Sayfa 134/134 İlkİlk ... 3484124130131132133134
667 sonuçtan 666 ile 667 arası

Konu: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Yorumları

Durum:
    Meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    (#Lei+Jos)
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Yorumları

Mine sinan ikisi birbirini çok seviyordu gizlice buluşup konuşurdu gözleriyle birbirine aşkla bakardı sonra sanırım hamile kaldı bir çocuğu oldu sonra timurla tanıştı diziyi sonra izlemedim son bölümü nasıl bitti bilmiyorum.

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,766

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Yorumları

8 sene oluyor resmen dizi başlayalı ..

anılarım canlandı bir bakayım sayfalara dedim.. neler yazılmış neler yaşanmış.. güzel günlerdi bu forumda Bir timur severek yazışmak...

timur sıradan bir karakter değildi... hatta yaptıkları ile tepkilerde çekti ama o kadar güzel sevdi ki bizlerde onunla beraber timuru sevdik...

ama cidden çok yarım kaldı ya daha çok şey yaşanacaktı ama elimizden her birini aldılar. bende keşke sezon finali diye kandıracaklarına güzel bir final çekseydiler de akıllarımızda o finali ile kalsaydı diyorum ister istemez...

en çok timurun hasanla olan sahnelerini seviyorum çünkü mine olan sahnelerin karşılıklı olması durumları baya uzun sürmüştü sinan sorunsalı yüzünden... tabi başka başka şeylerde girmişti ama sanırım çiftten son timurun o vazgeçmeyen aşkıydı diziyi bende kalıcı yapan... ki mine de sağolsun pes ettirene kadar da uğraştırmıştı .gitmelere bile kalkmıştı timur..

ah daha neler görecektik neler... hasan vardı ama minik bir gürhan görsek ne güzel olurdu

karakter olarak da Bülent beyin en sevdiğim karakterlerinden biri oldu. hatta best of timur oldu...

gidip biraz izleyyeim bari...
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri