Sayfa 3/3 İlkİlk 123
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Berivan - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu sabah berivan'ı izledim 2. bölümdü Ama daha nilüfer açıkalın ve tolga savacı'lı bölümlere çook var Şimdi ki kadro da güzel gerçi bir kere sibel can var Emre kınay, aytaç arman, sevda ferdağ, bülent bilgiç, mihriban er

Bir haberin oldukça ilgimi çeken bir kısmını ekliyorum

SİBEL CAN'A DİZİ KARŞILIĞI AVANS
    Sibel Can'a, milyarlık vergi borçları nedeniyle haciz üstüne haciz gelince duruma Enver Ören el koymuş ve Nakkaştepe'de, Mesut Yılmaz'ın da evinin bulunduğu bir sitede kendisine ait 3 katlı tripleks evi oturması için bedava vermişti. Ören, sanatçıyı yaşadığı maddi çıkmazdan kurtarmak için de bir yıl sonra çekeceği "Berivan" dizisine karşılık 1.5 milyon dolar avans verdi. Ve borç batağı içinde yüzen, deyim yerindeyse meteliğe kurşun atan Sibel Can bu para ile devlete olan vergi cezasını ödedi. Üstelik "Berivan"ı da henüz çekemedi.

Enver Abi için evimi satarım

Enver Ören'i baba gibi seven ve her zor anında onu yanında bulan Sibel Can, son günlerde yaşanan gelişmelerle ilgili olarak şunları söyledi:

"Enver Ören'in içine düştüğü bu duruma son derece üzüldüm. Ülke olarak büyük ekonomik zorluklar yaşıyoruz. Enver Bey verdiği sözü kesinlikle tutar. Ben onun bütün borçlarını ödeyeceğine inanıyorum. Bundan birkaç yıl önce yaşadığım ve tek başına kaldığım zor günlerimde bir baba gibi hep yanımda oldu ve bana inanılmaz destek verdi. Ben o günlerde TGRT'den vergi borcumu ödemek için avans almıştım. Şimdi gerekirse Nakkaştepe'deki evimi satıp aldığım avansı iade ederek ona bir nebze de olsa katkıda bulunmak isterim. Ayrıca sanatçı kimliğim adına ne gerekirse tek kuruş talep etmeden yapmaya hazırım."

15 Şubat 2001 Sabah

Bu olay 2000 yılında Bize Ne Oldu dizisi zamanında yaşanmış Ama sibel can, berivan dizisini tam 2,5 yıl sonra Mayıs 2002'de çekti Ayrıca aldığı mevla ne kadar yüksekmiş karşılığında dizi 3 sezon sürdü. 2004 Haziran'a kadar sürdü diye hatırlıyorum Ama sibel can'ı bu olayda tuttum Berivan sibel can'ın 99'da çıkardığı albümde yer alan bir parçaydı O albümden sonra 2000 yılında 2 ve 2001 yılında 1 albüm olmak üzere 3 albüm daha çıkardı Ki bilirsiniz o dönemlerde şarkı patladığında dizi çekilirdi Ve sibel can da şarkı patladığında dizisini çekicem diye söz vermiş ama aradan 2,5 yıl sonra berivan'ı çekti :) Çünkü arada zaten devam eden bize ne oldu dizisi ile papatya ile karabiber isimli filmi vardı yani sözünü tutmuş Gerçi diziyi kanal d'ye çekti o başka :)

Durum:
    ortanca1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

d max te tekrarları bSlamış dızının aynalı dan sonra sanırım

Durum:
    purna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    2004 yılından beri sitede
    Konular
    52
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

berıvan oluyormu fınalde kanal 26 da tekrarları oynuyor

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri