Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon
992 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bıçak Sırtı - Bölüm Yorumları

Durum:
    glhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bıçak Sırtı - Bölüm Yorumları

Alıntı Atrakumas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar

Acaba bilen var mı bu akşam eurod de bıcak sırtının tekrarı yayınlanıyor mu yayınlanmıyor mu ?
    evet yayınlanıyo canım:img-yes:
    daha doğrusu tekrar sayılmaz da son bölümü avrupada sağolsunlar(!) anca veriyolar:icon_whis:icon_whis
    gerçi isteyen şimdiye kadar çoktan izledi zaten bu gecikmeyi niye yapıyolar hala anlamış değilim

Durum:
    sym_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bıçaksırtının fragmanının izledim ve acayip sinir oldum ya ali ne kadar bencilmiş nisana dedine bak ya murat sen ve ben aile olacağız diyor vallah çok sinirimi tamam nisanla evlenebilir ama murattı orhandan alması çok sinir bozcu.Nisan iyi dedi ama aferim vallah orhan'na olan saygısını takdir ediyorum.Orhan'nı yoksayamam demesi çok iyi

Durum:
    MeMoLiSa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Melisa♥AliAtay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şeymacım bencıllık deyınce ılk sırada orhan ve nısan gelır alı de bu kelımenın zerresı yoktur. alı suan bır cıkmazda gıbı goruyor kendını ve ne yapıcagını bılmıyor bır tarafta nısan bır tarafta da oglu var. nısana evlenme teklıf etmesı kı ne oldugunu daha bılmıyoruz fragman aldatmacasıda olabılır bu bunu sadece onu sevdıgı ıcın yapar oglunu almak veya baska bır amac ıcın degıl. cunku bunu ıstese farklı yollardan yapar bunu hepımız bılıyoruz. ayrıca muratı orhandan nıye alsın kı murat zaten alının oglu onun bır parcası ona aıt. burda bencıllık yapan bırılerı varsa bunlar orhan ve nısandır kesınlıkle ali degıl :img-wink:
    İmzada ki resmin pixel sayısı 600*110'u geçmemeli.
    Dizifilm Yönetimi

Durum:
    sym_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sorfangirls Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şeymacım bencıllık deyınce ılk sırada orhan ve nısan gelır alı de bu kelımenın zerresı yoktur. alı suan bır cıkmazda gıbı goruyor kendını ve ne yapıcagını bılmıyor bır tarafta nısan bır tarafta da oglu var. nısana evlenme teklıf etmesı kı ne oldugunu daha bılmıyoruz fragman aldatmacasıda olabılır bu bunu sadece onu sevdıgı ıcın yapar oglunu almak veya baska bır amac ıcın degıl. cunku bunu ıstese farklı yollardan yapar bunu hepımız bılıyoruz. ayrıca muratı orhandan nıye alsın kı murat zaten alının oglu onun bır parcası ona aıt. burda bencıllık yapan bırılerı varsa bunlar orhan ve nısandır kesınlıkle ali degıl :img-wink:
    Nasıl zerre kadar bencillik yok var bu ne şimdi sence doğrumu oh vallah beyefendinin isteğine bak murattı alalım sende benimle evlen mutlu bir aile olalım olurmu bir kere orhan'nında murattı üstünde çok büyük hakkı vardıronun parçası olabilir ama onu büyüten ve bunca yıl emek veren bir adamı murat silip atamaz.İmkansız ali ne yapalım oğlunu uzaktan sevsin.Ama nisana öyle birşey diyemez.Ali 'nin bencil yanınıda öğrendik diyorum nisan'la öyle konuşması bencillikdir.
    Konu sym_88 tarafından (27-01-08 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Rabish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YSIYCT
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Uzun zamandir birseyler yazmamisim BS basligina, hazir biraz vakit bulmusken dizi hakkinda izlenimlerimi aktariyim dedim.
    Dizi genel olarak iyi ilerliyor, tek ve en buyuk puruz Nisan .. Nisan'in gereksiz ve uzayan inadi .. Tamam baslarda tepki gostermesi, inanmamasi normaldi, bir kac ay once hayatina giren bir "yabanci"dan suphelenmesi normaldi, ama o dag evindeki sahnelerden sonra hala "sana guvenmiyorum" diyen bir Nisan izlemek hiç hos degil ..
    Neden 15 kusur bolum sonra Turk dizilerindeki esas kizlar sapitiyor :icon_whis afedersiniz baska kelime bulamadim ama durumu en iyi anlatan kelime bu galiba. Bir kere de sapitmasaydi be kardesim. Neyse, henuz herseyi kaybetmis degiliz, hala Nisan'in cok yakinda duzelecegini umut ediyorum.

Hala bekledigim birsey daha var : Mehmet & Gunes'in ayrilmasi. Abi-kardes gibi duran iki insanin viç viç ask sahnelerini izlemek istemiyorum. Yakissalar, birseyler siritmasa izlerim sorun degil ama olmuyor olmuyor olmuyor .. Ozgur çocuk Mehmet'in romantik evlilik teklifi bile hosuma gitmedi, o derece rahatsiz oluyorum .. Tez zamanda Mehmet & Gunes'in ayrilmasini ve Mehmet & Zerafet yakinlasmasini izlemeyi diliyorum .. Kaç bolumdur sahneleri yok zaten, yarin insallah birtanecik olur.

No frost buz dolaplarina rakip olabilicek annemiz hakkinda birseyler soylemeden olur mu ? Hayir ..
    Nedir o kadin oyle ya :img-hyste saka gibi .. Gelis sebebi de hareketleri kadar vurucu. Umarim Mehmet onun onunde Gonul'e anne diye hitab eder ya da cok samimi davranir, boylece Zerafetcigimin deyimiyle "Kosem Sultan"i sinirden çatlarken izleriz .. :)

Sarkimiz da gelmis, ben begendim :img-wink: Funda Arar'in cok ozel bir sesi var, cok guzel seslendirmis .. Kulagim henuz alismadi ama eminim yakinda BS-Ask parçasi gibi gunde 15 kere dinlerim ..
    1905(L)

Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)