Sayfa 112/112 İlkİlk ... 1262102108109110111112
557 sonuçtan 556 ile 557 arası

Konu: Bir Aşk Hikayesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    Sevgi Seli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    #çağatayulusoy
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Müjdeeeee :happy0064 :happy0064

Bir Aşk Hikayesi tekrar bölümleri ile hafta içi hergün saat 11.00 de FOX TV de...

Nasıl mutlu oldum anlatamam bende asla unutulmayacak bir dizidir BAH
    Şimdi artık hafta içi hergün Fox Tv deyim izlemek isteyen herkese duyurulur. :)

Durum:
    maa-cd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ....
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin tanıtım fragmanını ilk gördüğümde ve MİSA'nın uyarlamasını öğrendiğimde çok kızdım,tepki gösterdim çünkü MİSA senaryosu ile,müzikleri ile ve oyuncuları ile benim için çok özel dizilerden biri...dokunulmasını istemediğim bir dizi:img-wink:

Diziye annem büyük bir merakla başladı ben de ara ara takip ettim... ilk bölümler gayet uygun diziye ama daha sonra tamamen saptı... bari final bölümüne bakayım dedim aynı mı olacak diye ama ne göreyim sadece başrolün ölümü uymuş ki o da aslında uymamış...

Madem diziyi değiştirdiniz final de Korkut da ölmeseydi ve mutlu son olsaydı...

MİSA'da mo hyukyalnız yaşadı ve yalnız öldü:icon_sorr sevdiği de onu daha fazla yalnız bırakmamak için mezarı başında yaşamına son verdi...diziyi anlamlı yapanda son sahnesiydi aslında:img-wink: keşke BAH'da da son aynı olsaydı ve dizi aslında olduğu gibi 16 bölümde bitseydi:img-wink:

MİSA benim için bir efsanedir bir buçuk güne bitirmiş ve evde ağlamaktan balon gibi olmuş gözlerle dolaşmıştım...eminim dizi aslına sadık kalsaydı efsaneler arasında yerini alırdı:img-wink:

Mesajıma burada son verirken:img-hyste diziyi efsaneleştiren sözleri yazmadan edemeyeceğim:icon_sorr

Hayattayken bile o kadar yalnızdı ki...
    Onu bu halde bırakamazdın

:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri