Sayfa 1/17 1234511 ... SonSon
85 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bir Aile Hikayesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Bir Aile Hikayesi - Bölüm Yorumları

This Is Us uyarlamasının kadrosu şekillenmeye başladı!
    Ranini tv

Med Yapım'ın dünya televizyonlarında çok ses getiren ve izlenen ödüllü format This Is Us'ın uyarlama haklarını aldığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştuk. Anne, Kadın, Umutsuz Ev Kadınları gibi çok başarılı uyarlamaların yapımcısı Med Yapım, yeni sezonda Fox Türkiye ekranında yayına girmeye hazırlanan This Is Us için geçtiğimiz aylarda masa başı çalışmalarına başlamıştı.

Dünyasını Merve Girgin'in kuracağı uyarlamanın oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Duyumlarımıza göre son olarak Türkiye'nin ilk vampirli hikayesi olan Blu Tv'nin Yaşamayanlar adlı projesinde rol alan Birkan Sokullu This Is Us projesi için imza aşamasına geçti.

Amerika'nın ulusal kanallarından NBC'deki yayın hayatına devam eden This Is Us aynı doğum gününü paylaşan ve hayatları çeşitli şekillerde kesişen bir grup insanın yaşadığı beklenmedik olayları anlatan bir aile draması. Bu kişiler popüler bir komedi dizisinin hayatından memnun olmayan başrolü Kevin, eşi üçüz doğurmak üzere olan Jack, obezliğiyle uzun yıllardır mücadele eden Kate ve kendisini bebekken bir itfaiye merkezine bırakmış babasını yeni bulan Randall. İkinci sezonuyla ekranlarda olan yapım, üçüncü sezon onayını çok önceden almıştı.

Dan Fogelman'ın yaratıcısı olduğu projenin kadrosunda Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson ve Chris Sullivan gibi isimler yer alıyor. Dizi şimdiye Primetime Emmy, Altın Küre ve Screen Actors Guild başta olmak olmak üzere pek çok ödül adaylığı ve ödül alırken Randall karakterini canlandıran Brown bahsi geçen üç ödülü de kazandı.

Gelişmeleri bildireceğiz.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: This Is Us (2018)

Songül Öden, This Is Us uyarlamasının kadrosuna katıldı!
    Ranini tv

Med Yapım'ın dünya televizyonlarında çok ses getiren ve izlenen ödüllü format This Is Us'ın uyarlama haklarını aldığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştuk. Anne, Kadın, Umutsuz Ev Kadınları gibi çok başarılı uyarlamaların yapımcısı Med Yapım, yeni sezonda Fox Türkiye ekranında yayına girmeye hazırlanan This Is Us için geçtiğimiz aylarda masa başı çalışmalarına başlamıştı.

Dünyasını Merve Girgin'in kuracağı uyarlamanın oyuncu kadrosunun şekillenmeye başladığını ve Birkan Sokullu'nun projeye dahil olduğunu duyurmuştuk. Cast çalışmaları devam eden projede yapım firması Anne dizisindeki rolüyle ekran seyircisinin radarına giren Berkay Ateş'le de görüşmeler yapıyor. Uyarlamanın oyuncu kadrosuyla ilgili ikinci anlaşma haberi ise Rebecca karakteri için geldi. Duyumlarımıza göre bu rol için başarılı oyuncu Songül Öden ile anlaştı.

Hikayenin taşıyıcı karakterlerinden olan Kate için yapılan ve titizlikle sürdürülen seçmeler de sonuçlandı ve yapım şirketi bir oyuncuyla imza aşamasına geldi ancak onu henüz açıklamayacağız.

Amerika'nın ulusal kanallarından NBC'deki yayın hayatına devam eden This Is Us aynı doğum gününü paylaşan ve hayatları çeşitli şekillerde kesişen bir grup insanın yaşadığı beklenmedik olayları anlatan bir aile draması. Bu kişiler popüler bir komedi dizisinin hayatından memnun olmayan başrolü Kevin, eşi üçüz doğurmak üzere olan Jack, obezliğiyle uzun yıllardır mücadele eden Kate ve kendisini bebekken bir itfaiye merkezine bırakmış babasını yeni bulan Randall. İkinci sezonuyla ekranlarda olan yapım, üçüncü sezon onayını çok önceden almıştı.

Dan Fogelman'ın yaratıcısı olduğu projenin kadrosunda Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson ve Chris Sullivan gibi isimler yer alıyor. Dizi şimdiye Primetime Emmy, Altın Küre ve Screen Actors Guild başta olmak olmak üzere pek çok ödül adaylığı ve ödül alırken Randall karakterini canlandıran Brown bahsi geçen üç ödülü de kazandı.

