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Barış Erçetin ile Cihan Vural oturuyor.

Kız babası olmak zordur derler. Üstelik de akıllı mı akıllı bir kız çocuğuna hem ana hem baba olmak iki kere zordur. Hikayemiz; Karısı tarafından terk edilen Nejat’in,(Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar.

Fakat Kayra(Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

'Benim Tatlı Yalanım' yakında Star’da başlıyor.

MEDYATAVA

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Annemi Beklerken - Bölüm Yorumları

Sete çıkmaya hazırlanan ekipten ilk ekip fotoğrafı!

'Benim Tatlı Yalanım' dizisinin cast çalışmaları tamamlandı...

O3 Medya imzalı Star’ın yeni dizisi “Benim Tatlı Yalanım” ın ön hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği, başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı dizinin ilk ekip karesi de basınla paylaşıldı.

Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Cem Zeynel Kılıç, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı “Benim Tatlı Yalanım” sevilen isimleri ve duygu yüklü hikayesi ile kalbinizi feth edecek.

Hikayemiz; Karısı tarafından terk edilen Nejat’ın (Furkan Palalı), annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra (Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı ve zor bir oyunun içinde bulurlar.

Beğenilen oyuncu kadrosu, sıcacık anlatımı ve eğlenceli hikayesi ile “Benim Tatlı Yalanım” yakında Star’da başlıyor!

MEDYATAVA

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    503

Aldığı Beğeni: 358

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Annemi Beklerken - Bölüm Yorumları

furkani izlemeyi özlemişim hikaye de fena değil ama partneri olmamış gibi yan yana resimlerini gördüğümde hiç yakıştıramadım nedense yağmur tanrısevsın aklıma geldi esas kiz için ki kendisini beğenmiyorum ... ne istediğini bilmeyen izleyici

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Benim Tatlı Yalanım - Bölüm Yorumları

Benim Tatlı Yalanım yakında ekrana gelmeye hazırlanıyor!
    Ranini tv

O3 Medya imzalı başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı Star’ın yeni dizisi “Benim Tatlı Yalanım” yakında ekranlarda olacak. Masum görünen bir yalanın sıcacık bir aşka dönüşme hikayesi hepimizin kalbini saracak.

Nejat,( Furkan Palalı) tasarımını kendi yaptığı gözlüklerle uluslararası pazarda yer edinmiş, oldukça başarılı, yakışıklı, karizmatik bir adamdır. Gözü kızı Kayra’dan başkasını görmeyen Nejat, onun her şeyiyle kendisi ilgilenmektedir. Harika bir hayatı olan Kayra’nın tek eksiği annesinin yanında olmamasıdır Annesinin yüzünü hiç görmediği kızının üzülmemesi için ona anlattığı “idare edecek” yalanlar, Kayra(Lavinya Ünlüer) büyüdükçe içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat, ne yapacağını bilemez bir durumdadır.

Suna ise (Aslı Bekiroğlu) akıllı, çocuk ruhlu, inaçtı ve lafını hiç sakınmayan babası ve kardeşleriyle yaşayan hayat dolu bir kızdır. Annesini küçük yaşta kaybetmiş olan çocukların her şeyleri babalarıdır. Turizm Otelcilik okuyan Suna, bir otelin roof barında çalışmaktadır. Evlenmek, aile kurmak, çocuk büyütmek onun hayalleri arasında değildir. Ancak birbirinden tamamen farklı hayat süren bu ikilinin yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı ve bir o kadar da zor bir oyunun içinde bulurlar.

Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı “Benim Tatlı Yalanım” sevilen isimleri ve duygu yüklü hikayesi ile yakında Star’da.

Sayfa 1/43 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 19 kullanıcı var. (3 üye ve 16 konuk)

1. mehmetlover,
  2. mimoza17,
  3. angelic

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri