Sayfa 1/134 123451151101 ... SonSon
667 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Yorumları

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    1191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Bir Çocuk Sevdim - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.
    Bir önceki başlığa ulaşmak için :

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=124025

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar , resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Saygılar,
    İpekaziz
    DiziFilm Moderatör

Durum:
    elvan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    dünyalı
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

sezon finali mi büyük fin al mi hala anlamadım.. :img-beee:
    forumda ısrarla sezon finali deniyor ama biraz önce Hurriyette 18 inde bitecek yazıyor.. kesin bi bilgisi olan yok mu yahu :icon_whis
    İmzanız forumda izin verilen imza boyutlarının dışında olduğu için silinmiştir!

Durum:
    moonbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Down Under
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kardelen2220 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya herşeye laf söyleyen sayın teyze dün Mine'ye iki kelam etsin isterdim.Vallahi aşkları pek damdan düşer gibi oldu.Tamam güzeldi,tamam mutlu olduk;Timur'un yüzü güldükce biz daha çok mutlu oluyoruz bu da doğru ama neden kimse onlara soru sormadı.Daha öncesinde çok mu gördüler bir arada bu kadar mutlu onları? Hayır.Ayrıca Teyze ile bu kadar Sinan üzerine replik yazan senaristlerin hiç bir cümle yazmamalarını şaşırdım.

Ayrıca annesi ile de cümlesi yok.Merak etmiyorlarmı Mine'nin hayatını? Arkadaşı bile sordu ya
    :img-tomat
    Valla ailenin ilgisizliğine ben de şaştım. Turan eve gelip bunları yanyana görünce kalkıp Esmahan'lara gitti. Ben sandım ki orda bir şeyler söyleyecek konuyla ilgili. Bunlar da ne biçim aile anlamadım. Hayır Emine'yle gerçekten ilgileniyor olsalar da ondan gözleri Mine'yi görmese belki mazur görürüm ama Emine için de doğru düzgün bişiy yaptıklarını görmedim ki!

Artık umudum Narin'e kaldı. O AVM'de Bala ve Timur'la karşılaşmaları öncesi döksün bi içini Narin'e. Ama Sinan hakkında konuşmasın, yetti artık.

Alıntı ezzzgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düğünle ilgili bir gözlemimi paylaşmak istiyorum...

Sinan annesiyle bir masada oturmuş, kadeh üzerine kadeh deviriyor...Mine Hasanın yatağına oturmuş, bir yandan oğlunun saçlarını okşuyor, bir yandan yanında ayakta eli omuzunda duran Timura yaslanmış gayet mutlu gözüküyor...Sinan içerken gözünü onlardan alamıyor..Ama odaklandığı bu 3 kişilik mutlu aile değil, sadece Mine ve Timur...Hasan yanlarında olduğu halde Sinanın görüş alanında değil, umurunda da değil...Sadece hasetinden mutlu Timur ve Mineyi seyredip daha çok içip sonunda da olay çıkarıyor...

O gece o düğünde annesiyle birlikte olma nedeni sadece ve sadece Hasan olan bir baba oğlunun ömür boyu hatırlayacağı bir gece bu kadar içip rezalet çıkarır mı? Sadece oğlunu düşünmesi gerekirken oğluna göz ucuyla bile bakmayıp, kıskandığı çifti gözetlemesi Sinanın gerçek fikrini ne kadar güzel gözler önüne seren bir sahneydi...
    Baştan beri öyle değil miydi zaten? Çocuğunu görmek için Mine ile oturup ciddi bir konuşma yaptı mı? Derdi, tasası Mine'yi Timur'dan geri almaktı. Hasan bu durumda Mine ile gelecek bir bonustu sadece. Hasan namına tek yaptığı Mine'den gizli görmek ve Timur'la olmasını kıskanmaktı. Hele Mine kaçırılınca adını bile ağzına almadı. Ne zaman Mine kendisine hayır dedi Hasan diye tutturdu.

Alıntı Bahar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kız sana nasıl ümit verdiii...timurdan boşanarak mı ?

boşandıktan sonra ne yaptı ?

hiç evlilikten ve gelecekten bahsettiniz mi...?

ailelerin tanışması kısmını geçiyorum ,hasan için zaten ille de ailelerin tanışıp kaynaşması gerekiyordu...
    Bajım niye geçiyorsun geçme. Mine mi davet etti Sinan'ı ailecek gelin diye? Zinan'ın emrivakilerinden biriydi o da ve Mine pek de memnun olmamıştı. Sonu da felaket oldu zaten.

Bu arada daha önce yazmayı unuttum, Sinan'ın evine taşınmayı da kabul etmedi, gitti kendine ev tuttu.

Alıntı penelophe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayten kafamı karıştırıyor.. bu kadıncağıza ne yazacaklarına bir türlü karar veremedilker sanırım. timur bala ile evlenecekken kıskanma alametleri gösterip 5 karış surat astırdılar... hatta birlikte almanyaya gidecekleri zaman da sevinçten kanatlandırdılar.. işler tersine dönüp mineye geldiklerinde yine neşeli ve suratlıydı:img-hyste.. suratsızın tersi işte anlayın..

yani tepkisi timurun başka kadınlara meyili değil, mineden başka kadınlara meyili miydi??? anlayan beri gelsin..
    Baştan beri Ayten'in zararsız olduğunu düşünüyorum. Timur'a aşkla karıştırdığı bir minnet, hayranlık ve sadakat duyuyor. Hayatı o kazayla yön değiştirdikten sonra Timur'un hayatı onun hayatı olmuş, onun çocuğunu büyütüp evinde yaşamış ama bunun ötesinde bir beklentisi olduğunu hiç sanmıyorum. Gerçekten Timur'un mutlu olmasını istiyor. Bu nedenle de baştan beri Mine'ye bir itirazı olmadı. Daha Mine eve gelmeden Timur'daki kıpırtıları, heyecanı gördü ve onu tebrik etti nikah gecesi Timur'u. Evlilikleri boyunca da ikisine de elinden geldiği kadar destek oldu. Yapabilecekken hiç ortalık karıştırmaya çalışmadı, hep yardımcı oldu. Timur'un Bala ile evlenme fikrini en az Merve kadar saçma buldu, bunun onu daha da mutsuz etmekten başka bir şey yapmayacağını düşündü ve protestosunu kendince farklı şekillerde gösterdi. Yani vetosu Bala'ya değil Timur'u mutsuz edecek her duruma. Mine kendisi anlayıp inanamasa da onun da Timur'u sevdiğini anlamıştı Ayten.

Almanya meselesine gelince: Bence Timur onu geride bırakıp kızıyla gidecek sanıp üzüldü başta. Timur'dan ayrılmak istemediği için Timur onu da götüreceğini söyleyince sevindi, Timur kendine kaldı diye değil. Bu nedenle de sırf Timur mutlu olacak diye Mine ile kavuşması da onu rahatsız etmedi, sevindirdi.

Durum:
    Bahar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kalbim timurla 61 kere
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 45

Bahsedilme
    0 Mesaj

:img-ok:
    Alıntı [arzu] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kız bir dakika olsun gözünü timur'dan ayırmıyor. yanında kim olursa olsun. geçen bölümde de zaman mekan kişi tanımadan hiç gözlerini kırpmadan bakıyordu. :img-in_lo

bu fotoğraflarda da timur menüye bakıyor ne yesem diye. mine'de timur'a bakıyor nasıl yesem diye :img-eat:

:img-eat:

kanaatime göre mine gittikten sonra hiç acıkmayan :img-wink: timur, minenin yeniden hayatına girmesiyle birlikte acıkmaya başlamış güzeeelll...

arzu' cum, minenin bu bakışlarının daha fenasını da görmüştük biz ,unutmuş olamazsın herhalde.eğer unuttuysan da ben memnuniyetle hatırlatırım..bakınız minenin doğumgünü desem bile yeter sanırım...yetti di mi ? ben de öyle tahmin etmiştim...:img-hyste

bu akşam bölümü yeniden izleyeceğim tv de ,ilk izlediğimden daha büyük bir keyifle hem de (hep öyle oluyor ,ilkinde heyecan ve ne olacağını bilemiyor olmanın telaş ve korkusundan tadına varamıyorum bölümün.) ve gözlerimi biran olsun ayırmayacağım...mine ve timurun üzerinden...tıpkı onların da bir birlerinden gözlerini alamadığı gibi.özellikle izleyeceğim sahne ise, kapıyı açıp timuru karşısında gördüğü andan itibaren hipnotize edilmişcesine gözlerini dikip bir an olsun timurdan ayırmayan minenin sahnesi olacak.:img-in_lo resmen transa geçiyor mine...zaman da mekan da hükmünü kaybediyor...bir tek timur bir tek mine kalıyor dünya üzerinde...gözlerini dikip öylece baktığı adamın gerçekten timur olduğuna inanamıyor...evet görüyor ,timur o ...daha biraz önce gitti diye mutsuzluğun Umutsuzluğun dibine vurmasına neden olan adam...ama işte karşısında...bir süre bakıyor öyle...ve sonra atıyor kendini timurun kollarına.:img-ok:zamanında onunken kıymetini bilemeyip kaybettiği adamın güvenli kollara...ait olduğu yere yani...:img-yes:ve artık o kadar iyi biliyor ki yerinin gerçekten orası olduğunu bir türlü kopamıyor o kollardan...ayışığının da vurgu yaptığı gibi her ikisinin de sarılma faslını pat diye bitirmemelerine bayılıyordum ,yine öyle yapıyorlar ve timurun minenin kollarında başlayan yolculuğu ellerinde bitiyor ...tam ellerini tutuyorken ayten ve merve giriyorlar içeriye.mine her ikisine de sarılıyor ama işte, Allah kabul etsin...:img-hyste gözler haala timurda...hep timurdaa...öylece bakıyor...ne güzeelll...
    bak canım baakkk...ben de olsam ben de bakarımmm...ben de bakıyorum ama soğuk bir cam var aramızda...o yüzden sen benim yerime de bak olur mu...hem ben senin kadar güçlü değilim...öyle gözlerimi dikip gözlerinin içine bakamam...dizlerimin bağı çözülür ,nefesim kesilir ,kalbim tekleyebilir ve o kara gözlerin derinliklerinde boğulabilirim...

bu akşam yemekte ne var acaba ??:icon_whis

Durum:
    karadenizsevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    4
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Deniliyorki,Leyla gelince Merve annesi için Mine'ye cephe alır,annesinin babasıyla beraber olması için elinden geldiğini yapar.Ben öyle bir şey yapacağını zannetmiyorum.Çünkü babasına ihanet edipte onları bir başlarına bırakıp giden bir Leyla'yı artık Merve'de affetmez.Mine'den önce olsaydı bir derece derdim ama yıllardır babasının Mine'yi hangi duygularla sevdiğini ve bu sevgisini Merveyede kabul ettirdikten sonra Merve böyle bir şeyi babasına yapmaz,yapamaz diye düşünüyorum.Leyla kendine bundan sonra kalksın başka bir entrikacı bulsun bir zahmet.

Sayfa 1/134 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri