Sayfa 1/26 1234511 ... SonSon
127 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bir Bulut Olsam - Senaryolar

Durum:
    sugary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    106
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bir Bulut Olsam - Senaryolar

Dizi ile ilgili senaryolarınızı bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
    Lütfen bu başlıkta yorum yazmayınız.

Durum:
    nehirrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    WhereWereYouDamon?!
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sezon finalinden sonra; Mustafa’nin Narin’I vurmadigini varsayarak ve Musti’nin hastanede komada (cok mu gaddarim? ama olmicek ya simdilik komada) oldugunu varsayarak devam ediyoruz. Narin de hastaneye goturuluyor hem psikolojik nedenler hem de fiziksel birseyi olmusmu diye. Bunca olayin ardindan Narin ve Harun hem Mustafa iyilesene kadar hem de mahkeme olacagindan Guzelyurt ta kalmak zorunda kaliyorlar. Bu arada Musti komadan cikiyor ama hala yogun bakimda. Boyle olunca Aslan Bey en guvenli yer olarak dusundugu otele yerlestiriyor Narin ve Harun’u Musafa’nin kacis planlarindan agzi yandigi icin. Neyse gunlerden birgun Narin otele girerken Gulengul’un kardesi kosarak dis kapiya dogru geliyor;

Narin: ne oldu Hasan?(Hasan koydum adini hehe hatirlayamadim neydi ismi?) Hayirdir?
    Hasan: sen duymadin mi Narin Abla! Bi mayin daha patlamis. Mayinlarda calisanlardan biri olmus!
    Narin: (telaslanir ve korkuyla gitmeye calisan Hasan’I kolundan tutar) Ne demek biri olmus! Kimmis?! (gozlerini kocaman acarak aglamakli sorar)
    Hasan: bilmiyorum… arkadaslarimdan biri de ordaydi. Gitmem lazim Narin Abla! (dedikten sonra Narin donar kalir ve Hasan kosarak cikar)
    Narin: (birkac saniyelik soktan sonra geldigi kapidan geriye kosarak cikar. Merdivenlerden inerken arabayla gitmeye hazirlanan Ibo’ya bagirir) Ibo Abi! Dur! Ibo Abi! (Ibo durur. Narin kosarak arabanin yanina gider)
    Ibo: Ne oldu Narin, birsey mi unuttun?
    Narin: Abi hemen gitmemiz lazim! Hemen (derken aglamaya baslar), ne olur!
    Ibo: (sasirir ve korkar) Niye agliyorsun Narin! Kotu birsey mi oldu?
    Narin: (arabaya biner, aglamaya devam ediyordur) Mayin patlamis! Biri olmus! (Ibo ile birbirlerine bakarlar. Narin bir an aglamasini durdurur ve ic cekerek Ibo’ya yalvarir gozlerle bakar. Ibo hicbirsey soylemeden hizla mayinlara dogru yola cikarlar)

Ali Asker, Mahmut Pasa ve diger calisanlar bir araya toplanmis ortalarinda birinin yerde yattigi bellidir. Kimi bir kosede agliyor. Kimi korkuyla yerde yatana bakiyor. Kimi ise yanindakine olanlari anlatiyordu. Narin birkac saniye yanlizca uzaktan korkuyla ve sessizce goz yasi dokerek izledigi bu insanlara dogru birkac adim atar. Gozlerindeki korku ve huzun, bedeninin titreyisi ve ic cekisi her adimda daha da dayanilmaz bir hal aliyordu. Kalabaligin icinden onlara dogru gelen Narin’I ilk goren Mahmut Pasa olur. Narin bir yandan kalabalikta yerde yatani gormeye calisirken bir yandanda Mahmut Pasa’ya gozleriyle sanki yalvariyordur. Mahmut Pasa yerde yatana dogru bakar. Narin elini kalbine goturur ve gozlerini kapatir. Arkadan yaklasan ambulansin sesi duyulur. Narin yeniden gozlerini korkuyla actiginda kalabaligin icinden bir ses duyar;

Serdar: (sinirle ve umudunu kaybetmis olarak cikarken elindeki kanli bezi yere firlatir) Allah kahretsin! (O sirada tam karsisinda sessizce gozyasi doken Narin’I gorur ve cok sasirir) Narin! (Narin gozlerini kapatip icinden dualar edip tekrar aciyordu. Hayal olmasindan korkuyordu gordugu seyin) Narin, sen iyi misin? (Narin’in yanina gidip omuzuna elini koyar) Tanidigin biri miydi olen?
    Narin: (Narin hicbirsey diyemeden yanlizca ‘hayir’ anlaminda basini sallar. O sirada ambulans yerde yatan kisiyi alir ve gider. Narin ambulansa bakar sonra Serdar’a)Ben… (konusamiyordur)
    Serdar: Narin beni korkutuyorsun. Baska birsey mi oldu? Yoksa Mustafa mi?!
    Narin: (Serdar’I bastan asagi birsey ariyormus gibi suzer) Ben sandim ki sen… (Serdar’in yuzune bakamiyordur. Gozunden akan yaslara hakim olamaz) O mayin… (dayanamaz ve hizla Serdar’a sarilir. Bu sirada fonda “Mecnunum Leylami Gordum” calmaya baslar. Serdar Ibo’ya bakar. Sarilip sarilmamak arasinda kalmistir. Ibo bunu farketmis gibi kalabaliga dogru gider.)
    Serdar: (Narin’I omuzunda hungur hungur agliyordur. Serdar once saclarini oksar Narin’in. Sonra sarilir) Hissst… tamam… gecti…
    Narin: (basini dahada gomer Serdar’in gogsune) Sana birsey oldu sandim… dedilerki mayin patladi… dedilerki biri olmus calisanlardan… Ya dedim O’ysa! (Serdar gozlerini kapatip Narin’I saclarindan oper) Ya O’na birsey olduysa… cok korktum…
    Serdar: (Narin’in yuzune bakar. Cenesini eliyle tutup basini kaldirir) Yuzume bakar misin Narin! (Narin bakmaz) Lutfen… (Narin yuzune bakar) Bak bana, ben iyiyim… (hafif gulumser gibi yapar) Hem bana bisey olmaz… bu mayinlar benden korkuyo bilmiyor musun! (Narin gozunde yaslarla gulumser) Hah soyle… Bu gozlerde yas istemiyorum artik… ne icin olursa olsun! Anlastik mi!
    Narin: Hihi… (az once yerde yatan adamin yerine bakar. Kan vardir) cok mu kotuydu? Kurtaramadin?
    Serdar: (ayni yere bakar. Efkarli nefes alip verir) Keske yapabilseydim! Gor bak, bu patlayan mayin okula gitmeye calisan bir cocugun ayaginin altinda da olabilirdi!
    Narin: hih, Allah korusun!... Sen de dikkat et… (derken farketmeden Serdar’in elini tutar)
    Serdar: Ben de makina var, korkma… (Narin’in tuttugu eline bakar)
    Narin: (yere bakar) Elimde degilki… buraya nasil geldim hatirlamiyorum bile… (Kalabaliktaki Ibo’ya bakar. Digerleriyle konusuyordur) hergun bu mayinlarin arasinda okula goturdum o cocuklari ben… o zaman bile bu kadar korkmamistim!
    Serdar: (boynunu bukup cocuk gibi Narin’e bakar) Yapma Narin… hadi ama… (derken elini Narin’in yuzune goturur. Onlari izlemekte olan Harun’dan haberleri yoktur)
    Harun: Narin!
    Narin: (hizla elini Serdar’in elinden ceker.) Hih, Harun! ( Serdar havada kalan eline bakar) ben, sey… (birkac adim geri gider. Ne Harun’un ne Serdar’in yuzune bakamaz)
    Harun: (hizla gelip Narin’e sarilir) Seni ne kadar merak ettim haberin var mi! (Narin’in kollari asagidadir. Sasirmistir. Serdar basini baska tarafa cevirir) Neden bana haber vermedin?!
    Narin: biz cok acele ciktik. Haber verecek zaman olmadi…
    Harun: hem kim icin bu kadar telaslandinki! (derken imali Serdar’a bakar. Narin tam cevap vermeye calisirken Serdar araya girer)
    Serdar: Olenin tanidigi biri oldugunu sanmis Narin! Yasar ara sira gelip gidiyor ya! (Narin hicbirsey demez. Basini one eger)
    Harun: KImmis peki?
    Serdar: siz tanimazsiniz, buralardan degil… kimsesiz garibanin biriydi… (ic ceker)
    Harun: Allah rahmet eylesin…
    Serdar: (basini sallar) Amin! (etrafina bakinir) Ben musadenizle gitmem lazim…
    Harun: Tabii. Bizde gidelim hem! (Narin’in elini tutup bir koluyla sarilir) Gidelim mi canim! Daha iyi misin?
    Serdar: (Serdar dayanamaz) Musadenizle! (ve gider)
    Narin: Hihi gidelim! (giderlerken Harun da dusunceli ve imali bir sekilde Serdar’in ardindan bakiyordur)

***** Burda istedimki cook istedigimiz Narin-Serdar aski azicik alevlensin. Narin, Serdar’I kaybetmekten korksun. Harun, ikili arasinda dostluktan daha ote seyler oldugunu biraz daha farketsin. Iyi okumalar:)***

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    WhereWereYouDamon?!
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 18ci bolum nasil baslayabilir?

Doktor, Narin’in hamile oldugunu soylemis Harun sasirirken Serdar mahvolmustur.

Harun: Ben baba mi oluyorum simdi?! (sasirir ve sevinir) Baba oluyorum! (heyecanla birden doktora sarilir)
    Serdar: (hala sokun etkisinde gulumsemeye calisirken Harunla tokalasir) Tebrikler.
    Harun: Sagol. Doktor Bey peki karimi gorebilir miyim?
    Doktor: Tabii buyrun! (Harun hizla iceri girer. Serdar oylece kala kalmistir)

Harun: (Yavas yavas kendine gelmeye calisan Narin’in yaninda comelir ve elini tutar) Bitanem duydun mu doktorun dediklerini?
    Narin: (yanindaki O’na gulumseyerek bakan hemsireye bakar) N’oldu? Kotu birsey mi var yoksa?
    Harun: Yok yok (der gulerek heyecanla). Cok guzel iyi birsey var tam burda (derken Narin’in karnina elini koyar. Narin sasirmistir) Soylemediniz mi guzel haberi? (der hemsireye)
    Hemsire: Siz soylemek istersiniz diye dusunduk.
    Harun: (Narin’in gozlerini icine bakarak) Narin, anne oluyorsun! Ben de baba oluyorum! Hamilesin! (Narin tek kelime edemez. Gozlerini bir an korku ve telas kaplamistir)
    Narin: Hamile miyim!! (aklina Harunla yasadiklari o kotu olay gelir. Basini hemen yana cevirir)
    Harun: Narin? (biraz kizar gibi olur ama fazla ustelemez)
    Doktor: (iceriye girer) Serdar Bey selam soyledi. Gitmesi gerekiyormus. (Narin kafasini hizla Harun’dan yana cevirir. Gozlerine korkunun uzerine huzun eklenir.)
    Narin: Sen tek basina getirmedin mi beni buraya?
    Harun: Yok, sagolsun Serdar da yardimci oldu. (zafer kazanmis edayla) O da duydu mujdeli haberi.
    Doktor: Nasilsiniz Narin Hanim?
    Narin: Iyiyim. (der ciliz bir sesle. Doktor birkac muayene yaptiktan sonra)

Doktor: Gayet iyisiniz Narin Hanim. Bu serum bittikten sonra evinizde istirahat edebilirsiniz.
    Harun: Sagolun Doktor Bey!

Serdar, karavanin onunde yere comelmis (tipki Istanbul Bogazi’nin onunde elinde icki sisesiyle oturdugu gibi) yildizlara bakiyordur. Ayni zamanda efkarla kendi kendine soylenmeye baslar.

Serdar: Aptal… aptalsin sen! Koca bir aptal! (gozleri dolar. Fonda ‘mecnunum leylami gordum’ caliyordur) Ne saniyordun hi?... Icinde hala umut var miydi!... Cok gec kaldin sen Serdar Batur! Umut etmek icin artik cok gec kaldin! Ama sen bunu anlamamakta hala direniyorsun! Aptal! (basini iki eli arasina koyar)

Sabah olmus, Serdar sezlongun uzerinde uyuyakalmistir. Mahmut Pasa ve Ali Asker gelirler.

Mahmut Pasa: Doktor Bey?! (Serdar’I uyandirdigini farkeder) Yav sen burda mi uyudun yoksa?
    SErdar: GUnaydin (ayilmaya calisirken) OYle olmus degil mi! (der sezlonga bakarak) Ben bi elimi yuzumu yikayip geliyorum.
    Mahmut Pasa: (gitmeye calisan Serdar’in koluna dokunur) Iyi misin sen?

Serdar: Iyiyim ! (der gulumsemeye calisarak ve karavana gider)
    Mahmut Pasa: (Ali Asker ‘n’oluyor’ der gibi basini sallar) Ne biliyim?

Harun, disardaki masaya Narin icin kahvalti hazirlamistir. Narin disariya cikar.

Harun: UYandin mi canim! Gunaydin!
    Narin: Sana da! Zahmet etmissin!
    Harun: Olur mu hic! Hadi! Hem kendin hem bebegimiz icin yiyeceksin artik! (Narin cokta fazla istemeyerek oturur. Narin eline bir parca ekmek alir. Agzina goturur. Cignerken bir anda patlar ve hungur hungur aglamaya baslar) Narin! (cevap vermez)

SErdar karavandan cikar.

Serdar: Hadi baslayalim mi!
    Ali Asker: Biz Mahmut Pasayla dedik ki sen bugun bir guzel dinlen ha? Cok yoruldun kac gundur.
    Mahmut Pasa: Daha dogrusu Doktor Bey, biz seni bugun pek iyi gormedik.

Serdar: Haklisin Mahmut Pasa, hic iyi degilim! Ama… (mayin tarlasina bakarak) burasi bana iyi gelicek, biliyorum! (der sitemle)Hadi!

Iyi okumalar arkadaslar:) devamini vaktim olursa yazacagim…

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    WhereWereYouDamon?!
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    6

Bahsedilme
    0 Mesaj

* Bir onceki senaryomu fragmana gore degistirerek tekrar yazdim. Iyi okumalar:kitap*

Doktor, Narin’in hamile oldugunu soylemis Harun sasirirken Serdar mahvolmustur.

Harun: Ben baba mi oluyorum simdi?! (sasirir ve sevinir) 5 dakika once bosanicam diyordum simdi baba oluyorum ya! (heyecanla birden doktora sarilir)
    Serdar: (hala sokun etkisinde gulumsemeye calisirken Harunla tokalasir) Tebrikler.
    Harun: Sagol. Doktor Bey peki karimi gorebilir miyim?
    Doktor: Tabii buyrun! (Harun hizla iceri girer. Serdar oylece kala kalmistir)

Harun: (Yavas yavas kendine gelmeye calisan Narin’in yaninda comelir ve elini tutar) Bitanem duydun mu doktorun dediklerini?
    Narin: (yanindaki O’na gulumseyerek bakan hemsireye bakar) N’oldu? Kotu birsey mi var yoksa?
    Harun: Yok yok (der gulerek heyecanla). Cok guzel iyi birsey var tam burda (derken Narin’in karnina elini koyar. Narin sasirmistir) Soylemediniz mi guzel haberi? (der hemsireye)
    Hemsire: Siz soylemek istersiniz diye dusunduk.
    Harun: (Narin’in gozlerinin icine bakarak) Narin, anne oluyorsun! Ben de baba oluyorum! Hamilesin! (Narin tek kelime edemez. Gozlerini bir an korku ve telas kaplamistir)
    Narin: Hamile miyim!! (aklina yasadiklari gelir. Basini hemen yana cevirir)
    Harun: Narin? (biraz kizar gibi olur ama fazla ustelemez)
    Doktor: (iceriye girer) Serdar Bey de cok heyecanlandi galiba. (Narin kafasini hizla Harun’dan yana cevirir. Gozlerine korkunun uzerine huzun eklenir.)
    Narin: Sen tek basina getirmedin mi beni buraya?
    Harun: Yok, sagolsun Serdar da yardimci oldu. (zafer kazanmis edayla) O da duydu mujdeli haberi.
    Doktor: Nasilsiniz Narin Hanim?
    Narin: Iyiyim. (der ciliz bir sesle. Doktor birkac muayene yaptiktan sonra)
    Doktor: Gayet iyisiniz Narin Hanim. Serumunuz da bitmis. Evinizde istirahat edebilirsiniz. Ama yarin tekrar gelin Kadin Dogum Uzmanimiz muayene etsin sizi. Bebegin saglik durumunu kac haftalik oldugunu ogreniriz.
    Harun: Sagolun Doktor Bey!
    Doktor: Gecmis olsun! (ve cikar)

Harun: (ayaklanir heyecanla) Hadi canim evimize gidelim! (Narin diger yana bakiyordur, cevap vermez) Narincim? (Narin’in yuzunu kendine cevirir)
    Narin: Beni anama gotur. Onunla kalmak istiyorum.
    Harun: (sasirir) Ne demek annemle kalmak istiyorum? (hemsireye bakar) Hemsire Hanim esimle biraz yanliz konusabilir miyiz? (hemsire disari cikar) Narincim saat cok gec oldu. Bosuna onlari da telasandirmayalim. Hem yarin birlikte gider veririz guzel haberi!
    Narin: Ben eve gelmeyecem Harun! Anamla kalicam!
    Harun: (sinirle arkasini doner ve duvara vurur) Iyi gelme o zaman. Kal annenle! (Narin’e yaklasir. Ayni anda sesleri duyan Serdar kapiya telasla bakiyordur. Iceri girmek istemez) Disarda bekliyor Serdar Bey! Onunla her yere gidersin oyle degil mi! Gotursun iste seni annene! (hizla kapiyi acar ve o anda Serdarla burun buruna gelirler)
    Serdar: Harun?! (Harun isaret parmagini havaya kaldirip tam birsey diyecek olur ama vazgecer. Burnundan soluyordur. Hizli hizli dis kapiya dogru yurur) Harun nereye? (pesinden gitmek ister ama Narin’i merak eder ve odaya girer. Narin agliyordur) Narin! (hemen yanina gider ve basucunda comelir.) Aglama… ne oldu? (saclarini oksar. Narin cevap vermek istemeyisini basini sallayarak gosterir) Tamam… hadi gidelim burdan!
    Narin: Beni anneme gotur n’olur!
    Serdar: Tamam goturucem seni annene! Mahmut Pasa getirmistir arabayi. (Narin’in kalkmasina yardimci olur) Hemsire Hanim!

Harun: (arabaya biner sinirle. Hem arabayi kullaniyor hemde soyleniyordur) Tabii ben aptalim ya birsey anlamiyorum! Baba oldugumu ogrendigim gece su yasadiklarima bak! Neymis, gelmek istemiyormus hanimefendi! Neyim ben ya kimim!!! (o sirada yanindan gecen bir araba korna basar. Harun sinirle) Ne var be ne var! (direksiyona vurur)

Serdar ve Narin, SErdarlar’in evlerinin onune varmistir. Serdar yavasca arabayi durdurur ve Narin’in kapisini acar.

Serdar: (Narin’in inmesine yardimci olmak icin kollarina uzanir) Hadi bakalim…
    Narin: (kipirdamaz) Hic birsey demeyecek misin? (Serdar soru dolu gozlerle geriye dogrulur. Ayni anda uzakta bir cift goz onlari izlemektedir) Gebe oldugumu biliyormussun!
    Serdar: (gozlerini yere cevirir ve yutkunur) Haklisin, biliyorum… (Narin’in direk yuzune bakamaz) Tebrik ederim!
    Narin: Diyecegin bu kadar mi?
    SErdar: (sitemkar Narin’e bakar) Daha baska ne diyebilirim ki sen istedikten sonra! (der demez dedigine pisman olur) Afedersin ben yine sinirimi astim galiba! (Narin’in inmesine yardimci olur)
    Narin: (ayni anda Serdar ve Narin yuz yuze gelirler) Ben istemedim ki, (der caresizce Serdar’in yuzune bakarak) hemde hic istemedim! (karanlikta isil isil parlayan gozlerinin icinden dolukup gelen gozyaslarina dayanamayarak yalvarircasina bakiyordur Serdar Narin’ine) Kac defa olmek istedim!
    Serdar: Sakin ha! Senden umudunu hic kaybetmeyecegine dair soz almistim hani! (Narin’in gozunden akan yaslarini eliyle siler) Bak simdi, (once gok yuzune sonra Narin’in yuzune bakar ve devam eder) Istiridyenin icinde; okyanusun ta dibinde bir inci dusun. Ne kadar degerlidir degil mi? Bos yere harcanip gitmesini istemezsin! (Narin, sessizce iclenerek dinliyordur. Serdar, Narin’in gozlerinin icine bakarak konusuyordur) Iste senin her damla gozyasin o inci tanesi kadar degerli Narin! Bos yere harcanip gitmesine izin verme! Bak su karanlik goz yuzune! Gecenin en karanlik zamani gunes dogmadan hemen onceki andir biliyor musun!
    Narin: Birgun o gunes bana da dogacak mi?
    Serdar: (sevgiyle gulumser) Dogacak… ve biz o gunesin dogusunu seninle birlikte izlicez! (Narin de gulumser) Ha soyle! Hadi girelim usuyeceksin! (Narin’in koluna girer ve iceriye girerler. Ve Mustafa geriden onlari izledigi yerden kiskancliktan deliye donmus olarak cikip Serdar’in arabasina dogru gelir)

Serdar, Narin’I annesinin yatakodasinin kapisina kadar getirir.

Serdar: Hadi sen gir, usume! Iyi geceler!
    Narin: Sana da! (merdivenlere dogru giden Serdar’in ardindan bakiyordur. SErdar, merdivenin basina geldiginde Narin’den tarafa bakar)
    Serdar: Hadi gir artik! (der gulerek)
    Narin: Tamam! (der utanir ve gulerek iceri girer)

Hatun Hanim’in uyudugunu dusunerek sessizce uzerini degistirir ve annesinin yanina yataga yatar.

Hatun: Narin!
    Narin: Anacim sen uyumadin mi daha?

Serdar, disariya cikmistirki Mustafayla yuz yuze gelirler.

Mustafa: Hayirli geceler doktor!
    SErdar: Senin burda ne isin var!?
    Mustafa: Asil senin gecenin bu vaktinde Narinle ne isin vardi hi!? Niye kendi evinde degil Narin?
    Serdar: Sana ne Mustafa!
    Mustafa: Seni habire Narin’in etrafinda goruyorum ya kan beynime sicriyor!
    Serdar: (alayci gulumser) Iyidir iyidir, belki biraz o beynin calisir ha! O zaman bu sorulari sormanada gerek kalmaz! (arabasina dogru gitmeye calisirken Mustafa onunu keser)
    Mustafa: Benim sabrimi sinama doktor! Beni cok hafife aliyorsun! (silahini gosterir)
    Serdar: (silaha bakar) Yo aslinda tamda seni cok fazla onemsedigimi dusunuyordum! Baksana hala yaptiklarindan utanip, ders alacagini filan saniyorum! (sinirlenir) O oyuncagini da al cek git burdan!
    Mustafa: (Serdar’in uzerine yurur) GItmezsem n’olur hi! (Serdar hic kipirdamaz ve hatta yuzundeki hissiz ifadeyle Mustafa’ya bakar)
    Asil: Mustafa! (geriden arabayla gelir)
    Mustafa: (Serdar’a) Cevap versene, ne olur! (daha da sinirlenir)
    Asil: (Mustafa’nin arkasina gecer) Mustafa, hadi kardesim!
    Serdar: (arabaya binmekten vazgecer. Mustafa’ya bakip alayci gulumser) Iyi geceler! (ciktigi evin kapisindan geri girer)
    Mustafa: (evin kapisina cullanacak olur) Bak daha “iyi geceler” diyo ya!
    Asil: (Mustafa’yi kolundan tutar) Mustafa yeter ama artik! Bugun kardesinin dugunu senin yaptigin seye bak! Hadi hadi!
    Mustafa: Haklisin! (kolunu ceker) Birak tamam! Biz isimizi sonrada goruruz! Vaktimiz cok nasilsa! (kinli siritarak Asille gider)

