Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bir Aşk Hikayesi - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Bir Aşk Hikayesi - Bölüm Yorumları (2)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Bir önceki başlığa http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=133462 ulaşabilirsiniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    NATY&FACU
    Bölüm Sorumlusu
    Konu NATY&FACU tarafından (05-06-13 Saat 13:29 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    934

Aldığı Beğeni: 671

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı ~ÖzGé~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özet çok kafamı karıştırdı benim ya..“Seni gerçekten çok sevmiştim… Bunu bize neden yaptın?” Korkut neden Ceylana böyle bir şey söyledi anlamıyorum. Çok meraklandım şimdi.
    Korkut Edanın evinde demek ki, ben hala birlikte olduklarına inanmıyorum, özette bunu düşünelim diye böyle yazdılar bence, yok inanmıyorum ben.. Ceylanın da Korkut ile Edayı göreceğini zannetmiyorum, daha erken bence neler olduğunu öğrenmesi için..
    'Öylesine acı çeker öylesine çaresizce annesini arar ki sona yaklaştığının farkında bile olmaz.' Sona yaklaşmak ne demek ya, neyi kastetti bu özetçi hiç anlamadım gerçekten..

Özet kafamı karıştırmaya yetti, fragman ne zaman çıkar acaba?
    Korkut ceylana niye böyle şey söylüyor ki sonuçta nefreti ile aşkı arasında kalıp Edaya giden kendisi icaratı yapan kendisi O gece Emine ve Umutun merakı nı bahane edip arayan Ceylan
    Ceylan aramasaydı Edayla çoktan işi pişirmeyecekmiydi ?
    Ceylan arayınca beni sevdiğini söyle 5 dak müddet vs demeye başladı
    Ya tamamen Orjinaline sadık kalınsın yada
    daha bir Türk versiyonu olsun biraz iki arada bir derede kalma durumu mevcut.

Bunu bize neden yaptın? lafı Korkuta aitse demekki Edayla birlikte oldu demektir.

Durum:
    asi guzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    70

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    5 Mesaj

Özet fazla karmaşık.Hiç bir şey anlamadım.Ama hiç iç açıcı da değil:img-cray: O ilk cümleyi Korkut söylediğine göre Edayla birlikte olmuş demektir.Ama fragmanda Ceylanla konuşurken hiç öyle gözükmüyodu konuşması rahat gelmişti bana.Tek dileğim beraber olmaması.Edayı zaten hiç sevmiyorum iyice nefret ederim bu gidişle.İkisi Tolgayla beraber gitseler çok uzaklara ne güzel olur.Eda Korkutun başından gitsin yeter ki..
    Bir fragman daha çıkmalı bence.Bol Korkut ve Ceylan olan...

Durum:
    #Ayçiçeği# - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Only Dreams ..
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

“Seni gerçekten çok sevmiştim… Bunu bize neden yaptın?” Ceylan Korkut’un bu sözleriyle daha da yıkılır. Ardından ona ulaşamamanın verdiği çaresizlik içinde Eda’dan yardım ister. Ancak Eda’nın evinde onu bekleyen büyük sürprizden habersizdir. Korkut ise Ceylan’ı Eda’nın kapısında gördüğünde ne yapacağını bilemez.

Buradan anladığım tek şey Ceylan Korkutu Edanın evinde yakaladı ama gece mi yoksa gündüz mü bilemiycem . Korkut Edayla oldu mu emin olamıyorum ama kesin Korkut bu işten de yırtacaktır taş kafa Ceylan yine anlamıycak bunu . Ama Ceylanın gece Edaya gelme ihtimali sıfır nereye gelicek de Korkutu durduracak daha kendini kaldıramazken :icon_whis
    Korkut eğer gerçekten bu cümleyi söylüyorsa garanti Edayla işi pişirdi demektir , yani Ceylana onu 5 dk bitmeden önce aramadığına kızmış dalga geçiyor gibi konuşuyor .
    Birde Damlanın tweetine bakarsak , Korkut şaka gibi söylüyor bu tarz cümleleri hatta öleceğini içinden söylese de sonra dışından sesli olarak da söyleyecek ama Ceylan ciddi olduğu bu şeyleri şaka sancak , kore versiyonda da böyle olmuştu zaten bir süre olayı çakamayacak taş kafamız adı üstünde TAŞ KAFA yani senaristler bunu boşuna bu kadar söyletmiyor :img-hyste

Tolgaya kesin kötü birşey olacak yoğun bakıma falan düşecek Ali denen olmayan şahsı arıyım derken belanın içinde bulacak kendini ama fragmandan da anladığımız gibi Korkut Tolgaya bunu yapmak istemedi aslında bir anda Tolga kafasını taşa vuruyor ve küt ölüm yolu ....

Özetin son cümlesinden hiçbirşey anlamadım zaten Korkut nereye sona yaklaşıyor yahu ?
    Kore versiyondan giderek kopmaya başladı dizi yani çok farklı ve karışık bizim dizideki olaylar . Sanırsam böyle bir durumda Korkut&Ceylanın aşkı tam olarak başlayamaz , Ceylan Tolgaya üzülecek falan daha baya olay var yani bu bölüm izleyip görelim....
    >Time is the best writer it always writes the perfect end.<

Durum:
    LeylaMecnun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    neyse yaa
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Seni gerçekten çok sevmiştim... Bunu bize neden yaptın???
    Nası ya ya nasııı ?? Korkut ıslak odunlarla döverim oğlum seni.
    Sevsem de çok seni döverim çok pis beddualar ederim oğlum !!!
    Yanıltmaca dimi ? Bizi yanıltmak yani amaç.Sonuçta olay bu yani yanıltmak.
    Olmamışlardır dimi birlikte : ( Eda'yı kızgın yağa oturturum bak öyle bişey olduysa.
    Ya ben dayanamam ne olur bişey olmamış olsun.Başı ağırısın çok fena böyle bayılcak
    derecede başı ağırısın kalsın öyle yapamasın bişey : D Çok ileri gitmedim valla ağırısın başı
    ilk defa istiyorum başı ağırısın.Sebebi belli yani.Of..

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)