Bir Deli Rüzgar ,

Güzelim kaliteli diziyi gözünü kırpmadan bir güzel harcadı kana, aldığı reytingi bahane ederek üstelik. Dizinin tanıtımları iyi yapılmadı bu konuda çok kızgın ve kırgınım kanal ve yapıma.

Dizi bitti ama yarım kalan hikayemizle başbaşa kaldık..Anlatılacak hikayemiz vardı asılı kaldı hava da.. ARtık kaliteli yapımlar pek sevilmiyor hem aynnı türden kendini tekrar eden hikayelerin kısr döngü halinde işlenip masaya sunulmanısını afiyetle yemeğe oturmayı seviyor ne yazık tv izleyicisi.. Beğenenlerin etkisi de pek önem arz etmiyor.

Kuşlu da dizinin devam etmesi için Tt çalışmalarında destekte bulunanlardan biri de bendim. Acun'a ,sessimizi duyurmak istemedik ama olmadı..

Adın gibi , ekran macerası kısa ve rüzgarı etkili estiUmarım birgün Berk & Pınar'ın yolları tekrar aynı proje de kesişir..

Volkan bey, biten dizinin hikayesini yazmaya devam ediyorum kendi hesabında merakla bekliyorum..
Başrol oyuncularımızdan Pınar'da yeni senaryo okuma aşamasında inşallah yeni projedir , sonra dan var olan dizinin kadrosuna dahil olmaz.. -Ki, en önemlisi reytinge kurban gidilmeyeceği hem kanal hem de yapım tarafından gereken özenin gösterileceği bir işle yeniden ekranda uzun soluklu izlemeyi başaracak iş prensibine sahip bir imzayla şaşırtırlar..

Keşkee , yeni projelerinde yolları kesişse Berk ve Pınar'ın