Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bir Aşk Hikayesi - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Esire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    unutmak
    Konular
    27
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bir Aşk Hikayesi - Bölüm Yorumları (1)

Aşk Hikayesi (Fox Tv)
    Bazı internet sitelerinde Show TV’de ekrana geleceği yazılan, dünyaca ünlü Kore dizisi “I’m Sorry I Love You”nun yerli uyarlamasının FOX’ta yayınlanacağı öğrenildi

MF Yapım, FOX TV’de yayınlanacak olan yeni bir dizi için hazırlıklara başladı. Bir Güney Kore dizisi olan ’’I'm sorry, I love you" isimli diziden uyarlanan ve adı ’Özür Dilerim, Seni Seviyorum’ konulan dizide, Damla Sönmez ve Ufuk Bayraktar’ın yanı sıra Yamaç Telli, Elçin Sangu da rol alacaklar.

Dizide, anne ve babası tarafından terk edilmiş acılarla geçen çocukluğu ve sokaklarda suçlu olarak yaşayan bir gencin hayatı anlatılacak.

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=215681

Dizi İsmi değişti..
    http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=216017

Dizifilm Anasayfa
    Konu NATY&FACU tarafından (17-04-13 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.
    Her İhanet Sevgi ile Başlar

Durum:
    seven neyapmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    le seung gi nin gülüşünde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

offffffff sayfası bile açılmış, ben vazgeçerler, olmaz derken, şaka değil mi bu, hiç istemiyorum kore dizilerinin uyarlamasının yapılmasını, hemde yapımcıya bak, üstelik kanal fox hemde bu kadar dizilerin yayındna kalktığı bi dönem, bekleyelim bakalım ben hala, sonu gelmez diye düşünüyorum

Durum:
    Ceren53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Narin♥Firat
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Güney Korenin Efsanevi dizisidir. Bilen bilir izliyen aylarca senelerce etkisinden kurtulamamisdir ben kliplerini izlerken hala aglarim finalden sonra moo hyuk diye diye divane gibi gezdimi bilirim.
    Yanliz biz bu isleri beceremiyoruz uyarlama isleri elimize yüzümüze bulasdiriyoruz miss gibi orjinali varken ben bu diziyi izlemem kore versiyonunu izliyen herkezde izlemyecekdir bence...
    Cünkü Moo hyuk yane basrol karakterini öyle bir oyuncu oynuyorki kore versiyonunda, kendisi korenin en iyi jönüdür adam gibi adam, Sapina kadarda oyuncudur.
    Moo hyuk derinleri olan bir karakterdi feci duygu gecisleri yasayan bir karakterdi so ji sub bunu izleyiciye öyle bir geciriyorki o bir dizi karakteri olmakdan cikiyor var ya moo hyuk var yasiyor hissine kapiliyorsunuz resmen kendinizi parcaliyorsunuz onun kaderine agliyorsunuz.
    Iste so ji sub karakteri böyle izleyiciye geciriyor.
    Veee So ji subun bir altarnatifi türkiyede yok kimse kusura bakmasin bana göre yok ha olsa olsa Kenan imirzalioglu olabilirdi cünkü hem so ji sub yigidim gibi yakisikli hemde onun kadar yetenekli.
    Ama ismi gecen beyefendiyi ezelde izledim sevenleri kusura bakmasin bana göre daha oyunculukdan coook uzak ben öyle herkese oyuncu demem diyemem. Helede so ji sub citayi bukadar yüksek tutmusken kusura bakmasin isi cok zor....

Gelelim basrol kizimiza bitanecik Eun chea karakterine ah o ufacik tefecik ama muhtesem yetenekli im soo yung oda karakteri tam anlamiyla yasadi bizde adi gecen basrol hanimkizimiz damla sönmezde ben ekran isigi bile göremiyorum...

Bu diziyi kim izler ben size söyliyeyim orjinalini izlememis izleyici izler belki oda bu kadroyla ilgi cekecegini pek sanmiyorum ben.
    Illa ask dram dizisi izlemek istiyorsaniz lütfen acin zaten kisacik olan Orjinalini izleyin zaten 16. bölümcük vede her bir bölüm maximum 60 dakika sürmekdedir... Yane inanin daha tatmin edecekdir sizi onlarla agliyip onlarla güleceksiniz ama en azindan kaliteli heycanini yitirmeyen muhtesem oyuncuklar esliginde bir dizi izlemis olursunuz...

Önce evim snsin filmi a moment to rememberden uyarlandi sonra Im sorry i love you, amerikan diziler filmler bitdi simdi güney koreyemi el attik. Hani bizim yokmu yaratici senaristlerimiz neden özgün biseyler cikmiyor bizden neden herseyin cakmasini yapmak gayretindeyiz hadi yapdiniz bare iyi bir cakmasini yapinda bizde gam yemiyelim.
    Sirada hangi güney kore filmi dizisi var uyarlanacak acaba? secret gardenmi? youre beatifulmu? daisymi? yoksa a milyonerin ilk askimi? chain and abelmi hangisi sirada?

Agar bir elesdiri oldugunun farkindayim ama ben kendi fikrimi kaleme aliyorum.

Durum:
    cemotara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Tuba Büyüküstün
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kore dizilerini bir türlü izleme fırsatım olmadı...
    Daha doğrusu izlemek istedim ama bulamadım...
    Özelliklede bu diziyi ve secren gardeni çok övmüşlerdi ve izlemek çok istiyorum...

Yapımcılarımızın eline atmadığı bir kore dizileri kalmıştı onada el atmışlar...:icon_whis
    Yalnız kore dizlerin bölümleri kısa oluyormuş ve süreleride 60 dk. falan...
    Acaba bizimkiler bu dizileri nasıl yapacaklar...:icon_whis

Bu arada sevgili ceren53;
    Ufuk bayraktar ile ilgili yorumuna katılmıyorum...Bana göre çok sağlam ve iyi bir oyuncudur ama tabikide yabancı dizilerin uyarlanmasına bende karşıyım...:img-wink:

Durum:
    matemanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    #KDrama #KMovie
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Orjinalini yayınlayıp iyi reklam ve uğraşla daha çok "reyting" alabilecekken böyle tehlikeli yollara giriyolar.
    Amerika neyse ona alıştık ama Kore dizilerinin uyarlaması nerden çıktı.

Hiçbir dizi orjinaliyle aynısı olamaz aynı etkiyi yaratamaz.

Bu durum Gumiho'nun basına gelmez umarım:865323

Önyargının dibindeyim

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)