Sayfa 1/64 123451151 ... SonSon
317 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Binbir Gece - Bölüm Yorumları

Durum:
    BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İzmir
    Konular
    246
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Binbir Gece - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=55203

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

Saygılarımla
    Süper Moderatör
    BERNA
    İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
    Dostoyevski

Durum:
    osLm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ay 2. fragmanı bende izledim sonunda başını kacırdım ama olsun napım:)

bugünde dizimiz var:happy0064

subat sonunda bitcekmiş dizimiz of ya tam eski tadına döndü derken dizinin bitmesine 10 bölüm kaldı of:img-cray:

Durum:
    nelke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    baku
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    30

Aldığı Beğeni: 28

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dunki bolum cok gergin kecdi..Tek beyendiyim sahne Firdevsin evden kovulmasi.Sehrazat-Onur sahneleri az idi,Keremde yapacagini yapti.2 kere yattdi Edayla ve bununla yetmeyib siyah geceni anlatdi.Aptal! Onu ne Bennu ne de Onur aff etmez umarim. Dun fragmani vermediler galiba yine onumuzdeki hafta olmaycak amma fragmani biz zaten gorduk 79 bolumun 1 fragmani 80 bolume aitdi cunki hic bir sahne ,ne Edanin santaj yapmasi,ne Sehrazatin Edani kovmasi,ailece birlikte uyumalari ve hic biri dunki bolumde yok idi,yalnislikca 79 bolum yazmislar halbuki 80 bolumun fragmaniydi

Durum:
    osLm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

inanmıyorum ya Kerem gene gitti Edaya off:img-cray::img-cray:

dizi eski tadına zevkine heyecanına döndü artık son bi kaç bölümdür gercekten hiç sıkılmadan izliyorum diziyi ana karakterlere dönünce konu çok iyi oldu...:img-yes:

Kereme sinir oldum ya hadi 1. tamam 2 kere gitti ya 2 bide siyah geceyide öttü Edaya off Eda şimdi yapmadıgını bırakmıcak...Tam dedim herseyi unuturlar Edala bi baktım gene gitti off:img-cray:

bennuyada acıdım ya haklı kız kerem hiç yanında değilki onun her bişeyde çekip gidiyor... bennu napsın tabi düşüncek keremin onu sevmediğini.. bencede kerem gercekten asık değil bennuya azcık seviyordu şimdi hiç sevmiyor...

firdevside kovdu evden iyi yaptı aslında onur valla haddini asmıstı gercekten.. demek buymus tatsız olay iyi bare bende küserler gene diye korkuyordum:)

o kadında geldi onurun yanına oda asık onura hepte aynı seyler be kardeşim onur&sehrazat cephesinde... kerem&bennu ya bişey demicem onlar tüm gaz heyecan devam ediyor değişik olaylarla...

fragmanda verilmedi kesin yok bu hafta dizi off yaa:img-cray::img-cray:

Durum:
    ayka239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    bbg
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nelke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dunki bolum cok gergin kecdi..Tek beyendiyim sahne Firdevsin evden kovulmasi.Sehrazat-Onur sahneleri az idi,Keremde yapacagini yapti.2 kere yattdi Edayla ve bununla yetmeyib siyah geceni anlatdi.Aptal! Onu ne Bennu ne de Onur aff etmez umarim. Dun fragmani vermediler galiba yine onumuzdeki hafta olmaycak amma fragmani biz zaten gorduk 79 bolumun 1 fragmani 80 bolume aitdi cunki hic bir sahne ,ne Edanin santaj yapmasi,ne Sehrazatin Edani kovmasi,ailece birlikte uyumalari ve hic biri dunki bolumde yok idi,yalnislikca 79 bolum yazmislar halbuki 80 bolumun fragmaniydi
    offfff ya ben o fragmani hic izlemedim:img-cray:dunki bolum cok heyecanliydi shehrazatin kiskanmasi cok komikdi kereme de cooooooooook kizdim ya niye anlatdi

Sayfa 1/64 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri