Sayfa 1/34 1234511 ... SonSon
168 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Efsaneler Bitmez

Durum:
    Alexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    Somewhere
    Konular
    103
    Verdiği Beğeni
    746

Aldığı Beğeni: 5,173

Bahsedilme
    67 Mesaj

Standart Efsaneler Bitmez

Arkadaşlar,
    Bu başlık Beyaz Gelincik dizisi ve forumu için hissettiklerinizi yazmanız için açılmış bir başlıktır.
    Lütfen diğer üyelerin mesajlarını alıntılayarak, “katıldığınızı” belirtmek yerine, hepiniz iki cümleyle bile olsa, kendi duygularınızı bizlerle paylaşın.

Durum:
    ÇAKIL85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    220
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Desinler ki Beyaz Gelincik Derler Bir Güzel Kız Var İdi...

Hayatımda izlediğim ve eminim ki izleyeceğim en güzel dizi...
    Karakterlerinin yaşadığı aşktan daha fazla bir bütün olarak efsane olan dizi...

Veda yazısı hazırlamak zordur,her zaman bu tür yazıları yazarken oldukça zorlanmışımdır. Şu an da da bu yazıma başlamak için çok zorlanıyorum. Tıpkı yıllık yazısı yazar gibi. Sanki mezun olmuşumda son yazılarımı da yazıp veda edeceğim buraya. Bir daha hiç gelemeyecekmişim gibi…:icon_sorr

Son bölümü izleyene kadar hatta son sahneyi izleyene kadar hatta ve hatta son yazısını gördüğüm ana kadar efsane dizimin bittiğine inanamıyordum
    Saatlerin son bölümü çalıp gitmesine,bitmesine,son bölümü izlememe,son yazısını görmeme de rağmen hala da kabullenemiyorum sanırım
    Değişik bir duygu. Hem bittiğini biliyorsunuz,eminsiniz,hem de hala inatla inandıramıyorsunuz
    Ben hala o inandıramayanlardanım
    Bitmiş gibi gelmiyor. Hayatımın o kadar büyük bir kısmını kapladi ki bg ondan ayrılmak bana çok zor geliyor
    Erteliyorum herhalde bu nedenle ayrılığı.:icon_sorr
    Şu an o kadar yoğun duygular içindeyim ki anlatabileceğimi sanmıyorum
    Ama anladığınıza eminim... :img-yes:

Beyaz Gelincik dizisi benim için bir diziden de öteyedeydi.Sadece bir dizi değil benim için. Kendi dizim olsa bu kadar sevebileceğimi,bu kadar sahiplenebileceğimi sanmıyorum
    Bg’nin hayatıma kattığı çok şey var. Bg sayesinde çok şey kazandım
    Öncelikle hiç sahip olmadığım bir ablaya sahip oldum. :img-kiss:
    Sonra yeri asla doldurulmayacak dostlara sahip oldum. :img-in_lo

Bg bu nedenlerden dolayı benim çok özel ve asla unutamam. Unutmam mümkün değil.

Bg forumunda ilk bölümden beri burada olan tek üyeyim ama en şanslımıyım en şanssızmıyım inanın ki bilmiyorum...
    En şanslıyım;
    Çünkü 2 senedir bana göre gelmiş geçmiş en güzel dizinin forumda ilk günden beri varolmak çok güzel bir duygu.
    En şanssızım;
    Çünkü üzüntümü dile getirmem imkansız :icon_sorr

Alışmak zor olacak gerçekten...

Unutamayacağım o kadar çok şey var ki;
    İlk başladığı günlerde yaşanan Ceren gerçekten beyaz değil,esmer kızı almışlar beyaz gelincik yapmışlar,yine bir Tmc dizisi asla izlemeyeceğim zaten BİM’e benziyor tartışmaları (bunları bile özleyeceğim sanırım),beşi bir yerdenin yorumları,Alexiacığımın alternatif senaryoları,her beğenmediği sahneden sonra esprili ama mutlaka serzenişte bulunan yorumları,pazartesi akşamları Atv de BG den önce yayınlanan Aşka Sürgün dizisinden Beren Saat mi daha iyi oyuncu yoksa Sezin mi tartışması üzerine Söğütün “Beren ne Saat ne?” yanıtı,Mardigras ve Mızrak Tutucunun “kahvemi içeyim ondan sonra şu konu hakkında yorumumu yazacağım” mesajları,ardından yazdıkları uzun uzun tespitler,Sugary’nin bg sunuları ve en sevdiğim sunu olan beşi bir yerde ve mızrak tutucu sunusu,Melal’in Ömere sinir olduğu her sahne sonrası “arkadaşlar hazır mısınız Adanaya gitmeye,şu Ömere bir güzel haddini bildirelim” demesi, 23. bölümü izledikten sonra bu sefer kesinlikle gitmemiz gerek deyişi,forumdaki mesajların bunu uzun uzun dile getirmesi ve Mızrak Tutucunun kızacağını anladığında “Tamam tamam Mızrakcım kızma, Zehra Halanın kıyafeti neydi öyle” diye laf karıştırması,Ardabatu ve Rebeccanın karşılıklı yazışmaları, Ulq’nun getirdiği tüyoar, Ladydefnenin kitapları,kitaplarında yazanların BG ile olan benzerliği, Hacı Sefer Dede, BG’nin Hulusi Kentmeni iddiası, Madam x’nin Ceren ve Ömer boşanacaklar tüyosundan sonra yıkılışımız,Simsiyahın “Ceren niye Ömeri serada bırakıp gidemedi ki,ıssız bır yer gibi gösterdiler serayı,aslında bir minibüsle Diyara gider” demesi,gerçek aşk Ömer-Ceren mi yoksa Mustafa Meryemce mi tartışmaları,yaptığımız kampanya,mustafa meryemce ve ömer ceren sahnelerinin bölümlerdeki sürelerini çıkartıp bu dizinin adı beyaz gelincik değil yaralı kuş meryemce olsun isyanımız...

Tabiki hatırladıklarım sadece bu kadar değil bg ve bg forumu hakkında ama bg denince daha doğrusu benim için gerçek bg anlamına gelen bg’nin ilk sezonu ve forumda yaşananlar denince aklıma bunlar geliyor.

Hayatımdaki en sevdiğim dizide emeği geçen,herkese yönetmeninden oyuncusuna,senaristinden montajcısına,ışıkcısından kameramanına,ulaşımından tmc ofis de bg için çalışanlara,kostüm sorumlusundan kuaförüne,sanat yönetmeninden dublaj yönetmenine,görütü yönetmeninden cast sorumlularına,konuk oyunculardan figüranlara ama en çok da asistanlarına ( :img-hyste ) çok teşekkür ediyorum
    bu diziye bağlanmamdaki en önemli nedenlerden biri olan beyaz gelincik forumunda başta beşi bir yerdeye olmak üzere,forumda yorum yazan,okuyan,yolu bir şekilde bu forumdan geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Yönetmen
    Güzide Balcı

Senaryo Yazarı
    Sulhi Dölek

Öykü-Tretman
    Sertaç Ergin
    Nihan Küçükural
    Kerim Ceylan
    Günsu Teker
    Fikret Bekler

Oyuncular
    Altan Erkekli-Halil Aslanbaş
    Erkan Petekkaya-Ömer Aslanbaş
    Mehmet Günsür-Mustafa Aslanbaş
    İsmail Hacıoğlu-Mehmet Ali Aslanbaş
    Sezin Akbaşoğulları-Ceren Duru
    Betül Şahin-Gülizar Aslanbaş
    Tülin Özen-Meryemce Aslanbaş
    Ayçin Tuyun-Ceyhan Aslanbaş
    Şeyda Şaşmaz-Zeliha Karakucak
    Selin Altay-Maria
    Esra Kızıldoğan-Diyar
    Şerif Sezer-Zehra Aslanbaş
    Sinan Albayrak-Melih
    Birsen Dürülü-Hatice
    Olgun Şimşek-Aziz Kudret Tarhan
    Mahmut Gökgöz-Yaşar Kahya
    Oya Semerci-Sefire Karakucak
    Yalçın Akçay-Hacı Sefer
    Bahri Beyat-Sulhi Karakucak
    Sinan Sümer-Selim
    Hüseyin Akşen-Resul Karakucak
    Rana Cabbar-Davut Samur
    Esra Ronabar-Bahar
    Rıza Akın-Resul
    Zeynep Hürol-Fatma
    Şebnem Zorlu-Yuli Pamir
    Selma Kutluğ-Pakize
    Ulaş Torun-Zeki
    Enginay Gültekin-Elmas
    Kadir Kandemir-Feyyaz
    Gülden Dudarık-Kiraz
    Mehtap Altunok-Nar
    Turgut Bağır-Muhittin
    Mine Erol-Aylin
    Ali Pınar-Cemal
    Uğur İzgi-Mecit
    Aleyna Süs-Nazan
    Seyhan,Yusuf,Küçük Ceren,Küçük Kemal,Ece

Yapımcı
    Erol Avcı

Müzik
    Tufan Kıraç

Görüntü Yönetmeni
    Colin Mounier

Yardımcı Yönetmen
    Hatice Memiş
    Seren Yüce
    Mehmet Köse

Yapım Koordinatörü
    Feridun Koç

Yapım Sorumlusu
    Hülya Gürsoy

Yapım Danışmanı
    Muhittin Elibol

Sanat Yönetmeni
    Veli Kahraman

Süpervizör
    Sevilay Demirci

Sanat Yönetmeni
    Emine İnan

Kurgu
    Haluk Arus
    Aykut Yıldırım

Phonix Operatörü
    Hamza Şahin

Jenerik Yönetmeni
    Seren Yüce

Jenerik
    Proto

Yönetmen Yardımcıları
    Aylin Birmeç
    Meriç Taşdemir

Kameraman
    Berkan Öztrak

Prodüksiyon Amiri
    Arzu Bulucu

Yapım Grubu
    İlknur Boztuna
    Erol Karstarlı
    M. Murat Çelik

Dekor Tasarım
    Veli Karaman

Genel Koordinatör
    Cengiz Keten

Cast Sorumlusu
    Renda Güner

Yapım
    Tmc Film

ve Dizifilm BG Forumu...

Alexia,sugary,Melal,söğüt,*Sultan*,belizeBEYNURAN, ladydefne,habibe topal,ambra,ULQ,bimkolikA.Konak,berent,
    dürr-efşan,Defne16,mrs_dudidu,e-c-e-m,diyar 80,wioleta,Selmi,auryn,Jasper2,prensesss,cerenömer ,gurbetci,esmajandra,yasden,mizrak_tutucu,
    A.Konak,izlem_91,asli27,bg81,haticesalar,fundad,Me rYem_Ce,Derya_Can,cintianta,mkince,
    sezinakbas_,bercesteberail,SELImESMaDEMIr,sumisali ,FunTime,GULBEYAZ76,ipekaziz,ecemido,hülyakar,MeHM eT_GüNSüR,sozer,CveB,siriiine,ünall,maide,erenalp_ 18,nurdikurdi,stormy,abusra,miss_t0eba,filiz güler,gelincik89,etozek,NESE98,Kaptan89,prazzl,bar biee,Messa,mavinin_turkusu,ahesti,sinem83,madam x,aykara,ciciler_68,musdem,elchina,RODYA,hande_85, gaby,parcalibulut,ayveben,ARDABATU,caykan80,miss_t 0eba,hacivatiye,suri06,deren1970,gelincikçiçeğim ,HayatBilgisi,dişiAslan,Memo_İSOM,aprahel,trakya,R ebeCa,elifff,Sheirmaine,HAVIN_52,Rabish,Anemona,da zzle,sunrise1,aysin,PİA,nergin,dizifanatic,Crash,C amdanKalp,NiGi,suludag,akilyolu,ÇİLEK,monalisa454, SÜRMELI,_marbled_,
    ceren durul,GeLiNcIk88,trueblue,LİSA,halka,meric16,
    ömerfaruk,Flora,BeyazGelincik1980,tubi,efsanem,sim siyah,onur29,angels18,coko,gelincik1992,illogical, geronimo2,Hatice Kaya,gulfem,HayaI,sibel_88,Roberta Y Diego,SİDAL86_FB,cosmic_c,gulseven,elmas66,incekal kan,yasmin_91,benhermi,meryemce84,İgneni,ozgeanitg an,yaprak84,forever_bim,yavrutay,purna,rüştü,deniz 123,kirmizioje,ebrucuk,oslo,zey_nep,B.gelinc ik,Asteria,mertberk199,böcükk,denizkizi55,Fatima_m ,fenerli_kiz,mydestiny,Meryemce90,NeRo,Demi77,
    bgkolik,wrat,michelle,fundad,sarya,forever.young25 @hotmail.c,ve bennnn,efsunece,cutiepie,bbasalan,britneysinem,Dar ille,PAMUK_MELEGIM,M_I_L_I,sorenza,zeyneprosa3,::. CaniQ.::,meri.16,Melisa2000,mine4,elizebet1986,Mar diGras, n.serra,hazell,mericik, bkoolcikolatam,lisa,Ceren&Ömer,cenay,dbb,duruduru, ayselsan,spidey,lifecnez,ayse92,ceren duru,firdevs,hatice,hastafenerli,snm_b,çavdarekmeğ i,MM01,worlds_diamond,Sezinn,çukurova masalı
    (adı olmayanlar bana öm atarlarsa eklerim:img-wink: )

Hepinize varlığınız için çok teşekkür ediyorum
    İyi ki vardınız.. iyi ki varsınız…:img-in_lo
    Konu ÇAKIL85 tarafından (16-06-07 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Alexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    Somewhere
    Konular
    103
    Verdiği Beğeni
    746

Aldığı Beğeni: 5,173

Bahsedilme
    67 Mesaj

Her şey 2005 yılının bir Eylül günü, tesadüfen izlediğim bir fragmanla başlamıştı.
    Yeni yayın dönemiyle birlikte başlayacak yeni bir dizinin fragmanıydı bu.
    Fragmandan etkilenmiştim ve mutlaka birkaç bölümünü izlemeliyim demiştim.
    Dizinin Adana’da çekilmesi, konusu, müzikleri gibi ayrıntılarının dışında, beni en çok etkileyen şey, “esas kızın” dizilerdeki klasik esas kız tiplemesinin dışında olmasıydı.
    Ceren karakteri, hemen hemen her dizide olan, acaba ne zaman kanatlanıp göğe yükselecek diye beklediğiniz esas kızlardan çok farklıydı.
    Ceren doğrularıyla, yanlışlarıyla gerçek hayatın içinden biri gibiydi.
    Ceren’i belki de bu kadar çok sevmemizin nedeni buydu.
    Beyaz Gelincik farkını her alanda ortaya koydu.
    Hiçbir dizinin kötüleri Beyaz Gelincik kötüleri kadar çok sevilmedi.
    Kötülerin hepsi o kadar sevimli karakterlerdi ki, kötü olduklarını bilseniz de, en sevdiğiniz karakterlere çok büyük zararlar verselerde, onları sevmemek için kendimizi ne kadar çok zorlasakta, onları sevmemek mümkün değildi.
    Hiçbiri olmadan Beyaz Gelincik, bizim Beyaz Gelincik’imiz olmazdı.
    Kuledibi’ni yazdıkları güzel senaryo için, TMC’yi böyle bir dizinin yapımcılığını üstlendiği için, tüm oyuncuları ve set ekibini 2 senedir evlerinden ve sevdiklerinden yüzlerce kilometre uzakta gece gündüz, sıcak soğuk demeden çalışarak her hafta evlerimize konuk oldukları için binlerce teşekkürler….

Ve tabi ki sevgili forumum…
    Hayatımda hiçbir dizi için bu kadar emek vermemiştim.
    Ama tabi her şey karşılıklı, hayatımda hiçbir dizi de bana bu kadar güzel dostlar ve arkadaşlar kazandırmamıştı.
    Beyaz Gelincik’in bize 2 yıldır yaşattığı tüm duyguların ötesinde, kazandırdığı en büyük şey sanal ortamdan gerçek hayata taşıdığımız dostluklarımız oldu.
    Belki de BG olmasaydı, yolları asla kesişmeyecek olan insanlar, BG sayesinde tanıştı, arkadaş oldu, dost oldu, hatta kardeş oldu.
    Yarattıkları güzel diziden önce, bizlerin tanışmasını sağladıkları için tüm BG ekibine teşekkür ediyorum.
    Beyaz Gelincik’e gelirsek….
    Öncelikle emeği geçen tüm set ekibine ve TMC ekibine en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
    Sayelerinde pazartesi sendromlarımızı unuttuk, pazartesi iple çektiğimiz, haftanın en güzel günü oldu.
    Haftanın her gününü, hatta ATV’nin bazı dizilerini BG ile tanımlar olduk.
    Pazartesileri dizi günümüzdü.
    Salıları, dizi yorumlama günümüz.
    Çarşambaları özet günümüz.
    Perşembeleri özet yorumlama, resim ve fragman bekleme günümüz.
    Cumaları, resim ve fragman günümüzdü.
    Cuma 8’de yayınlanan diziler bizim fragman bekleme dizilerimizdi. Geçen sezon Büyük Yalan bu sezon ise Sıla.
    Cumartesileri, fragman yorumlama günümüzdü, ama bu sezonun özellikle ikinci yarısında fragman günümüz cumartesileri oldu. Cuma gecesinden başlayıp cumartesi fragman yayınlana kadar, nöbetleşe ATV izledik. Rating ölçerler bizim evlerimizde olsaydı, ATV Cuma gecesi ve Cumartesi günü izlenme rekorları kırardı.
    Pazarları ise, 1.sezonda dizimize bir gün kala, özet, resim, fragman üçlüsünü değerlendirip, son tahminlerimizi yapma günümüzdü. 2. sezonda ise, Pazar günleri bizim için tekli fragmanı bekleme günüydü.
    Artık hepsi bitti.
    Ne Pazartesilerin, ne Salıların ne de diğer günlerin bir anlamı yok artık.
    Hepsi sıradan günler.
    Kulaklarını çınlatacak bir özetçimiz, niye hala fragmanı yayınlamadılar acaba diye kızacak bir kanalımız, eklenecek resimlerimiz de yok, kısacası bekleyecek hiçbir şeyimiz yok.
    Bundan sonra yollarımız başka dizilerde kesişse de, biliyoruz ki hiçbir dizi bizim için Beyaz Gelincik’in yerini tutmayacak.
    Belki başka dizileri çok seveceğiz, onlarında fragmanlarını, özetlerini bekleyeceğiz, onların forumlarına da yorumlar yazacağız, oralarda yeni tanışacağımız arkadaşlarımızı da çok seveceğiz.
    Ama hiçbirisi Beyaz Gelincik olmayacak, hiç kimse sizin yerinizi tutmayacak, en azından benim için.
    Beyaz Gelincik’i benim için bu kadar özel yapan her şeyi, en başta da sizleri çok seviyorum.
    Konu Alexia tarafından (12-06-07 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    *Sultan* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    * V . I . P *
    Yer
    Cehennem
    Konular
    156
    Verdiği Beğeni
    282

Aldığı Beğeni: 328

Bahsedilme
    41 Mesaj

Benim unutulmaz anilarim o kadar cok ki...
    hangisini anlatsam?
    en önemlisi,BeyazGelincik Forum sayesinde birsürü arkadas edindim, gurbette oldugum halde, sanki hemen kapi komsum gibi oldular.

Basim agrisa, üzgün olsam, moralim bozuk olsa, hemen anliyorlar ve beni yeniden "havalara" getiriyorlar. Sizlerle tanistigim icin cok cok cok mutluyum:
    Bu efsane Diziyi asla ve asla unutmiyacagim :img-in_lo :img-in_lo

absolutelycandy ne mutlu bana senin gibi bir dost tanidim. Sayende cok seyler ögrendim, herzaman yardimci oldun. görmedigim zaman cok meraklandim, acaba neyi var diye. Aramizda bir telepati bagimi var acaba?
    Ne zaman seni düsünsem, hemen bir ÖM gelir senden. Hep böyle kal.Benim icin cok özelsin.

Cakil85 forumda benim ilk ÖM arkadasim, canim benim, essiz kliplerin, calismalarin hepsi arsivimde. Yorumlarin hep bir numaraydi, BG deyince aklima Cakil gelir.
    Ömerden+Cerenden önce. Sanki BG sen yaratmissin gibi hissettim. Hep keyifli sohbetlerimiz olmustur, Seni tanidigima cok cok cok mutluyum. Sanki bir yanim eksikmis, seni tanidiktan sonar tam olmus gibi hissettim. Okulunda, meslek hayatina
    Sana cok basarilar diliyorum, cok güzel seyler basaracagini biliyorum, ve yürü, seni kim tutar diyorum. Dualarim seninle……

Alexia kural sever bölüm sorumlusu arkadasim benim. Ilk MSN sohbetimizi hatirliyormusun? Benim unutmam mümkün degil. Ne kadar keyifliydi, ne kadar güzeldi
    Benim icin anlatamam. Mexico´ dan giris yapip, sonunda ayakkabilardan ciktik.
    En güzel olay ama, üniversitede bir projen icin, beni ve sirketimi secip, ödevini hazirlaman.
    Kendimi birden cok önemli ve degerli hissettim.
    Tabi iyi not almaman mümkün degil, icinde ben varsam bir olayin, dermisim …..
    Seni tanidigima cok memnunum, iyiki varsin.

Sugary süper ötesi calisma yapan, hicbirimizi kirmayan degerli arkadasim. Yazdiklarini hep zevkle okudum. Ayni fikirde olmadan, olaylari cok iyi dillere dökmen, evet cok güzel anlatmis,diyerek,beni düsüncelere daldiran Sugarym. Son ÖM-msj hatirladikca, ölüyorum gülmekten: Biz ne zaman ayni fikirde olucagiz? Hadi kadehleri kaldiralim…..

Melal benim FB dostum, göcmen kizim, kestane sekerim. Senin icin ne yazayim?
    Seni cok seviyorum. Biliyorsun, en kisa zamanda teyze olmak istiyorum. BG bitse bile, ben senin pesini birakmiyacagim. Hep böyle kal…
    Konu *Sultan* tarafından (25-09-07 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    *Sultan* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    * V . I . P *
    Yer
    Cehennem
    Konular
    156
    Verdiği Beğeni
    282

Aldığı Beğeni: 328

Bahsedilme
    41 Mesaj

A.Konak Asmalim benim, senin icin ne yazsam acaba? Ruh ikizim?
    Birgün sesini duymasam, ne oldu bu kiza acaba diye düsünüyorum. Benim 3. kizkardesim. Aziz´in en büyük hayrani, takma isimlerin kralicesi. Sobetine doyum olmuyor. En kisa zamanda yanindayim. Sonra beraber Izmire gidecegiz….gerisini sen tamamla. Canim benim , seni cok seviyorum ve kelimelerle tarif edemiyorum.

Defne16 benim gelinim, imzalarimin profesörü, canim benim . Sanki arkadan annenin sesini duyuyorum? Defneeeeeeeeee caylarrrrrrrr. Cok fenayim biliyorum, ama Annen iyi yapiyor. Ben öyle kolay kolay ogluma kiz begenmem, annen hakli, iyi yetistiriyor seni.
    Nede olsa, gelinim olucan. Asmalim´da görümcen,yandin kizim sen yandin. Eh artik kecileri kacirdigin zaman kendini absolutelycandy´de bulursun….Okulunda cok cok basarili olursun insallah, dualarim seninle, unutma, sampiyon belli, ikinci kim diyeceksin….

diyar80 Diyarcim, bir kestane sekerim daha. Forumun süper hafiza beyni. Hicmi replik unutmazsin? Maasallah, nazar degmesin. Iki diziye yaziyorsun, tek kelime, takdir ediyorum. Bu sene, Allah nasip ederse, senide muhakkak görmeliyim diyorum. Annenin o güzel ellerinden öpmeye gelicegim.Seninle tanistigim icin cok mutluyum.
    Bütün güzellikler senin olsun, en güzelini hak ediyorsun. Geldigim zaman beraber sarki söyliyecegiz : Sag eller havaya , düüüüttttt düüüüüüttt düttt dütt

bimkolik bizleri fragman resimsiz birakmiyan,merakimizdan catladigimiz zaman, rahatlatan, biricik arkadasimiz. Cok cok tesekkür ediyorum, iyiki varsin.

Ambra yaz tatilinde, süper senaryolarinla gecinmistik. Ama simdi bizleri yanliz biraktin.
    Aglamak istiyorum… Gecen hafta bir baktim msj yazmissin, ne kadar sevindim, anlatamam.

Sayfa 1/34 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)