Gelişmeleri bildireceğiz.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    338

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bu diziyi izlemeye başladığımda kesin ilerde bunu uyarlarlar demiştim :865323
    Yabancılar This Is Us la birlikte drama konusundada nekadar başarılı olduklarını kanıtladılar !
    Dizi başladığı günden beri Amerikada NBC de reyting rekorları kırıyor 25 milyonlara kadar çıktı izlenmeleri
    Bu dizide öyle bir işleniş varki bazen tek kelime konuşmadan sadece bir bakış bir yutkunma sizi hügür hüngür ağlatabilir
    Diziyi izlerken boğazınız düğümleniyor her sahnesi insana ayrı bir duygu yaşatıyor bir sahnesi sizi mutlu ederken 3 dakika sonra bir bakmışsınız ağlıyorsunuz
    sadece acı ve keder yüzünden değil çoğu zaman mutluluktan ağlatıyor insanı....
    Bu dizide üç çocuklu bir çiftin hikayesi anlatılıyor anne üçüzleri doğururken bebeklerden biri hayatını kaybediyor
    aynı gün yeni doğmuş siyahi bir bebek hastaneye geliyor ve onlarda onu evlat ediniyorlar hikaye böyle başlıyor
    çocuklardan birisi aşırı yakışıklı ünlü bir oyuncu oluyor, kız olan aşırı kilolarıyla derdi olan obezite hastası olarak hayatına devam ederken
    evlatlık olan siyahi çocukta başarılı bir işi ve iki çocuk babası olarak hayatını sürdürüyor
    dizi tam 5 farklı zaman diliminde aynı anda geçiyor ve ailenin önemini ve gücünü anlatıyor
    Ön yargılı olmak istemem ama yerliler bunu anca klasik yerli dram dizisine çevirir
    Aşırı ajitasyonlu sürekli yüksek sesle ağlamaların olduğu ağıtların yakıldığı
    süreleri doldurmak için entrikayla kirletilen orjinal senaryo, buna benzer bir dizi olur
    ama öylede olmak zorunda çünkü öbür türlüsü tutmaz ki !
    Konu dajavu tarafından (14-06-18 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    Defne06 (12-07-18), Selin (15-06-18)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 582

Bahsedilme
    26 Mesaj

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön yargılı olmak istemem ama yerliler bunu anca klasik yerli dram dizisine çevirir
    Aşırı ajitasyonlu sürekli yüksek sesle ağlamaların olduğu ağıtların yakıldığı
    süreleri doldurmak için entrikayla kirletilen orjinal senaryo, buna benzer bir dizi olur
    ama öylede olmak zorunda çünkü öbür türlüsü tutmaz ki !
    Bence bu yazdiklarin ön yargi degil, gelecegi görmek :img-grin2:

Orijinal diziyi izlemedim ama okudugum ve duydugum yorumlar baya olumluydu. Yilin sürpriz yapimi olarak izleyici kitlesini git gide büyüttü.
    Bizde nasil olur? Asagi yukari yazdigin gibi. Kanalin FOX ve Yapimin Med Yapim oldugunu düsünürsek baska türlüsü aklima gelmiyor. Bizim Hikaye, Kadin vs. iyi diziler sevenleri de var (BH'nin ilk bölümlerini izlemistim), ama bu diziyi izleyecegimi sanmiyorum. Baska yapim sirketi tarafindan cekilse ve baska kanalda yayimlansa bu habere sevinirdim, ama simdiki Kanal ve sirketin hedef kitlesine uymuyorum.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    338

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu yazdiklarin ön yargi degil, gelecegi görmek :img-grin2:

Orijinal diziyi izlemedim ama okudugum ve duydugum yorumlar baya olumluydu. Yilin sürpriz yapimi olarak izleyici kitlesini git gide büyüttü.
    Bizde nasil olur? Asagi yukari yazdigin gibi. Kanalin FOX ve Yapimin Med Yapim oldugunu düsünürsek baska türlüsü aklima gelmiyor. Bizim Hikaye, Kadin vs. iyi diziler sevenleri de var (BH'nin ilk bölümlerini izlemistim), ama bu diziyi izleyecegimi sanmiyorum. Baska yapim sirketi tarafindan cekilse ve baska kanalda yayimlansa bu habere sevinirdim, ama simdiki Kanal ve sirketin hedef kitlesine uymuyorum.
    Bir yerli dram dizisini izlerken ağlamiycam desende çoğu zaman hüngür hüngür öyle bir ağlıyorlarki ister istemez izlerken etkileniyorsun hatta sende ağlamaya başlıyorsun
    bana göre esas marifet This Is Us ta gibi çoğu zaman hiç ağlamadan izleyiciyi ağlatabilmek... :img-hi:

Sayfa 1/17 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri