Sayfa 64/64 İlkİlk ... 14546061626364
317 sonuçtan 316 ile 317 arası

Konu: Binbir Gece - Bölüm Yorumları

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    503

Aldığı Beğeni: 358

Bahsedilme
    1 Mesaj

Vatanim sensini izledikten sonra Binbirgeceyi tekrar izlemek istedim malum 10 yil once daha çocuktum tam hatirlayamiyordum.

Dizi nin anna karakteri Ali kemal miş meğer adamin bütun yaşam evrelerini göstermişler yan karakter zehirlenmesi yaşadim :img-hyste

Bennu beni Kerem aşki ile delirtiiii kerem ilk sezon finaline yakin yine şehrazat aşki depreşmişti yoksa karakteri güzel ilerliyordu :icon_whis

Şehrazat dizinin en sevimsizi :img-beee::img-beee:ne kadar soğuk önyargili biriymiş kaç kere onuru kirdi ona inanmadi sonra da siyah kadarim annem babam ahmet öldu kimsesizim ben seninle siyah gecemiz benim damgam zirvaliklariyla uste çikti :img-tomat 42 bölumde anlamadan dinlemeden burhan beyi yerin dibine batirdi bayan hep mağdurum her zaman hakliyimgil:img-beee::img-beee:

final de hanim efendi başka biriyle nikah masasina öturmuştu ama sonradan kaan onura kaçinca pişman olmuştu :img-tomat şimdi 44 bölumu izliyorum nasil ayrildiklarini hatirlamiyorum ama keşeke onur bu kadini birkasayaydi soğuk nevale :img-beee:

Durum:
    *serap* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Azize❤Cevdet=BH
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    106

Aldığı Beğeni: 148

Bahsedilme
    8 Mesaj

Standart Cevap: Binbir Gece-Bölüm Yorumları

Tekrarlarıyla ‘Binbir Gece’ Kanal D’de!

Oynatıldığı dönemde (2006-2009) büyük sükse Binbir Gece, tekrar bölümleriyle yeniden ekranlarda!

Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci’nin gibi isimlerin başlıca rollerini paylaştığı yapım, hasta oğlunu tedavi ettirebilmek için para bulmak zorunda kalan ve patronuyla tek gecelik bir ilişki yaşamayı göze alan Şehrazat’ın hikayesini konu ediyor..

TMC imzalı ‘Binbir Gece’ tekrarlarıyla Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 17.15’te Kanal D’de!

Sayfa 64/64 İlkİlk ... 14546061626364

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri