Sayfa 34/34 İlkİlk ... 243031323334
168 sonuçtan 166 ile 168 arası

Konu: Efsaneler Bitmez

Durum:
    abusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    M&M
    Konular
    117
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

nerdeyse 8 sene sonra izleyip aynı şeyleri hissettiren kaç dizi vardır....

ne kadar atv izlenmemesi için saçma bir saate koysada internetten bölümleri tekrar izledim

adanaya bi kez daha hayran kaldım
    o evi gidip görmeliyim dedim yine yeniden :)

vay bee dedim
    kaç sene oldu
    M&M fanıydım ben hala onları yüzümde tebessümle izliyorum
    izlemeyede devam edicem sanırım

her bölümüyle farklı bir işti
    artık bu kadar iyi oyuncular yan yana pek gelemiyor

mehmet günsür'ü tanıma sebebim
    tülin'e hala hayranım
    sezin'İ görünce hep tarladaki hali geliyor aklıma
    erkan p. ali kaptan değil benim için
    aliş, keşke dedim yine zelihayla daha çok sahneleri olsaydı:icon_whis

efsaneydi
    lisedeydim
    dersler yoğun olduğu için jeneriğini izleyip kapatıcam diye başlayıp soluksuz izlemiştim

şimdi bunları hatırlamak çok garip, üzücü
    neden bu kadar etkilendim tekrar finali izleyince onuda bilmiyorum ya

tanıdığım biçok isim var burda
    o dönemde sitenin hali geliyor aklıma

M&M'yi savunmalarım
    Ö&C'nin çok sahenesi var ama diye yakınmalarım
    mustafa ha döndü ha dönecek diye beklemelerim

vay bee şimdi hepsine ayrı ayrı hayranım
    şehre, oyunculara,müziğe hatta seneryoya :icon_whis

Durum:
    Makarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Öncelikle bu dizi İstanbul da yayınlanmadığı içinmidir nedir gerektiği popülerliğe ulaşamadı, tamam reyting lerde hep 1-2 ye oynadı Acı Hayat la beraber ama dizinin kalitesine ve senaryosuna bakıldığı zaman hakkettiği ilgi ve patlamayı yaşayamadığını düşünüyorum.

Erol Avcı Bir İstanbul Masalı bittikten sonra şöyle bir açıklama yapmıştı, şimdide Bir Çukurova Masalı yapacağız diye ama adını değiştirip Beyaz Gelincik yaptık demişti, belkide adı Bir Çukurova Masalı olsaydı kat ve kat popüler olacaktı, bu işlerde reklam çok önemli, sırf diğer diziden dolayı 2 kat fazla seyirci olacaktı.

Anlatmak istediğim, gelmiş geçmiş en iyi senaryo ve kurguya sahip dizilerin başında gelen Beyaz Gelincik gerektiği ilgi ve patlamayı maalesef yaşayamadı, oyuncuların uyumu harika, senaryo belkide en iyisi neden uçmadı bu dizi!!!

Birde değinmek istediğim bir konu daha Beyaz Gelincik dizisinde oynayan hiç bir kadın oyuncu patlama yaşayamadı, Sezin Akbaşoğulları hakettiği yerde değil, Tülin Özen o da istenilen patlamayı yaşayamadı, Betül Şahin ortalıkda yok. Şayda Şaşmaz bir Canım Ailemde oynadı vast rolle o kadar, Gülden Dudarık belkide aralarında en şanşlısı denebilir o da şimdi ortalıkda yok. Esra Kızıldoğan oda patlama yaşayamayan isimlerden, Ayçın Tuyun keza öyle.

Erkek oyuncularda böyle bir sıkıntı yaşanmadı bunun nedenide önceden popüleriteyi yakalamış olmalarıydı. Ulaş Torunda hakkettiği yerde değil mesela. Burdada en şanslı Mehmet Günsür ve Kadir Kandemir olsa gerek.

Durum:
    bkoolcikolatam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Efsaneler Bitmez

Ah Gelinciğim, sen yayınlanmaya başladığında daha minik liseye başlamak üzere olan bir genç kızdım. Gazeteler de çıkan reklam ilanları keserdim, biriktirirdim. Haftasonu reklamlarını izleyebilmek için sürekli ATV ti açardım. Evet şimdi yaş ilerleyince bu zamanla kıyas edilince insan bu davranışları tuhaf yersiz bulabilir lakin öyle değil işin gerçeği, dizi yazarları insanların hayatlarına etki edecek karakterleri tek tek işlemişti sanki zihnime, büyük erkek kardeşin sağduyusu, ortancanın aşkı, büyük olanın her şeyi üstlenmesi, en küçük kardeşin de bir şeyleri tek başına başarabileceği ya da sonunda aşkın ve sevdadan geriye hiç bir şeyin önemi olmadığını bu dünyanın öfke intikam ve kin tutmaya değmeyecek bir yer olduğunu sevdiklerimizi kaybetmeden bir şeyleri düzeltebilmek gerektiğini öğrettin, insanların aslında örnek olamayacağını bazen sırf kıskançlıktan neler yapabileceğini gördüm. Şimdi bu yazıyı okuyanların yahu bu alt tarafı bi dizi ne kadar abartı dediğini duyar gibiyim, gençlik zamanında böyle karakterleri görmek insanlara bakışımı değiştirdi. Ne zaman birileri özlesem, üzülsem hala daha açıp bölümlerini izliyorum. Bu kadar güzel yazdığınız için oynadığınız için sette bıkmadan çalışıp bize ulaştırdığınız için hala minnettar diziyi izlerken küçük ama şimdi yaşlanan bu kadın ❤

4. Beğenenler;
    0k3v1n0 (13-12-19)

Sayfa 34/34 İlkİlk ... 243031323334

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)