Hatun: (soru dolu gozlerle ve birazda endiseli bakar) Kizim anlatmayacak misin ne oldu?
    Narin: (yutkunur) Harun geldi dugune… eve gidecektik, sinirliydi.
    Hatun: Yoksa sana birsey mi yapti?
    Narin: (basini sallar) Tam gidecektik arabanin orda bayildim!
    Hatun: Hii!
    Narin: (annesinin yuzunu oksar) Korkma anacim iyiyim ben… sonra Doktor Serdarla beni hastaneye goturmusler. Doktor test filan yapmis.
    Hatun: Eee?
    Narin: Gebeymisim!
    Hatun: (sevinir) Yavrum, kuzum (Narin’in yuzunu oksar) annemi oluyorsun simdi sen! (Narin’in huzun dolu yuzuyle karsilasir) Narin? Sen sevinmedin mi yoksa? (Narin yalvarircasina bakiyordur, cevap vermez) Iste bu hic iyi birsey degil!

Durum:
    timci_nehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    benbazeneksilirimbiraz
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Son bölüme devam niteliğinde bir şeyler yazacağım.yorumlarınızı kesinlikle bekliyorum

(Serdar da Harun da şok olur.fakat ikisi arasında tek bir fark vardır:biri mutlu diğeri perişan...)
    harun: narin hamile.... (gülümser.) benim karım hamile şimdi....ben baba oluyorum doğru mu?
    doktor: (gülümser.) evet öyle.
    (o sırada serdar'ın telefonu çalar.biraz uzaklaşıp içindeki şoktan kurtulamadan cevap verir.)
    serdar: efendim?
    inci: oğlum ne oldu nerdesiniz?
    serdar: hastanedeyiz.
    inci: kötü bir şey mi oldu?söylesene oğlum?narine mi bişey oldu?
    serdar: (donakalır bir süre.gözleri kızarır önce,gözbebekleri şeffaflaşır ve bir inci tanesi süzülür gözlerinden...zorla konuşur...) narin iyi.gelince konuşuruz. (der ve telefonu kapatır.kendini hastanenin bahçesine atar zorla.ve içli içli ağlar...dayanamaz yere çömelerek başını bacaklarının arasına alarak ağlar.) ben iyi değilim anne,hiç iyi değilim...
    (o sırada narinse odasında aldığı haberin şokuyla sessiz sessiz ağlıyordur pencerenin önünde.ve az önce olanlara gözleriyle şahit olur ve daha çok ağlar...)
    harun: eşimi görebilir miyim?
    doktor: şimdi görmesen daha iyi olacak harun öğretmen.
    harun: ne demek şimdi bu?
    doktor: narin duruma senin kadar sevinmedi galiba.haberi duyduğundan beri ağlıyor.ve özellikle kimseyi görmek istemediğini söyledi.bu gece misafirimiz olacak sabahta psikiyatr servisine yönledirecez kendisini.
    harun: (sinirden gülümser bir ifadesi var ya onu takınır işte yine.) ben kimse değilim doktor kocasıyım.nasıl beni görmek istemez.tekrar soralım.
    doktor: harun bu gece kalsın üstüne gitmeyelim kızın.
    harun: (sinirlenir bağırır.) tekrar sor dedim sana!sooor!sooor!nariiin!
    doktor: sakin ol tamam soracam.
    YORUMLARA GÖRE DEVAMINI GETİRECEĞİM.EĞER İSTERSENİZ DEVAM EDERİM...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM....

Sayfa 1/26 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)