Sayfa 4/10 İlkİlk 12345678 ... SonSon
46 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Bir Deniz Hikayesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    150

Aldığı Beğeni: 461

Bahsedilme
    5 Mesaj

Şu Emir Berke'yi sevmeyen aksine itici bulan bir benim heralde.

Begüm Birgören iyi oyuncudur dram konusunda başarılıdır özelllikle. Emre Kızılırmak da iyi seçim ama dizinin konusu eski Yeşilçam dizileri gibi değil mi ya sıkmadı mı bu işler artık :whistle2
    Üstelik ilk bölümü bugün tv'den izlerken Alev Alev'in bir üst model çakması dedim desem.

Bir kere Berk'e kaptan kıyafetleri çok yakışmıştı ama Emre'de durmamış :mad72:

Tekne olayı turist gezdirme yani tek fark konu! Ki o da sonradan drama bağlayacak belli..

İlk bölüm reytingleri Kanal D açısından iyi değil zaten çok riskli bir günde hakkında hayırlısı olsun.

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alev Alev'e tekne konusu yönünden benziyor ama erler film bu kez de başka bi filmini diziye çevirmiş

1969 yapımı kartal tibet filiz akın ve ilker inanoğlu filminin dizi versiyonunu yapmışlar akıllarınca sadece biraz değiştirmişler ama filmi bilen bi kişi dizinin ilk bölümünü izlediğinde anlar..

Alev Alev komple aynıydı filmin adıyla da karakterlerin adıyla da ama burada Yumurcak yerine Bir Deniz hikayesi olmuş ki zaten başroldeki çocuğun adına ithafen olduğu da anlaşılıyor..Filmdeki karakterlerin adı Selma Nihat ve Ahmet'ti..Çocuğun lakabı yumurcaktı..Burada karakterlerin isimleri Zeynep Hakan ve Deniz olarak değiştirilmiş..Üstelik filmde kurulan tuzakla dizide kurulan tuzak birbirinden farklı..Filmde Kartal Tibet Filiz Akın ın ailesinin fabrikasında çalışan bi işçiydi ve ona filiz akının üvey annesi ve yeğeni tarafından hırsızlık iftirası atılmıştı..Burada aldatma tuzağı olmuş..Ayrıca Burada adam Zeynep in babasının teknesinde kaptan..Ama kurgu hemen hemen aynı gibi.. orada filiz akın oğlunu öldü sanmıyordu kartal tibette filiz akın ın...Ama burada bi tarafta anne öldü biliniyo bi tarafta da çocuk.. Fkat kurgu hemen hemen aynı..Filmin ilk sahnesinde yumurcak annesinin resmini buluyo dizide de birebir aynı yazılmış o sahne...Filmde gecen zaman atlaması 4 seneydi çünkü yumurcak 4 yaşındaydı..Burada 9 yıl yapmış olmalarının nedenini de oyuncunun 9 yaşında olmasına bağlamak zor değil..Fakat Hakan zeynep in öldüğüne nası inandı ben orayı anlayamadım. Bu zeynep in babası bayağı bi dolap cevirmiş belliki..Burada resmen izleyiciye babana kardeşine bile güvenme mesajı verdiklerini görüyoruz. Filmdeki gibi üvey anne ve yeğeni yapsalardı diyeceğim ama değiştirmek için çok uğraşmışlar ama başaramamışlar ne yazık ki..Filmde üvey annesinin yeğeni filzi akına aşıktı ve 4 sene boyunca elde edememişti burda zeynepin evlendiği adamın bu planlarla uzaktan yakından ilgisi yok gibi..

Küçük ağa da annesini babaısnı birleştirmeye çalışıyodu bi süre sonra burda da aynısı olacak ve reyhan karakteri üzülecek..Ona iyi diyorlar ama hiç belli olmaz reyting yapıcaz diye canavarada cevirebilirler

Bende çok uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum ama Alev Alev de konular hızlı hızlı ilerliyordu bu nedenlede reytingi yüksekti..Umarım burada öyle olur ama alev alevdeki gibi ipin ucunu kaçırmazlar ve zaten bitecekse de erler film dizileri en aşağı 13 bölüm sürüyor finale hazırlanır aynı filmdeki gibi mutlu bi sonla bitirilir..

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    86
    Verdiği Beğeni
    396

Aldığı Beğeni: 758

Bahsedilme
    2 Mesaj

su emir berke veledi bir ergenlige yada blu cagina falan girse biran oncede kurtulsak :calis bir tek benmi sevmiyorum yahu bu cocugu, diziye gelince ise ilk bolumu yarim yamalak izledim oda sirf begum birgoren ve emre kizilirmak var diye ama sevmedim klisenin dibi , bu dizi tas catlasa 7 bolume kadar gider anca :img-beee:

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    150

Aldığı Beğeni: 461

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bir çocuğun daha şimdiden star konumuna getirilip diziyi onun üstüne kurgulayıp onun üstüne yazmaları büyük hata bence. Sonuçta daha çocuk kaldı ki ben artık halkın o çocuğu çekici bulduğunu sanmıyorum :865323

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'deki olay farklıydı bambaşkaydı ve gerçekten iyi oynuyordu ama Küçük Ağa'dan beri bir şımarık bilmiş tavırlar olmuyor yani..Anne babasının yerinde olsam biraz daha özen gösteririm bu konuya uzun süre uzak tutsunlar piyasadan.

Sevgili aycn , İlk bölümüyle çok kötü başladı desek yersiz olmaz. 2.53 reyting 5 reytingli diziyi bitiren Kanal D için çok ama çok kötü bir sonuç
    Kaç bölüm anlaşmaları var onu da bilemiyorum ama bu hafta da seyirci çekemezse eğer Ya direk pt2'ye atılır ya da kısa zamanda son verilir.
    Sonuçta emek var bitmesini istemem ne kadar izlemesem de ama bu da Erler Fim'e ders olur diyemeden de geçemiyorum.

Alev Alev'in senaryosunu erkek tüketip üstüne kendileri yazdılar ve batırdılar!
    Oyunculuklar iyiydi Rojda&Berk uyumu güzeldi :good:

Onun dışında herşeyi rezaletti desek yalan olmaz :mad72:

Begüm dram konusunda başarılı Ömre Bedel'den beri benim en çok ağlayan kadın oyuncular sıralamamda Özlem Yılmaz'dan hemen sonra geliyor.
    Bu dizi de belli ki ağır drama bağlayacak aynı akşam Aşk Yeniden gibi güçlü romantik komedi ve benim gibi eski vadi severlerin yeni gözdesi Eşkıya'nın olduğu akşamda kim dram seçer de bu diziye yönelir orası çelişkili

Durum:
    deniz devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ten years of pepperony
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    69

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hakumuttt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Emir Berke'yi sevmeyen aksine itici bulan bir benim heralde.

Begüm Birgören iyi oyuncudur dram konusunda başarılıdır özelllikle. Emre Kızılırmak da iyi seçim ama dizinin konusu eski Yeşilçam dizileri gibi değil mi ya sıkmadı mı bu işler artık :whistle2
    Üstelik ilk bölümü bugün tv'den izlerken Alev Alev'in bir üst model çakması dedim desem.

Bir kere Berk'e kaptan kıyafetleri çok yakışmıştı ama Emre'de durmamış :mad72:

Tekne olayı turist gezdirme yani tek fark konu! Ki o da sonradan drama bağlayacak belli..

İlk bölüm reytingleri Kanal D açısından iyi değil zaten çok riskli bir günde hakkında hayırlısı olsun.
    Izlerken birebir aynilarini dusundum hatta bir on dakikadan fazka izlemeye dayanamadim cok merak ediyorum emir berkeden baska hic cocuk oyuncu cikmaz mi
    Yine ayni ukala tavirli cok bilmis cocuk kliseleri bi emir berkenin rolleri bir de kocamin ailesindeki cok bilmis ufak kiz. Onlar sayesinde oynadiklari diziye on dakika katlanamiyorum
    Kucuk osmani da sevmezdim ben mesela
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sayfa 4/10 İlkİlk 12345678 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri