Sayfa 1/32 1234511 ... SonSon
158 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bir Bulut Olsam - Bölüm Yorumları

Durum:
    elifsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Deniz Uğur /Asistanı
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bir Bulut Olsam - Bölüm Yorumları

Alıntı b-im Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili michael werner,
    en büyük mustafadir, ve onun askidir...bittiiii.:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
    catla patla.narinde ona kaldi...
    Merhaba B-im epeydir karşılıklı yorumlaşmıyorduk... Pat diye konuya daldım..:img-wink:

Şimdi Mustafa ve aşkı sizin nazarınızda büyük... İşin bu tarafıyla ilgilenmediğim için zamanında çok yazıp çizdim Narin gibi başa dönmüş olurum..

Narin 480 gün dediği başa dönmüş olup yine sessizliğe gömülmüş bir şekilde Mustafa'ya döndü... Açıkçası pek değişen bir şey olmadı. :kahve

Ha sevgi bakımından düşünürsem Ruhunu ve yüreğini Serdar'a sorgusuzca teslim etti... Onunla güldü ,ağladı, sevinci yaşadı... Bana bu kısmı yeterli ....:img-wink:

Durum:
    michael werner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    gezi de...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sevgili arkadasim bak seni severim sende bunu biliyorsun canim...

Hem burada hem de msn de yeterince anlatim...Mustafa karekteri

nin sizlere ne verdigini neden se bana bir turlu aciklayamadiniz...oyle biz mistigi sevdik demekle bu isler olmuyor sekerim.

benim civan doktorun bir mission o vardi...insanlar in hayati icin mucadele ediyordu...ya mistik?

Spoiler İçermektedir
    umut
    ...............
    Cagdas Onur Öztürk.

Durum:
    Ulduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı b-im Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne diyeyim sana, aslinda ben o narinin mustafaya kalmasini hic istemedim....cünkü evlendiklerinin hepsini öbür köye gönderdi. simdi zavalli mustafamda sira ben biliyorum...gitsin narin istemiyorum...sizin civanin yasini ceksin güzel güzel...
    Zaten çekiyor.:img-wink:
    Aksini mi gördük yoksa. Mustafa'nın yanında acısını unutmuş, şenşakrak, Mustafa'ya mavi boncuk dağıtan bir Narin vardı da yalnızca Mustafaseverler mi gördü onu.:img-hyste

Mustafa Narin'le birlikte bir hayat kurmuş değildi ki. Asiye ile yuvasını kurmuş, çocuklarıyla mutlu idi. :img-wink:

Onun için içiniz son derece rahat olabilir.:)

Durum:
    elifsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Deniz Uğur /Asistanı
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Araya kara kedi gibi giriyorum... Sevgi ; Yazdığım bir yazıyı buraya aktarmamı istedi...

Kendime geldiğimde dünya denilen bir yerdeydim. Amacım sadece usulca kapı aralığından şöyle bir bakmaktı dünyaya! Olmadı...

Zaman adımlarımla hızlanmaya başladı.

Ufacık, elleri tozlu ,dizleri yara bere içinde ,saçları rüzgardan dağılan,bütün gücüyle gökyüzünde uçan uçurtmanın ipini tutmaya çalışan çocuktum...

Salıncaklar en büyük sevincimdi.. Her salıncak mutluluk tanesi gibiydi.. Ne kadar hızlanırsam o kadar çok bulutlara değicektim. Tam değicektim düştüm. Öteki yaralarıma hiç benzemedi.. Canım yandı yüreğim acıdı bulutlar yine benden uzaklaştı. Salıncağımsa annesini kaybetmiş çocuk gibi terkedilmişcesine bana bakıyordu. Kızamadım... Onun suçu değildi ki...

Dedim ya, tüm amacım sadece kapı aralığından şöyle bir bakmaktı dünyaya meraktan. Olmadı...

Zaman hoyratça bedenimden ve yüreğimden hızlıca akıp geçti... Geri dönüp salıncağın yanında ki çocukluğuma sığınmak içimdeki isyanı ,kinimi,nefretimi haykırmak istedim... Ama yoruldum,yapamadım...

Çocukluğum kirlenmesin diye yine dilim lal oldu.

Dedim ya sadece kapı aralığından bakmak istemiştim.. Olmadı...

Durum:
    ozkanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Mustafa benim gözümde dizide en aşık kişiydi. Aşkına inandığım 3 kişiden biriydi. Diğer ikisi Yaşar & Gülengül. Mustafa'nın Narin'e olan aşkını izlemekten çok keyif aldım. İlk bölüm ses getirmek hikayeyi daha iyi anlamak için Mustafa'yı gaddar biri olarak gösterselerde nefret edemedim. Narin'i gördüğü anda bakışı mimikleri nefes alması değişiyordu. Bu aşkı damarına kadar hissettirdi.
    Mustafa deli olduğu için kimse inanmadı ama dizinin sonunu hep söyledi.
    ''Narin benimdir'' ''Sen benim kaderimsin'' ''Sen benim bu dünyada öbür dünyada karımsın'' dedi. Kimse inanmadı.

Bu dizide tek bir kahraman seçmek gerekirse kuşkusuz Mustafa diyebiliriz. Dizi Mustafa'nın aşkının üstüne kuruluydu.

Narin göründüğü kadar masum değildi. Asiye'ye ''Mustafa'ya Asiye ve annesini evine yolla derim'' dediğinde göründüğü kadar masum olmadığını anladım. Mustafa'nın zaafını çözdüğünü anladım. Bunu düşünmesi bile masum olmadığını gösterir. Mustafa'nın zaafını çözdü ve 480 gün eşşek sudan gelene kadar dövmenin psikoloji olarak Mustafa'yı patakladı. Kendisine uygulanan şiddetin aynısını Mustafa'ya uyguladı. Belki kendisinin uyguladığı daha kötüydü. Yaptıkları ile bir insanın kötü olan psikolojisini daha kötü yapmayı başardı.

Narin ile iyi ki evlenmedi. Narin kız zaten lanetli iki kocasını öldürdü. Mustafa ile evlenmesin böyle iyi. Yanında kalmasına izin versin yeter.:img-hyste

Sayfa 1/32 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri