Sayfa 40/40 İlkİlk ... 303637383940
197 sonuçtan 196 ile 197 arası

Konu: Bir Deli Rüzgar - Bölüm Yorumları

Durum:
    melisinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    B♥E♥Ö
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Bir Deli Rüzgar [2018]

Bir Deli Rüzgar ,

Güzelim kaliteli diziyi gözünü kırpmadan bir güzel harcadı kana, aldığı reytingi bahane ederek üstelik. Dizinin tanıtımları iyi yapılmadı bu konuda çok kızgın ve kırgınım kanal ve yapıma.

Dizi bitti ama yarım kalan hikayemizle başbaşa kaldık..Anlatılacak hikayemiz vardı asılı kaldı hava da.. ARtık kaliteli yapımlar pek sevilmiyor hem aynnı türden kendini tekrar eden hikayelerin kısr döngü halinde işlenip masaya sunulmanısını afiyetle yemeğe oturmayı seviyor ne yazık tv izleyicisi.. Beğenenlerin etkisi de pek önem arz etmiyor.

Kuşlu da dizinin devam etmesi için Tt çalışmalarında destekte bulunanlardan biri de bendim. Acun'a ,sessimizi duyurmak istemedik ama olmadı..

Adın gibi , ekran macerası kısa ve rüzgarı etkili estiUmarım birgün Berk & Pınar'ın yolları tekrar aynı proje de kesişir..

Volkan bey, biten dizinin hikayesini yazmaya devam ediyorum kendi hesabında merakla bekliyorum..
    Başrol oyuncularımızdan Pınar'da yeni senaryo okuma aşamasında inşallah yeni projedir , sonra dan var olan dizinin kadrosuna dahil olmaz.. -Ki, en önemlisi reytinge kurban gidilmeyeceği hem kanal hem de yapım tarafından gereken özenin gösterileceği bir işle yeniden ekranda uzun soluklu izlemeyi başaracak iş prensibine sahip bir imzayla şaşırtırlar..

Keşkee , yeni projelerinde yolları kesişse Berk ve Pınar'ın

Durum:
    0k3v1n0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Neptune/Capeside
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Bir Deli Rüzgar - Bölüm Yorumları

Geçen sene bu zamanlarda başlamıştı bu dizi. İlk bölümüne tam anlamıyla vurulmuştum, kısa metrajlı film gibiydi. Sonraki bölümlerden o kadar zevk alamasam da yinede izlenebilir,kaliteli bir işti. Melike Candan karakterinin gençliği de yaşlılığı da çok iyi çizilmişti. Hatice Aslan rolüne çok iyi oturmuştu,hayatında oynadığı en iyi rol olabilir. Kuzgun'da oynamasına sevindim uzun sürer diye ama oradaki rolünün ona Melike kadar yakıştığını düşünmüyorum. Almila Ada'nın oyunculuğunu da beğenmiştim, onunla ilgili tek sıkıntım şarkı söylerkenki sesiyle gerçek sesi arasındaki fark. Tamam aynı ses olacak değil ama bari benzer bir ses bulsaydınız, ne o öyle yeşilçam filmleri gibi. Fulden Akyürek'in rolü de tam uymuştu assolist Sevim Soylu. Pınar Deniz'in ve Berk Cankat'ın karakterlerini çok sevmiyordum açıkçası itici geliyordu. Ferit Kaya'yı uzun zaman sonra iyi rolde gördük. Kanbolat Görkem çok zayıftı hasta mı diye tereddüt etmiştim. Finali alelacele bağladıkları için saçma olmuştu bence. Dizi TV8'de devam etseydi güzel olurdu ama kısmet değilmiş. Son yılların en iyi dizilerinden biriydi, aslında ilk bölümünün ratingi de iyiydi ama dizinin akışı iyi ilerletilemedi,maddi sebeplerden ötürü de bitirildi sanırım.

Sayfa 40/40 İlkİlk ... 303637383940

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri