Sayfa 30/201 İlkİlk ... 202627282930313233344080130 ... SonSon
1001 sonuçtan 146 ile 150 arası

Konu: Bir Aşk Hikayesi - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    esra2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    belcika
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    98

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhabalar:)
    netim sonunda oldu ve bende diziyi izleyebildim. bolumu cok cok begendim.. neresinden nasil basliyacagimi bilmiyorum..korkut ve ceylan sahnelerine deginemiyorum yorumumlar buyusunu bozmak istemiyorum.. :)

ozette bahsedilen ceylan korkutu edanin evinde gorur ben oyle bir sahne goremedim yada ozeti benmi yanlis okudum anlamadim gitti :s

ceylanin babasi bakalim napacak, korkutu kesin uzaklastirmak isteyecektir.. orjinalini izleyen arkadaslar, neoluyor yine korkut istenmiyormu?

korkuta cok kiziyorum.. ceylana ya acik acik herseyi anlatsin, boyle boyle benim durumum desin, ozette guya haftaya acikliyor ya bakalim, insallah aciklar..

son olarak, raytingler belki bu hafta yukselebilirdi sonucta gecen hafta guzel bir sonuc almisti, ama survivor yine alinca raytingler olan guzelim diziye oldu..
    egerki sali gunleri survivor varsa en acilinden yeni gune gidilmeli yoksa bu dizi orjinalindeki gibi final yapar, bizde korkutceylan askindan mahrum kaliriz ;

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüm bana çok karışık geldi hem korkutun hem de ceyalnın duyguları karışık ben baştan beri korkutun ceylana hissettiklerinin annesine olan özlem ve sevgi eksikliğini gidermek için arayış olarak bakıyorum.Asıl gerçek aşk herşey ortaya döküldükten sonra yanı Gönül hanım ve diğerleri Korkutun gerçekten kim olduğunu öğrendikten sonra ceylana olan duygularının arkasında duracak mı çok merak ediyorum.Korkut itiraf etti yaşadıklarından dolayı kendinden başka kimseye güvenmiyor ceylan onun için sadece bir arayış,sevgisizliğinin ve saf tarafını temsil ediyor ve sırf bu yüzden onun yanında kendini iyi hissediyor.Bu arada 8. bölümde inşallah herşey ortaya dökülür, bakın o zaman konu daha akıcı ve daha ilgi çekici olacak,tabi bence siz nasıl düşünüyorsunuz onu bilemem.

Durum:
    nisa 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhabalar
    bölüm yine çok güzeldi :img-wink:
    özellikle korkutun şakası ve tekne sahnelerine bayıldım:img-in_lo tabi ceylanın korkut için sarma yapmasıda çokkk şekerdi:img-in_lo
    tolga ve edaya yorum yapmayacağım uzak durum ceykutumuzdan diyorum:img-beee:

reytinglere gelirsek açıkçası survivorun salı olacağında duyunca tahmin etmiştim böyle olacağını:icon_sorr
    bence dizi için en uygun cumaydı ama malesef kargülü cumaya koydular cuma olsa dizi ilk 5 'te olurdu gerçi hala koyabilirler inanın peşembe, cuma tv açmıyorum izlyecek bir şey yok diye özellikle cuma olmasını istiyorum inş diğer dizi ile yer değiştirirler yada 2 diziyi arka arkaya yayınlasalar:icon_whis
    bu dizininde saçma reyting olayları yüzünden yayından kalkmasını aslaaa aslaaa istemiyorum.hatta yazında devam etmesini istiyorum zaten 3-4 hafta sonra diğer diziler tatile girecek yada final yapacak bu süper olur inş yazında olurda daha fazla izleyici çeker ve gelecek sezonda devam eder :img-wink:

Durum:
    ~ÖzGé~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    kerem gibi...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dün malesef bölümü bende izleyemedim, survivor yüzünden ve sanırım Salı günleri bundan sonrada izleyemiycem.. :icon_sorr Zaten Survivor reytingleri epey düşürmüş. Kesinlikle gün değişikliğine gidilmeli, Survivor olan günler hariç Çarşamba Perşembe Cuma kalıyor geriye, Cuma yada Perşembe olabilir.. En iyisi Cuma olması olur sanırım. Dizinin reyting kurbanı olmasını istemiyorum.:icon_sorr

Diziyi netten de izleyemedim tam olarak internet hızı sağolsun,
    İzlediğim kadarıyla Korkut daha ileri gitmemiş, biliyordum bunu şaşırmadım.:img-wink:
    EmineKorkut sahneleri çok güzeldi, Korkutun balonları Emine ye getirmesini sevdim.
    Ceylanın onun için endişelenmesi falan çok güzeldi, Korkutun şakası ise müthişti. :img-hysteO nasıl bir sesini değiştirmek koptum gülmekten,:img-hyste kızın resmen yüreğine indi. Sahildeki sahneleri çok güzeldi, diyecek kelime bulamıyorum oraya. Dizinin en güzel sahnesiydi ama sonunu bağlamamışlar saçma sapan kopuk bir şekilde kaldı sonra hoop başka sahne..:img-beee:
    Ceylan Korkut için sarma yaptı, sonra hoop sarmayı bi köşeye atıp çıktılar, çocuk bir tadına baksaydı bari, birde Korkutun Ceylana aldığı bileklik Ceylan alıp taktı mı takmadı mı göstermediler, bak işte böyle ince noktaları atlamasalar daha güzel olacak, hep buralarda saklı güzelliği neden çekmiyorlar anlamıyorum.:icon_sorr
    Gezdikleri sahneler güzeldi, Korkut bu bölüm beni gene acayip şaşırttı, sürekli Ceylanla inatlaşması, sarılması falan, güzeldi ama.:happy0064
    Yalnız şu ilk fragmandaki 'ben senin çocuğunun babası olamam' muhabbeti o kadar şaçma yazılmış ki, Korkut pat diye niye böyle bir şey söyledi, Ceylan niye düzgün bir tepki vermedi.. Sırf Korkutun Ceylanın çocuğunun babası olmayı çok istediğini gösterelim diye yapılmış, kötü bir sahneydi, başka bir şekilde daha mantıklı olarakta bu gösterilebilirdi.
    Bu bölüm hep böyle bir inatlaşma vs ile geçiştirildi,gene öpücük göremedik, böyle güzel bir duygusal sahne bekledim ama yoktu, haftaya olur inşallah. :img-wink:
    Tolga ve saçmalıkları gene pek bir sıkıcıydı. Yok ben Tolga, Gönül Eda ve Tahsin in sahnelerini çekemiyorum. Onun yerine Umut ve Emine daha çok olsa daha keyifli olur kesinlikle.
    Bu bakımdan arkadaşlara katılıyorum bende pek beğenmedim bölümü,en azından 6 daha iyiydi, bunun dışında ikili sahneler hep bölünmüş ve yarım bırakılmış.:img-beee: Haftaya daha güzel, yarım kalmamış sahneler, duygusal anlar ve nihayet o öpücüğü istiyorum.
    ------
    Çalışmalar çok güzel ellerinize sağlık :)
    Bölüm resimleri için teşekkürler..

Korkut:Ya tamam dur sus bağırma kız. Aa-a.
    Balimmmm bölümün en sevdiğim sahnesi burasıydı.. :) Ellerine sağlık. :)

Durum:
    #Ayçiçeği# - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Only Dreams ..
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Özete yorum yapma vaktim gelmişti.
    Bu hikâyede hiç kimse temiz değil… Sadece sen temizsin… Beni unutma taş kafa…
    Korkut Ali bu sözleri Ceylan’a söylerken artık yolun sonuna geldiğini düşünmektedir.
    Öncelikle Korkut Ceylana bu sözleri söylerken sanırsam oyuna son verip Almanyaya gitmeyi düşünüyor yada kurşun yüzünden hastalığı ilerlerse eğer yakında ölüyorum diye düşünüyor olabilir . Gitmeden Ceylana bunları söylemek istiyor :icon_sorr
    Tahsin’in onun gerçek kimliğini ortaya çıkarması an meselesidir.
    Tahsin Bey şimdi Korkutu öğrendiğine göre kesin birşey yapıcak ama hemen yapmaz biraz bekleyecek bana kalırsa ...
    Diğer tarafta Eda’yla olan ilişkisi de tehlikeli bir boyuta gelmiştir. Korkut Ali, Eda’ya gidip bu oyuna bir son vermek ister. Ama karşısında bambaşka bir Eda vardır. Olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir.
    Bu kısma acayip iğrendim. Artık EdaAli görmek istemiyorum! Ama Eda kesin Korkuttan vazgeçmek istemeyecek, kavga çıkaracak ve şu mafyatik babasıyla ilgili bir olaya karışır belki de Korkut bir bu eksikmiş gibi :img-beee:
    Korkut ve Ceylan’ın baş başa geçirecekleri son gün Tolga’nın Ceylan’ın ona aşık olduğunu öğrenmesiyle yarım kalır.
    Korkut&Ceylanın baş başa geçirecekleri günü çok merak ediyorum , o romantik atmosfer nasıl olacak acaba? Ya da romantik bir atmosfer olacak mı? Yine de baş başalar ve umarım nihayet beklediğim yakınlaşma gerçekleşir yani Ceylan Korkuta aşık olduğunu kabul eder ve öpüşmek üzere falan olurlar derken Tolga böler :icon_whis Tolgaya Ceylanın kendisine aşık olduğunu ya Eda söyler yada Gönül Hanım ve Tolga da artık Ceylandan hoşlanmaya başlar tıpkı kore versiyondaki gibi . Bundan sonra Tolgayı daha sık görmeye hazır olun :865323
    Tüm bu olanlar bile Korkut ve Ceylan’ın aşkının önüne geçemez ve Ceylan’ın büyük itirafı Korkut’u gözyaşları içinde bırakır.
    Herşeye rağmen Ceykutun aşkının önüne geçilmeyeceğine göre bunlar yarıda kesilen yakınlaşmaya devam edecektir . Ceylanın itirafı herkesin tahmin ettiği üzere Korkuta aşık olduğu Korkut ağladığına göre Ceylan Korkutun gitmemesini , hep yanında kalmasını isteyebilir, Korkut da bu sözleri duyunca duygulanıp ağlar :img-in_lo
    Eğer hayal kırıklığına uğramazsam, artık şu geciken öpüşmeyi bekliyorum son sahne için ama gerçek olmayabilir hayalim ....

Eklenen herşey mükemmel , harika çalışmalar yapıyorsunuz canlarım :love01:
    >Time is the best writer it always writes the perfect end.<

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)